endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosB Ty uważasz tak, ja inaczej. Nie zmienię zdania tym bardziej że poznałem PO dokładnie. Głosowałem na nich mimo że nawet ojciec mnie ostrzegał że tusk zdradzał Polskę wiele razy
0
@kazbychu nie gorszy, choć szału nie ma i nawet na to szans nie ma:/
1
@justfootball jest do wywalenia na już. Tylko nie na tych drugich w sondazach
0
@Chakalaka tak myślałem że z historii jesteś noga
0
@IronSanHybrid ale powstało z naszych
5
@MSN1998 obudzą się i co? Nagle gospodarz Trzaskowski okaże się ok? Lewica przestanie być tępa?
0
@justfootball gdyby nie one znowu rządzili by ci od umarzania miliardowych długów czy inwestycji pokroju kopalni w Chile za 20mld
0
@Chakalaka ofiary stanu wojennego nie lubią tego
0
@YoNoEntiendoNada tylko że druga strona jest jeszcze gorsza. Mam koleżankę która odmawiając wzięcia plakatu(będąc w aucie przed protestem) bala się o szybę. Mimo że też chce zmiany prawa
0
@l0Messini a słyszałeś o zajętych łóżkach i respiratorach?
0
@mr_robot dla mnie zatracił instynkt strzelca. Sytuacji miewa mniej niż kiedyś, ale często są one dogodne a i tak je marnuje
1
@esco_bar a mają Laskowskiego...
1
@Comentateiro ciekawe ilu z tych protestujących broniło wcześniej konstytucji na którą teraz narzekają:)
0
@klemens100 jeszcze rozwiń kontekst w jakim mówił Jezus, bo chyba przesadziłeś z Urbanem
0
@ShinobiQWE niech się podadzą Ci co konstytucję uchwalili:)
0
@Hosh a ty obarczasz winą ABW bo zrobił to ich człowiek nawet nie na służbie.
0
@macio_944 jak na fakt że od co najmniej 1992r lżą z niego, to dobrze się trzyma:) ja mu życzę zdrowia póki opozycja jest jaka jest:)
0
As to trochę poleciał z tym niezasluzeniem" na porażkę. Nawet po wyrównaniu Borussia miała dobra okazję by wygrac
1
@MSN1998 mieliście wybory. Sam bym ich odsunął, ale bardzo dobrze pamiętam kim jest sld i po.
1
Już jutro pojedynek dwóch legend obu klubów: Arthur-Pjanic :)
1
@Chakalaka domyślam się:) jednak licze że w końcu wyjedziecie do swojej ojczyzny. Dość już przez was Polaków cierpialo
2
Komentarz usunięty
2
@xDoMinO26x tusk
0
@lucas/catalan nawet w formie żartu nie powinniśmy tak pisać:)
3
@macio_944 tusk już zrobił tyle złego że nie wróci. Zbyt łatwy cel, a pamięć Polaków słaba, ale nie aż tak
0
A Peszko już się cieszył....
0
@Kaniak patrz jak go skosil a nie na Messiego. Od wczoraj go znasz?
3
@Kaniak tu chodzi o fakt że sędziowie się nie zastanawiają gdy trzeba gwizdać na naszą korzyść. Casemiro i Messi to dzisiejszy przykład. Getafe czy Sevilla kolejne, a to początek sezonu
0
@Tasde za młody jesteś by nawet tak prosta rzecz ogarnąć. Zacznij choć o medialnych spraw jak Komenda czy Olewnik. Jak ogarniesz przejdź do FOZZ, za które mogliby też uratować mnóstwo istnień, ale woleli dać na ITI, żeby zrobić z pomocą TVN wodę z mózgu Polakom.
Ps. Ciesz się że PO nie rządzi, patrząc na co wydaje samorząd warszawski czy poznański, zamiast pomóc swoim szpitalom. Pomijam już 20mld na kopalnie w Chile czy podarowanie gazpromowi 1,2mld długu.
0
Busquets wrócił do korzeni. Jak zaczynał za Guardioli to też co rusz prokurował groźne sytuacje dla rywali, odpuszczał krycie...tylko teraz nie mamy Toure który by go zastąpił