1

@JarekS ja też to pisze z perspektywy kogoś kto pamięta jego początek:) Bojan miał trudniejsze zadanie choć mu jak widać jednak nie wyszło.
Wszyscy chyba życzymy dobrze Ansu, ale kariery i Bojana u nas i Jese w Realu pokazują jak to wszystko szybko może się zakończyć.

1

@JarekS Bojan był przez 2-3 lata na krzywej wznoszącej. W sezonie 09/10 był niemal podstawowym piłkarzem kosmicznej drużyny. A Ty się rozplywasz nad nastolatkiem mimo że 10 lat temu pewnie takim samym gadaniem byś go bronił.

0

@equwesta ja już się nie mogę doczekać:) choć coś czuję że operatorzy będą go częściej pokazywać niż gdy był na boisku

14

Jakbym mogl wypchnąć tylko jednego piłkarza za rozsądną cenę to byłby to Griezmann.

1

@yyyyyyy myślę że od dwóch lat mamy lepszych defensorów w reprezentacji od niego, choć z tym oddawaniem za prawie darmo masz racje

1

@karol97 SJP twierdzi że to okres zapoczątkowany jakimś podniosłym wydarzeniem:) dla mnie tak jest:)

3

Socios Barcy to muszą być często oszukiwani przy wydawaniu im reszty

0

najgorsze jest to że w zasadzie niedługo może myśleć o zmianie klubu jakby chciał...

0

@TheNekro94 ja po lekach sterydowych miałem tak że zasypiałem wieczorem chyba jeszcze przed zamknięciem powiek i budziłem się po 2-3h. Po 2tyg byłem wyrąbany. Lekarka przypisała mi lek i mówi że mam brać w łóżku bo zdarzało się że ludzie zasypiali na balkonie na papierosie albo w łazience. No to wzialem, przykryłem się i czekałem... I czekałem...:)
A tak w ogóle to odradzam białe proszki na pobudzenie. Prędzej czy później to Tobie wyjdzie bokiem. Już lepiej coś na bezsenność albo skorzystaj z porad jak ćwiczyć z oddechem. Trzeba się wczuć ale mi parę razy pomoglo

1

A jeszcze ja ich nie subskrybowalem:)

1

@Chakalaka w poziomie bula:)

0

@Napoleon_I a ja się tylko odnoszę do tego że i ponad miliard można wywalić w błoto bez konsekwencji

0

@Napoleon_I Gazprom to bardziej Putin:)

0

@bulbo74 tylko że Suarez stracił mobilność, a i miewa problemy z przyjęciem. Skuteczny jest nadal, ale to trochę za mało jak na pierwszy skład. Dla mnie jeśli nie odpuści pieniędzy za kontrakt, powinien zostać i usiąść. Chyba że zacznie chudnąć:)

0

@arkasath mają tam dziwne postulaty i jestem pewien że też i u nich znajdą się czarne owce, jednak nie będą to całe rodziny bo i zmiany chcą zrobić porządne.

1

@justfootball Pawlak z Tuskiem umorzyli Gazpromowi ponad miliard w zamian za najdroższy gaz w UE i też im włos z głowy nie spadł. Tylko Konfederacji jako jedyna chce wprowadzić odpowiedzialność urzędniczą.

1

@Naturopata trener rządzi. Już kiedys Bartomeu kupował dla siebie i mimo przebojowości grał gdy już nie miał kto. Mam tylko nadzieję że go godnie pożegnają

0

Sprzedać za chociaż 50 mln

0

@NeroTFP a na wyborach głosowałeś na pana z partii która w zamian za najdroższy gaz w UE umorzyła gazpromowi ponad 1mld zł. Brawo Ty

0

A obaj mieli kosztować 40mln...

3

Strasznie dziwni Ci socios. Zmanipulowani byli strasznie

3

Jak chce dostać pieniążki to niech siedzi na ławce.

1

Nie wiem ile zarabia ale skoro pod uwagę są takie kluby, to chyba niedużo. Przedłużac kontrakt bo o innego będzie trudno.
Tak na moje:)

0

@Jacob94 może i trochę bzdurne. Ja Leo się nie dziwię, bo firmuje mimo wszystko swoim nazwiskiem degrengoladę zarządu. Jednak od tego ma buzie. Socios może by wczesniej wywalili zarząd gdyby kapitanowie wyrazili swoje zdanie. Nie rozgrzeszam piłkarzy za fatalna grę, ale ze swoimi mediami Bartomeu mógłby rządzić z kolegami wieczność gdyby każdy siedział cicho

0

@contowsky spoko:) przeczytałem cale jego oświadczenie i zaczynam go rozumieć. Widać ile złego zrobił Bartomeu, ale mimo wszystko Leo chciał uciec wbijając cule kolec. Mimo że obok jest ich już kilkanaście wbitych przez Bartomeu

1

Czyli Bartomeu mówił o końcu sezonu, a teraz mówi że 10 czerwca to ostateczna data.
Messi idealnie nie postąpił ale myślę że można go zrozumiec

7

Masz rację. Nam też jest z tego powodu przykro ale my nie uciekamy

1

@Vito9 oby z każdym meczem lepiej...pierwsza kolejka 2:7, druga 2:6... I w siódmej z Realem 3-2 dla nas:)

1

Czyli jednak zaczęło się dopłacanie....

0

Trzeba było to inaczej rozwiązać. To Koemana wina że teraz nikt za nich nie chce płacić. Wiedzą że na siłę chcemy ich wypchnąć.
Może jakaś lekcja dla nich wypłynie z tego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?