3

@horang myślę że mimo wszystko Pique jest lepszy od Lengleta, Umtitiego i Minguezy

0

Komentarz usunięty

0

@KSSniper myślę że jesteś jednym z wielu:)

0

@ShawnC mnie Thiago nie ruszał. Bardzo często potrafili go zaskoczyć podczas holowania piłki. No i te kontuzje...

0

@Avatarr już też kiedyś o tym pisałem. U Nas ludzie się palą. Może trzeba tym amatorom zarządzającym opowiedzieć jak to było z Małyszem?

1

@JarekS ktoś tu Puiga nie lubi:)

15

Kadra wąska i słaba a Ci jeszcze sobie dogrywki grają....

1

A mówiłem sobie że Puig, to mnie nikt nie słucha:)

1

@tobiasson92 wcale mnie nie dziwi że nie zauważyłeś z jakiej strony wkleiłem link:)
Wzrosła renta socjalna do 1025zl z 745 za tuska, dostają dodatkowe 500plus a Ty to nazywasz ponownym okradaniem. Myślę że jesteś na podobnym poziomie co tworzący paski na TVP:)

0

@catalanian09 śmiech to zdrowie:)

2

Real odpadał już z Alcorconem, teraz z Alcoyano... Idą alfabetycznie z tymi tuzami futbolu:)

1

@dv7wisnia polaco swe szczęście mierzy przede wszystkim nieszczęściem Realu:)

0

@Chakalaka facet który podarował 17 sasinow Gazpromowi w zamian za żółwika?

1

@Jakchcesz ten od 17 sasinow za gaz to robił i nikt go nie zbanował:)

1

@AlwaysBlaugrana nie funkcjonował dobrze skoro już majstrował z wymianą bramkarzy

2

@CatalanDream tego od umorzenia 17 sasinow Gazpromowi za transport gazu?:)

11

@macio_944 oby nie pobił Obamy w ilości wojen. No i żeby mniej te dzieci lubił...

1

Bardziej skłaniam się co do opcji że większość piłkarzy się z nim zgadza.
Nie mamy charyzmy ani na ławce trenerskiej ani na boisku

0

@Yosemite miał chyba 2 lata gdzie czyścił aż miło.

0

@Greenalley oglądałem dwie powtórki z mocnym przybliżeniem. Z oddalonej perspektywy i w HD faktycznie wygląda to gorzej.
Choć kolesiowi się należało:)

0

@kkbarca myślę że powinni nas w szkole uczyć etyki.

0

@MesQueUnClub22 powiedz promotorce żeby skróciła o połowę i wróć:)

1

@PIETREKs to nie są piłkarze dla drużyny która mierzy wysoko.

4

Może nie oglądałem dobrych powtórek ale ta czerwona kartka trochę naciagana

26

@MontelQ to kim są pozostali skoro chłopak gra nieregularnie a mimo wszystko się zdecydowanie wyróżnia?

1

Jak zobaczyłem wchodzących Pjanica i Braitwhaita to przestałem oglądać. Czytając komentarze i widząc wynik, chyba wykrakałem :/

0

@paweldunajecfcb abstynencja:)

0

@tobiasson92 kto jest wg Ciebie lepszy?

0

@Beztroskii nie było ich przez jakieś 20-25 min. Mieli jeszcze w końcowej fazie meczu okazję.
Myślę że będzie ciężej niż z Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?