endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Collado sporo stracił przez kontuzje ale formę szybki odzyskał.
Rakitica już nie ma więc na pewno znajdzie się ktoś kto mu poda pilke w pierwszej drużynie:)
0
@BarcaInfo też zapiąłem z zachwytu:)
0
@Vanisher obejrzę zaraz po Shutter Widmo 2004:)
1
@kryhaa spokojny sen ważny:)
0
@inViNcibl3 niech żyją różne gusta:)
0
@MesQueUnClub_87 obejrzę rano:) dzieki
0
@batoon dla mnie zaje... Dobre 3 razy jesteś kompletnie zaskoczony zmianem biegu wydarzeń. Nie wyłapałem też nic co by można uznać za "naciąganie" dla potrzeb filmu. Mogło się niemal tak wydarzyc
0
@kulka Firpo jakby też lepiej wyglądał
2
Często oglądam filmy przed snem, ale po "Nie oddychaj" chyba szybko nie zasnę. Aż dziw że ma tylko 6,5 na filmwebie
0
Czy po tym teście Puig nie nabawi się hemoroidów?
1
Tyle i to mimo że beze mnie:)
0
Wieszczylem mu większą karierę niż Cucu i może jeszcze nadrobi?:)
1
@escarabajo też się wstrzymuje z oceną. Po cichu liczę że jakimś cudem rozbije bank:)
0
@escarabajo chodziło mi o przyszły sezon. Ps. Persepolis to mimo wszystko finalista
0
@IronSanHybrid ale TK mu to umożliwił. Pisiory jak kombinują to na mniejszą skalę.
0
@IronSanHybrid jak TK nie będzie z post solidarności jak Tusk, to nikt tego nie ruszy
0
@jedrek7000 azjatycka LM zweryfikuje
0
@Worny kiedyś to było...choć najgorzej nie jest
0
@Odcinkowy to ci przedsiębiorcy mają maszyny które tylko z cukru robią napoje? Może Polacy nagle przestaną pić?
1
@lj89 wiedział bo ruszył do obrony z kopyta:)
9
@cyron1 Rakitic chwalił miasto, Neymar chwalił miasto, Vidal chwalił miasto. Może tam się po prostu super żyje?:)
0
@kaamil1910 myślę że skład jest ciekawy tylko nieopierzony. W ciemno biorę puchar króla w najblizszych 2 latach
2
@Bykunn na pewno nie zaniżają ich szpitale. Mam w rodzinie dwa przypadki śmierci covidowej mimo testu negatywnego.
0
Pujć ma "lepszą" zmianę tempa :)
0
Czeka na Real:)
0
A ja zwycięzcę wyborów będę atakować by Espai Barca sfinansować z pieniędzy cule. Chętnie dorzucę z tysiąc by na ścianie przeznaczonej darczyńcom był mój podpis:)
2
Jak tylko jest mowa o ewentualnych transferach to przypomina mi się jak beznadziejny był Bartomeu i jego koledzy.
0
@barcelonaLM chyba nie rozumiesz że mowa cały czas o tej samej stracie poczty. Po prostu Sasin jako jednostka się trochę zmniejszył
2
@barcelonaLM to raczej się nie sumuje bo słynne 70mln miało być strata poczty
0
@hardmind jestem za;) PiS nie obciąża ten podatek, tylko fakt że nie promuje zdrowego trybu życia