0

@increase i na tuska:)

0

@Persyfl bez grzechu możesz być tylko wyznając swoją religię:)
Ja już sobie wybralem księgę:) Nowy testament jest bliższy memu sercu bo te zasady są mi wpajane od małego. Stary testament czytałem jako młodzieniaszek i zapamiętałem go jako często brutalne opowieści. Ma sporo wspólnego z Koranem

0

@Persyfl "Zabijania dzieci? Jeśli Jezus jest jednym z trójcy, to sam to zrobił praktycznie." Rozwiń proszę, bo nie rozumiem w jaki sposób miałby natchnac do zabija ia.
"Czy Allah natchnął do zamachów islamskich terrorystów?"- daleko Allachowi do nauczania Jezusa. Baaaardzo daleko.

0

@Persyfl a czy Jezus ich natchnął do zrobienia tego? Bo ja mimo wszystko nie widzę zwiazku

0

@Abegor myślę że nie ma na świecie osoby która jest wolna od grzechu.
A biblia składa się z dwóch ksiąg. Jakby wzajemnie sprzecznych. Chyba nie masz wątpliwości wg których zasad żyć?:)
Ps. Żydzi nie uznają nauk Jezusa. Tak a propos:)

0

@Esio mam podobne zdanie. Szkoda że i po stronie kościoła nadal są fanatycy. Mój tata nie nadaje się do rozmów o grzechach kościoła. Gdy chodziłem do kościoła to nie rozumiał jak mogę dać 50gr na ofiarę. Zapominał nagle że to ja mam kredyt a nie kościół. Zapomniał też że wychował mnie tak, że gdyby w parafii była bieda, na pewno dołożył bym kilka zer.

0

@Abegor nowy testament nie radykalizuje. Gdybyśmy wszyscy żyli jak każe...

0

@Baros1990 pewnie tak

0

@Pawel1980 dobrze wiem co robili. Na pewno nie wzorowali się na Jezusie

18

@Bykunn katolicyzm nie radykalizuje. Co najwyżej garstka księży to robi. Ewangelia każe nawet nadstawiać drugi policzek

1

@Artsssfc około 51;)

2

Wiecie że dług Barcelony wynosi około 3 Tuskow?:)

0

@clyde tylko nie w sieciach zagranicznych!!!!!!!

0

@Hubso nie wiem tylko czy on był w formie od przedłużenia umowy:/

0

@czosnekfcb pewnie i tak zaraz by sam zleciał

0

@NaFazieHitman pewnie jest w KODzie

2

Niech działają z opchnieciem Griezmanna to i może na Halaanda starczy

0

@Mazi albo asystuje Pique:)

0

Czas chyba rozróżniać Bartomeu i spółkę od Barcelony.

0

@konrad1661 bardziej by resztę zachęcić.

3

@Mixtape cza było na Konfederację głosować;)

1

Bez obrońców, bez napastnika... ja to ciągle nie mogę uwierzyć w to co się dzieje

2

Tylko czy Guardiola się tam ostanie?:)
A może Juve? Też ma problemy, ale Fiat może się szarpnie?;)

3

@Jersi kiedyś w robocie z kumplem przywiązaliśmy krzesło obrotowe przedluzaczem do wózka widłowego i kręciliśmy się jak najszyvciej, puszczając tak by wjechać w wąska uliczkę. Nie udawało nam się nam i później fotel się bujał. Może to to?:)

0

Problem ma ewidentnie z wykończeniem. Wszystko inne jest niemal takie samo

0

@ArturS Dembele lepszy nie był. Też bym go zmienil

0

Trochę mi zbrzydł taki skład:)

0

A swoją drogą to mogli by na nowym stadionie zrobić ścianę na której można by sprzedać podpis każdego. Najlepiej w zależności od wielkości:)
Sam bym się zastanowił czy nie kupić takiego powiedzmy za 2tys ale złotych:)

0

Jeśli Messi nie okaże serca, trzeba będzie się z nim pożegnać.
Bartomeu będzie mógł po latach powiedzieć że on nie pozwolił mu odejść, tylko jego następcy

2

Gdzie zrobić przelew?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?