1

Collado sporo stracił przez kontuzje ale formę szybki odzyskał.
Rakitica już nie ma więc na pewno znajdzie się ktoś kto mu poda pilke w pierwszej drużynie:)

0

@BarcaInfo też zapiąłem z zachwytu:)

0

@Vanisher obejrzę zaraz po Shutter Widmo 2004:)

1

@kryhaa spokojny sen ważny:)

0

@inViNcibl3 niech żyją różne gusta:)

0

@MesQueUnClub_87 obejrzę rano:) dzieki

0

@batoon dla mnie zaje... Dobre 3 razy jesteś kompletnie zaskoczony zmianem biegu wydarzeń. Nie wyłapałem też nic co by można uznać za "naciąganie" dla potrzeb filmu. Mogło się niemal tak wydarzyc

0

@kulka Firpo jakby też lepiej wyglądał

2

Często oglądam filmy przed snem, ale po "Nie oddychaj" chyba szybko nie zasnę. Aż dziw że ma tylko 6,5 na filmwebie

0

Czy po tym teście Puig nie nabawi się hemoroidów?

1

Tyle i to mimo że beze mnie:)

0

Wieszczylem mu większą karierę niż Cucu i może jeszcze nadrobi?:)

1

@escarabajo też się wstrzymuje z oceną. Po cichu liczę że jakimś cudem rozbije bank:)

0

@escarabajo chodziło mi o przyszły sezon. Ps. Persepolis to mimo wszystko finalista

0

@IronSanHybrid ale TK mu to umożliwił. Pisiory jak kombinują to na mniejszą skalę.

0

@IronSanHybrid jak TK nie będzie z post solidarności jak Tusk, to nikt tego nie ruszy

0

@jedrek7000 azjatycka LM zweryfikuje

0

@Worny kiedyś to było...choć najgorzej nie jest

0

@Odcinkowy to ci przedsiębiorcy mają maszyny które tylko z cukru robią napoje? Może Polacy nagle przestaną pić?

1

@lj89 wiedział bo ruszył do obrony z kopyta:)

9

@cyron1 Rakitic chwalił miasto, Neymar chwalił miasto, Vidal chwalił miasto. Może tam się po prostu super żyje?:)

0

@kaamil1910 myślę że skład jest ciekawy tylko nieopierzony. W ciemno biorę puchar króla w najblizszych 2 latach

2

@Bykunn na pewno nie zaniżają ich szpitale. Mam w rodzinie dwa przypadki śmierci covidowej mimo testu negatywnego.

0

Pujć ma "lepszą" zmianę tempa :)

0

Czeka na Real:)

0

A ja zwycięzcę wyborów będę atakować by Espai Barca sfinansować z pieniędzy cule. Chętnie dorzucę z tysiąc by na ścianie przeznaczonej darczyńcom był mój podpis:)

2

Jak tylko jest mowa o ewentualnych transferach to przypomina mi się jak beznadziejny był Bartomeu i jego koledzy.

0

@barcelonaLM chyba nie rozumiesz że mowa cały czas o tej samej stracie poczty. Po prostu Sasin jako jednostka się trochę zmniejszył

2

@barcelonaLM to raczej się nie sumuje bo słynne 70mln miało być strata poczty

0

@hardmind jestem za;) PiS nie obciąża ten podatek, tylko fakt że nie promuje zdrowego trybu życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?