0

Niech sobie Messi przypomni jak nastawieni na łamanie kości byli piłkarze Espanyolu w derbowych meczach...

0

Mnie w tym artykule bardziej zaciekawił fragment o Dembele. Nie chce przedłużać bo już oczyma wyobraźni widzi premie za podpis w nowym klubie i kolejna wysoka gaże z racji że będzie niemal darmowy? Oby nie

2

Pamiętam młodego Messiego i to był fenomen. Za Rijkaarda nie grywał wszystkiego, nie pamiętam jak pracował wtedy w obronie, ale jego skoszenie w meczu z Chelsea było dla mnie ewidentna strata.
Ansu i Pedri są teraz potrzebny ale to przez fakt że jesteśmy w kryzysie. Nie mają ustabilizowanej formy

0

@PeteR10 niektórzy jeszcze nie zasnęli:)

1

@Herbert ja to nawet nie mam pół domysłu:) sprawdzałem czy Real nie grał też w Turcji, ale nie. Choć to i tak przecież nie pozwoliło by mu na rozmowy

0

@barteq zatem nie nazwałbym tego inaczej jak populizmem. Zero konkretow

0

@barteq UNICEF na koszulce z przodu czy z tyłu? Idea słuszna, tylko czy stać nas na to?

0

Mnie tylko ciekawi jak sprawę obniżek załatwiano w Anglii, Niemczech czy we Wloszech

1

@MarioVeB! Tyle niemiłych słów od gorącego zwolennika Bartomeu i dawania każdemu podwyżki po kilku tyg dobrych spotkań. Boki zrywać:)

1

@Klimach fan mogłeś go krytykować gdy przychodził bo jak dobrze widziałem, to pokładałes w nim nadzieję.
Winę za obecna sytuację ponosi przede wszystkim zarząd. Myślę że na palcach jednej ręki można policzyć trenerów którzy by ten bajzel opanowali.

0

Czyli wychodzi że Mundo sobie strzela z tym czy ktoś rozmawiał czy nie:)

0

Szkoda tej azjatyckiej ligi mistrzów. Trochę pechowo odpadli i to chyba z finalista

0

@Chakalaka przeczytaj jeszcze raz swój wcześniejszy komentarz :)

0

@Khajio pamiętam jak za Guardioli wynik finansowy w którymś roku był negatywny bo trzeba było wypłacić pensje

0

@Chakalaka slabo u Ciebie z rozumieniem tekstu pisanego. Zapewne dlatego nabijasz temu zdrajcy kabze

0

@Chakalaka spytaj się naczelnego tego pisemka czy żałuję że wybielał działania morderców w stanie wojennym

0

7

Powtórzyły Wam się nazwiska sędziów:)

2

@przemek14qwe nie mamy fajnie, ale w Warszawie mają jeszcze gorzej:)

0

@Majsteer uratował ale przy bramce dla rywali odpuścił krycie

0

@BarcaInfo ale mimo wszystko odpuścił krycie przy bramce Sociedad

0

@jeyx77x już ktoś wymieniał Puyola, podpisuje się pod tym. Sam chciałem jego odejścia chyba w 2007roku

3

Narzekaliśmy na Pique, ale wrzutki czyścił perfekcyjnie. Dziś to kulało.

0

@Kapitan_SW musisz się z pieniędzmi zamknąć za takim ogrodzeniem:)

1

@FafitFCB też mi tym podpadł.

0

@BorzyKrzys będzie jak z Malcomem. Będzie tragedia to go będzie wpuszczal

0

@ShawnC jaka myśl?

1

@Rewolucja123 co by nie pisać, ja gdy zobaczyłem że chłopak doszedł do wysokości pola karnego powolutku, a tam i tak nikt z naszych się nie pofatygował, spuściłem glowe

0

@Rewolucja123 już nie pamiętam min. Chodzi o tą w której biegł kilkadziesiąt metrów z rywalem na plecach. Chyba Tobie o inną chodziło:)

2

Rozbudził akcją za którą nikt inny nie podążał i to mimo, że Holender biegł wolno z racji przytrzymywania. Super druzyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?