2

@tomono oba naciągane

0

Pewnie wyjdzie gdy wynik dla nich będzie nieciekawy

0

@FC1899Barca gdy zrobi się coś takiego to już do końca życia powinno się tylko pomagac

0

@badej60 jestem na bakier z technologią, przepraszam:)

0

@Borneo ja tylko wiem że nie weźmie udziału:)

0

https://x.com/warmianka13/status/1291262803786039296/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1291262803786039296%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F

0

@Thomas99PL tylko że TVP by wtedy zmiennila narrację:)

0

@macio_944 mainstreamowy dr Simon też gadał głupoty.

0

@Thomas99PL Newsweek, wyborcza, TVN, radio Zet, RMF FM, głos Wielkopolski, wp.pl, Onet, Interia, demotywatory, jbzd i wiele innych rozszarpały by każdego z PiS choćby za jeden zgon.

0

@macio_944 a co ma kupić większość? Patologie opozycyjna?

4

W finale pucharu Rosji błyszczał. Szkoda że odszedł

0

@BorzyKrzys ja nie mogę uwierzyć że mimo tylu morderstw potomkowie czerwonych są przez Polaków wychwalani. Rodzice takich powinni się też wstydzic

0

@adi7adi8 2mld na TVP to o dużo za dużo ale jak sobie przypomnę że za PO PSL to były jeno zdjęcia w serwisie sportowym....

0

@Janiama głośno przyjmował odznaczenia komunistyczne i wstępował do PZPR?:)
3rp to też było szambo z przekrętami i dzieleniem ale Gajosowi było do tego środowiska blisko więc siedział cicho.

0

@Janiama już widzę jak Polacy idą protestować bo aktor który siedział cicho za prl i za 3rp dostał za swoje

0

@Chwytliwy no właśnie chyba odkrył:
"Nie mogę zaprzeczyć, że zrobił wszystko, co możliwe, by zarządzać jak najlepiej. Nie odmówię mu też uczciwości i oddania"

0

@Pyziol niestety wszystko to miało miejsce. I polecam zapoznać się z wersją drugiej strony której teraz po prostu nerwy puszczają. O dziwo Korwin Macierewicz czy Kaczyński to oazy spokoju choć ich obrażano przez lata. Gorzej z ich młodzieżą:)

0

@Pyziol w 1992r gdy nie udało się przeprowadzić lustracji Macierewicz powiedział że osoby które były za nią będą obiektem nagonki. Był artykuł o tym chyba w mediach Korwina. Razem z nagłówkami wyborczej i innych gazet z lat 90tych i późniejszych. Nie wiem czy masz tyle lat by pamiętać jak TVP gdy rządził nim SLDowski Kwiatkowski, wyprodukował przed wyborami kicz szkalujący Kaczyńskich. Oczywiście sąd kazał przeprosić długo po wyborach. Później L.K dostał z tortu Pamiętasz chyba powiązania SLD z Rosją?
Drugi sąsiad wspomagał Tuska i jego zgraję od lat 90tych jak nie wcześniej. Chyba pamiętasz hasła mohery, dozynanie watahy, akcje o zabieraniu babci dowodu? Mediów nie związanych z totalna opozycja jest niewiele więc nie dowiesz się o tym co było 15 czy 25 lat temu.

5

Byli gorsi od niego którzy byli w klubie.

0

@Pyziol wiesz co to znaczy prowokować? Myślę że każdy naród tak samo by był podzielony jak i my mając takich sąsiadów. Taka natura czlowieka

0

@lj89 ja miałem kiedyś civica z 2000 więc polecal bym accorda ciut nowszego:) tylko musi być zdrowy blacharski:)
ogólnie możesz posiłkować się artykułami motoryzacyjnymi. przy civicu wszystko się sprawdziło, łącznie z tym że gdy zadbasz o blachę będziesz jeździł i jeździł. Przez 7lat na oleje, nabijanie klimy czy naprawy wydałem 7tys a zrobiłem koło 100tys(miał prawie 400gdy go zezlomowalem)

0

@macio_944 splycasz wszystko do granic. Też znam dwóch katolików którzy kościół odwiedzają ale wiary nie mają więc i dla innych bywają niesprawiedliwi. Tylko że jeszcze więcej znam bardzo dobrych. Z resztą widać to choćby po organizacjach które pomagają ludziom.
Twój tekst jest bardzo subiektywny i widać że nie masz innego celu niż szukanie sprzeczki

0

@Pyziol nie mamy szczęścia do sąsiadów bo od wieków i szwaby i ruskie(ostatnio też USA choć to nie sąsiad:) chcą u nas coś ugrać. Wszystkim zależy na bałaganie u nas.

0

@Chakalaka a czy ja gdzieś napisałem że był?

0

@Chakalaka przedstawiciel partii która zabijała Polaków. Wstyd by mi było przed tymi którzy zginęli od 45r...

0

Ta, dwa razy więcej za Trincao i Bartomeu nie skorzystał?:) Jasne....

0

@NeroTFP donka TVP to były zdjęcia w Teleexpressie:)

0

@matirix20 patrząc po ilości okazji United w pierwszych pół godz w 2009r, nie nazwał bym tego totalna dominacja

1

@Vito9 bo tu byle szczeniak dostaje więcej od gwiazd w innych klubach. Umtiti zgasł po podwyzce

3

@NeroTFP gdyby Messi trafił w 2012r z Chelsea to kto wie, może to my bylibyśmy pierwszą drużyną która obroniła puchar LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?