endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sobie Messi przypomni jak nastawieni na łamanie kości byli piłkarze Espanyolu w derbowych meczach...
0
Mnie w tym artykule bardziej zaciekawił fragment o Dembele. Nie chce przedłużać bo już oczyma wyobraźni widzi premie za podpis w nowym klubie i kolejna wysoka gaże z racji że będzie niemal darmowy? Oby nie
2
Pamiętam młodego Messiego i to był fenomen. Za Rijkaarda nie grywał wszystkiego, nie pamiętam jak pracował wtedy w obronie, ale jego skoszenie w meczu z Chelsea było dla mnie ewidentna strata.
Ansu i Pedri są teraz potrzebny ale to przez fakt że jesteśmy w kryzysie. Nie mają ustabilizowanej formy
0
@PeteR10 niektórzy jeszcze nie zasnęli:)
1
@Herbert ja to nawet nie mam pół domysłu:) sprawdzałem czy Real nie grał też w Turcji, ale nie. Choć to i tak przecież nie pozwoliło by mu na rozmowy
0
@barteq zatem nie nazwałbym tego inaczej jak populizmem. Zero konkretow
0
@barteq UNICEF na koszulce z przodu czy z tyłu? Idea słuszna, tylko czy stać nas na to?
0
Mnie tylko ciekawi jak sprawę obniżek załatwiano w Anglii, Niemczech czy we Wloszech
1
@MarioVeB! Tyle niemiłych słów od gorącego zwolennika Bartomeu i dawania każdemu podwyżki po kilku tyg dobrych spotkań. Boki zrywać:)
1
@Klimach fan mogłeś go krytykować gdy przychodził bo jak dobrze widziałem, to pokładałes w nim nadzieję.
Winę za obecna sytuację ponosi przede wszystkim zarząd. Myślę że na palcach jednej ręki można policzyć trenerów którzy by ten bajzel opanowali.
0
Czyli wychodzi że Mundo sobie strzela z tym czy ktoś rozmawiał czy nie:)
0
Szkoda tej azjatyckiej ligi mistrzów. Trochę pechowo odpadli i to chyba z finalista
0
@Chakalaka przeczytaj jeszcze raz swój wcześniejszy komentarz :)
0
@Khajio pamiętam jak za Guardioli wynik finansowy w którymś roku był negatywny bo trzeba było wypłacić pensje
0
@Chakalaka slabo u Ciebie z rozumieniem tekstu pisanego. Zapewne dlatego nabijasz temu zdrajcy kabze
0
@Chakalaka spytaj się naczelnego tego pisemka czy żałuję że wybielał działania morderców w stanie wojennym
0
@Kamilos84 @MarioVeB! Lubi to:)
7
Powtórzyły Wam się nazwiska sędziów:)
2
@przemek14qwe nie mamy fajnie, ale w Warszawie mają jeszcze gorzej:)
0
@Majsteer uratował ale przy bramce dla rywali odpuścił krycie
0
@BarcaInfo ale mimo wszystko odpuścił krycie przy bramce Sociedad
0
@jeyx77x już ktoś wymieniał Puyola, podpisuje się pod tym. Sam chciałem jego odejścia chyba w 2007roku
3
Narzekaliśmy na Pique, ale wrzutki czyścił perfekcyjnie. Dziś to kulało.
0
@Kapitan_SW musisz się z pieniędzmi zamknąć za takim ogrodzeniem:)
1
@FafitFCB też mi tym podpadł.
0
@BorzyKrzys będzie jak z Malcomem. Będzie tragedia to go będzie wpuszczal
0
@ShawnC jaka myśl?
1
@Rewolucja123 co by nie pisać, ja gdy zobaczyłem że chłopak doszedł do wysokości pola karnego powolutku, a tam i tak nikt z naszych się nie pofatygował, spuściłem glowe
0
@Rewolucja123 już nie pamiętam min. Chodzi o tą w której biegł kilkadziesiąt metrów z rywalem na plecach. Chyba Tobie o inną chodziło:)
2
Rozbudził akcją za którą nikt inny nie podążał i to mimo, że Holender biegł wolno z racji przytrzymywania. Super druzyna