endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@horang myślę że mimo wszystko Pique jest lepszy od Lengleta, Umtitiego i Minguezy
0
Komentarz usunięty
0
@KSSniper myślę że jesteś jednym z wielu:)
0
@ShawnC mnie Thiago nie ruszał. Bardzo często potrafili go zaskoczyć podczas holowania piłki. No i te kontuzje...
0
@Avatarr już też kiedyś o tym pisałem. U Nas ludzie się palą. Może trzeba tym amatorom zarządzającym opowiedzieć jak to było z Małyszem?
1
@JarekS ktoś tu Puiga nie lubi:)
15
Kadra wąska i słaba a Ci jeszcze sobie dogrywki grają....
1
A mówiłem sobie że Puig, to mnie nikt nie słucha:)
1
@tobiasson92 wcale mnie nie dziwi że nie zauważyłeś z jakiej strony wkleiłem link:)
Wzrosła renta socjalna do 1025zl z 745 za tuska, dostają dodatkowe 500plus a Ty to nazywasz ponownym okradaniem. Myślę że jesteś na podobnym poziomie co tworzący paski na TVP:)
2
@tobiasson92 znów? Za dużo wybiórczej i TVN
https://www.rp.pl/Niepelnosprawni/312319998-Najwazniejsze-zmiany-dla-niepelnosprawnych-w-2019-roku.html
0
@catalanian09 śmiech to zdrowie:)
2
Real odpadał już z Alcorconem, teraz z Alcoyano... Idą alfabetycznie z tymi tuzami futbolu:)
1
@dv7wisnia polaco swe szczęście mierzy przede wszystkim nieszczęściem Realu:)
0
@Chakalaka facet który podarował 17 sasinow Gazpromowi w zamian za żółwika?
1
@Jakchcesz ten od 17 sasinow za gaz to robił i nikt go nie zbanował:)
1
@AlwaysBlaugrana nie funkcjonował dobrze skoro już majstrował z wymianą bramkarzy
2
@CatalanDream tego od umorzenia 17 sasinow Gazpromowi za transport gazu?:)
11
@macio_944 oby nie pobił Obamy w ilości wojen. No i żeby mniej te dzieci lubił...
1
Bardziej skłaniam się co do opcji że większość piłkarzy się z nim zgadza.
Nie mamy charyzmy ani na ławce trenerskiej ani na boisku
0
@Yosemite miał chyba 2 lata gdzie czyścił aż miło.
0
@Greenalley oglądałem dwie powtórki z mocnym przybliżeniem. Z oddalonej perspektywy i w HD faktycznie wygląda to gorzej.
Choć kolesiowi się należało:)
0
@kkbarca myślę że powinni nas w szkole uczyć etyki.
0
@MesQueUnClub22 powiedz promotorce żeby skróciła o połowę i wróć:)
1
@PIETREKs to nie są piłkarze dla drużyny która mierzy wysoko.
4
Może nie oglądałem dobrych powtórek ale ta czerwona kartka trochę naciagana
26
@MontelQ to kim są pozostali skoro chłopak gra nieregularnie a mimo wszystko się zdecydowanie wyróżnia?
1
Jak zobaczyłem wchodzących Pjanica i Braitwhaita to przestałem oglądać. Czytając komentarze i widząc wynik, chyba wykrakałem :/
0
@paweldunajecfcb abstynencja:)
0
@tobiasson92 kto jest wg Ciebie lepszy?
0
@Beztroskii nie było ich przez jakieś 20-25 min. Mieli jeszcze w końcowej fazie meczu okazję.
Myślę że będzie ciężej niż z Sociedad