0

@arasz1819 politycy w Polsce honoru nie mają. Nie rozumiem czepiania się jednego

0

@Przemek2323 przecież u nas druga strona też swoich chroni. Taka kultura

0

@Tomek54321 nie byl pierwszy.

5

Ja to się przygotowuje na większy marazm niż za Gasparta

1

Ależ łaska... Ciekawe jak to wygląda w innych klubach?

0

Komentarz usunięty

0

@betonito wystarczy posłuchać komentatorów po występie Lewego w LM by wiedzieć że niektórzy już tak mają

0

Pozycja w tabeli pokazuje że trzeba się skupić na lidze:)

0

@Bogan myślę że nawet krętacz Bartomeu nie wierzył w Minę:)

2

@Hawajczyk a ja kupuję w końcu komputer by móc znowu zagrać w chamipship manager 97/98:)

0

@blaugrana158 nie wiem czy bym stawiał na drewnianego Firpo czy nie potrafiącego od wielu miesięcy złapać formy, Pjanica

2

Myślę że z podobizną Bartomeu powinny być wycieraczki do butow

0

@BrzydkiAS w 21w wierzyć w klątwy to trochę wstyd:)

2

@Kvothe07 a tak serio to potężne były tylko kwoty sprzedaży

0

@Maker0 Umtiti to już prawie fatamorgana

1

@JarekS myślę że szanse na wielkiego Cou i tak są większe niż na dobrego Umtitiego.

0

@rudyfcb ja to w ogóle nie czaje dlaczego gdy nie idzie a Messi coś próbuje mając naprzeciw siebie połowę drużyny rywali, niemal nikt go nie asekuruje

0

Z taką obrona to nie tak źle. A gdzie teraz jest wybuchowy Mario, obrońca Bartomeu i zwolennik dawania podwyżek po kilku tyg dobrej gry?

1

Co do ostatniego zdania, Messi chyba powinien oddać komuś wolne. Zdaje się że przestał się ćwiczyć. Rzadko jest choćby blisko

0

@mkord ja to napisalem, nie Ty:) w celu uzupełnienia:)

0

@mkord z TVN jest taka różnica że powstała za nasze pieniądze a później ja sprzedali innemu. Tylko nam już nie oddali

2

@Kgorecki2500 to miał nie startować w wyborach bo unia szuka bata?
Pracuje w logistyce, duże kraje coś chcą, to nie trzeba uzasadnienia, logiki a to mają. Zobacz te wariacje z płaceniem w delegacji. A nasza opozycja razem z Francją i Niemcami

0

@BarcaInfo jestem strasznie ciekaw ile sobie zażyczy. Dali mu chyba opaskę żeby nas nie golił :)

1

@Chakalaka w punkt bo czerwony :)

0

@Explode a czy na protesty zezwalają? Jak je próbują rozgonić jak na zachodzie, to ich porównują do zomo

0

@Foton a co go logika obchodzi?:)

0

@NaFazieHitman zamiast aborcji powinni wprowadzic upadek na życzenie:)

0

@ShawnC a Bartomeu ze swoimi mediami twierdzili że już go pół Europy chce

0

Widzę że większość tak jak i ja dziwi się różnicy w ocenie pomiędzy Minguezem a Lengletem

0

@Bartek22 po tatusiu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?