0

@VamosB Ty uważasz tak, ja inaczej. Nie zmienię zdania tym bardziej że poznałem PO dokładnie. Głosowałem na nich mimo że nawet ojciec mnie ostrzegał że tusk zdradzał Polskę wiele razy

0

@kazbychu nie gorszy, choć szału nie ma i nawet na to szans nie ma:/

1

@justfootball jest do wywalenia na już. Tylko nie na tych drugich w sondazach

0

@Chakalaka tak myślałem że z historii jesteś noga

0

@IronSanHybrid ale powstało z naszych

5

@MSN1998 obudzą się i co? Nagle gospodarz Trzaskowski okaże się ok? Lewica przestanie być tępa?

0

@justfootball gdyby nie one znowu rządzili by ci od umarzania miliardowych długów czy inwestycji pokroju kopalni w Chile za 20mld

0

@Chakalaka ofiary stanu wojennego nie lubią tego

0

@YoNoEntiendoNada tylko że druga strona jest jeszcze gorsza. Mam koleżankę która odmawiając wzięcia plakatu(będąc w aucie przed protestem) bala się o szybę. Mimo że też chce zmiany prawa

0

@l0Messini a słyszałeś o zajętych łóżkach i respiratorach?

0

@mr_robot dla mnie zatracił instynkt strzelca. Sytuacji miewa mniej niż kiedyś, ale często są one dogodne a i tak je marnuje

1

@esco_bar a mają Laskowskiego...

1

@Comentateiro ciekawe ilu z tych protestujących broniło wcześniej konstytucji na którą teraz narzekają:)

0

@klemens100 jeszcze rozwiń kontekst w jakim mówił Jezus, bo chyba przesadziłeś z Urbanem

0

@ShinobiQWE niech się podadzą Ci co konstytucję uchwalili:)

0

@Hosh a ty obarczasz winą ABW bo zrobił to ich człowiek nawet nie na służbie.

0

@macio_944 jak na fakt że od co najmniej 1992r lżą z niego, to dobrze się trzyma:) ja mu życzę zdrowia póki opozycja jest jaka jest:)

0

As to trochę poleciał z tym niezasluzeniem" na porażkę. Nawet po wyrównaniu Borussia miała dobra okazję by wygrac

1

@MSN1998 mieliście wybory. Sam bym ich odsunął, ale bardzo dobrze pamiętam kim jest sld i po.

1

Już jutro pojedynek dwóch legend obu klubów: Arthur-Pjanic :)

1

@Chakalaka domyślam się:) jednak licze że w końcu wyjedziecie do swojej ojczyzny. Dość już przez was Polaków cierpialo

2

Komentarz usunięty

2

0

@lucas/catalan nawet w formie żartu nie powinniśmy tak pisać:)

3

@macio_944 tusk już zrobił tyle złego że nie wróci. Zbyt łatwy cel, a pamięć Polaków słaba, ale nie aż tak

0

A Peszko już się cieszył....

0

@Kaniak patrz jak go skosil a nie na Messiego. Od wczoraj go znasz?

3

@Kaniak tu chodzi o fakt że sędziowie się nie zastanawiają gdy trzeba gwizdać na naszą korzyść. Casemiro i Messi to dzisiejszy przykład. Getafe czy Sevilla kolejne, a to początek sezonu

0

@Tasde za młody jesteś by nawet tak prosta rzecz ogarnąć. Zacznij choć o medialnych spraw jak Komenda czy Olewnik. Jak ogarniesz przejdź do FOZZ, za które mogliby też uratować mnóstwo istnień, ale woleli dać na ITI, żeby zrobić z pomocą TVN wodę z mózgu Polakom.
Ps. Ciesz się że PO nie rządzi, patrząc na co wydaje samorząd warszawski czy poznański, zamiast pomóc swoim szpitalom. Pomijam już 20mld na kopalnie w Chile czy podarowanie gazpromowi 1,2mld długu.

0

Busquets wrócił do korzeni. Jak zaczynał za Guardioli to też co rusz prokurował groźne sytuacje dla rywali, odpuszczał krycie...tylko teraz nie mamy Toure który by go zastąpił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?