endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 politycy w Polsce honoru nie mają. Nie rozumiem czepiania się jednego
0
@Przemek2323 przecież u nas druga strona też swoich chroni. Taka kultura
0
@Tomek54321 nie byl pierwszy.
5
Ja to się przygotowuje na większy marazm niż za Gasparta
1
Ależ łaska... Ciekawe jak to wygląda w innych klubach?
0
Komentarz usunięty
0
@betonito wystarczy posłuchać komentatorów po występie Lewego w LM by wiedzieć że niektórzy już tak mają
0
Pozycja w tabeli pokazuje że trzeba się skupić na lidze:)
0
@Bogan myślę że nawet krętacz Bartomeu nie wierzył w Minę:)
2
@Hawajczyk a ja kupuję w końcu komputer by móc znowu zagrać w chamipship manager 97/98:)
0
@blaugrana158 nie wiem czy bym stawiał na drewnianego Firpo czy nie potrafiącego od wielu miesięcy złapać formy, Pjanica
2
Myślę że z podobizną Bartomeu powinny być wycieraczki do butow
0
@BrzydkiAS w 21w wierzyć w klątwy to trochę wstyd:)
2
@Kvothe07 a tak serio to potężne były tylko kwoty sprzedaży
0
@Maker0 Umtiti to już prawie fatamorgana
1
@JarekS myślę że szanse na wielkiego Cou i tak są większe niż na dobrego Umtitiego.
0
@rudyfcb ja to w ogóle nie czaje dlaczego gdy nie idzie a Messi coś próbuje mając naprzeciw siebie połowę drużyny rywali, niemal nikt go nie asekuruje
0
Z taką obrona to nie tak źle. A gdzie teraz jest wybuchowy Mario, obrońca Bartomeu i zwolennik dawania podwyżek po kilku tyg dobrej gry?
1
Co do ostatniego zdania, Messi chyba powinien oddać komuś wolne. Zdaje się że przestał się ćwiczyć. Rzadko jest choćby blisko
0
@mkord ja to napisalem, nie Ty:) w celu uzupełnienia:)
0
@mkord z TVN jest taka różnica że powstała za nasze pieniądze a później ja sprzedali innemu. Tylko nam już nie oddali
2
@Kgorecki2500 to miał nie startować w wyborach bo unia szuka bata?
Pracuje w logistyce, duże kraje coś chcą, to nie trzeba uzasadnienia, logiki a to mają. Zobacz te wariacje z płaceniem w delegacji. A nasza opozycja razem z Francją i Niemcami
0
@BarcaInfo jestem strasznie ciekaw ile sobie zażyczy. Dali mu chyba opaskę żeby nas nie golił :)
1
@Chakalaka w punkt bo czerwony :)
0
@Explode a czy na protesty zezwalają? Jak je próbują rozgonić jak na zachodzie, to ich porównują do zomo
0
@Foton a co go logika obchodzi?:)
0
@NaFazieHitman zamiast aborcji powinni wprowadzic upadek na życzenie:)
0
@ShawnC a Bartomeu ze swoimi mediami twierdzili że już go pół Europy chce
0
Widzę że większość tak jak i ja dziwi się różnicy w ocenie pomiędzy Minguezem a Lengletem
0
@Bartek22 po tatusiu:)