endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może zamiast zabijania dzieci, umożliwić tym kobietom podwiązywania jajników na żądanie?:)
0
Ja bym mu kupił Suareza. Z koronawirusem będzie tańszy:)
0
@Foton Trza na prezydenta!!!!:)
0
@Chakalaka aż tyle zawdzięczasz mordercom Polaków że probujesz ich wybielić?
0
@Chakalaka a przeszkadza Tobie że przypominam innym co robili Twoi ulubieńcy z Polakami?
0
@Chakalaka za to Komuch z krwi i kości z partii która mordowała ludzi solidarności, nie jest zepsuty
1
@tobiasson92 też się martwiłeś o sędziów jak sprawiedliwość mieli gdzieś? Akurat ten karę powinien dostać.
0
Messi, pokaż co potrafisz:)
1
@Orlik00 no i 1 Tusk:)
4
Niewielu jest piłkarzy w składzie którzy w większości meczy zostawili po sobie pozytywne wrażenia. On takim jest i mimo że nasz środek nadal gra kiepsko jak na standardy Barcy, młody siedzi.
Może on pyskuje tym trenerom?
0
@fcbfan1993 bo chce rozmawiać?
3
Pewnie ma ze starą ciche dni:)
2
@MESSIah16 próbowałbym ją przekonać by tego nie robiła. Moja kuzynka i jej córka pracują w szpitalu Matki Polki i znają sporo przykładów kiedy dziecko jednak urodziło się zdrowe.
0
Całkiem dobra była ta zapchajdziura:)
4
Przecież o Messim też sobie tak mogą mówić niektórzy dyrektorzy czy prezesi.
A co do Dembele to też go chciałem. Po meczu z Bayernem jeszcze bardziej. Tu cena i pensja gra na niekorzyść zarządu.
0
Nic na siłę, jak to mowia
0
Jak zawsze o tej porze są wyniki o covid. W związku z nimi chciałem zadać Wam pytanie, choc możliwe że ten temat się już przewijał:
Ilu z Was slyszalo o zgonie wśród bliskiego otoczenia, gdzie w akcie jest covid, choć testu albo nie robiono, albo wyszedł negatywny, albo przyczyną była zupełnie inna?
Ja w takie opowieści nie wierzyłem za bardzo póki nie miałem takiego przypadku w rodzinie żony. Teraz już znam 3
0
@increase bo ludziom wmówili że istnieje tylko PO PiS i ewentualnie lewica. No a PiS przy nich takie zle już nie jest
1
Paco nie był gwiazda ale poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodził. Patrząc za ile przyszedł, sprzedano go, a później przeszedł z Niemiec do Villareal, to aż się chce postawić Bartomeu przed sadem
3
@Mathew86 moja koleżanka pokazywała mi nagranie na którym wychowawczyni w podstawówce namawia na strajki. Masakra jakas
7
Za Antua mogę się zgodzić plus 10 piłek z autografem Leo. Dembele niech pogra choć z miesiąc bez kontuzji, może wróci do poziomu z Borussii
Ps. A później bankructwo:)
0
@Janiama wiele razy czytalem o zgonach niezwiązanych z covid a gdzie tak wpisano. Nie brałem tego na serio póki sam nie poznałem dwóch takich przypadków. Dyrektorzy i lekarze ładnie nas oszukują.
Sam trzymam dystans, noszę maseczkę, odkazam ręce, ale w jego specjalna smiercionosnosc nie wierze
1
@Fabik ja jeszcze jem śniadanie, później lazienka, i pobudka o 12:)
0
@Persyfl pisz jasniej bo nie sprawiasz wrażenia normalnego. Kogo zabił Jezus?
0
Nie mam nic przeciwko temu bym przez niego zastanawiał się czy aby na pewno włączyć kompilacje Andresa:)
0
@patataj szkoda że o prawa dzieci nie walczy
0
@Przemek2323 mi to akurat nie przeszkadza. Testy są średnie a kupują je z naszych pieniędzy.
0
@Persyfl sam zabił czy go zabito?
A co do "natchnięć"
Sura czwarta, ajaty 89 i 91: „Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi (...), a jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie”. „A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju (...), chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie”.
Sura dziewiąta, ajat 5: „A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie, chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki
0
@Persyfl a jaka moralność uznajesz?
Nie wmawiaj mi nic ani też nie sądź:)
0
@Persyfl dobrze rozumiem że zarzucasz Jezusowi że sam się zabił?
"Nie tego dotyczyło pytanie" zatem pisz jasniej