endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catluck żałosny to był Bartomeu i jego klika. Setien to po prostu zbyt słaby trener na Barce i tyle
0
@swiergol2 ja po prostu chciałbym artykuł:)
0
@swiergol2 pokaż mi te limuzyny mój drogi, bo chyba czytasz propagandę ale drugiej strony:)
0
@darek60 ofiary PRL w grobach się przewracają.
0
@pax wybacz jeśli czujesz się urażony. Jestem uczulony na jakiekolwiek próby wybielania komunistów. Za dużo słyszałem o ich przekrętach.
A wracając do ułaskawienia, to Duda ułaskawił ich 20x mniej niż Kwaśniewski.
Nie za bardzo mam czas by odświeżać sobie pamięć i tu pisać o tej gnidzie.
Ps. Mam wujka, nie jestem z tego dumny, dzięki znajomością baronów sld ma duuuuuzy dom. Od tak:)
0
Nie wierzę w żaden sukces w Europie. Po prostu nie mamy materiału. Jednak w Hiszpanii myślę że zaczną w końcu seryjnie punktować.
0
@cat_r37 ten w pełni profesjonalny piłkarz był pod firmą od kilku miesięcy i do teraz nie zaczął błyszczeć. Arthur był jeszcze gorszy ale jak już wspomniałem, jego jeszcze Juve będzie mogło spieniężyć. Nam jeśli Bosniak nie odpali, zostanie upychanie go innym na sile
1
@cat_r37 jedyny plus że jak się nie sprawdzi to z 10mln dostaną. My będziemy mieć problem
6
@zadafcb Australię to tylko na google earth:)
1
@pax widzę że sporo tu obrońców komunistów:) mam swoje życie ale dobrze pamiętam próbę opchnięcia ruskim rafinerii czy Azotow, przelewy za niewiadomo co od wschodnich odpowiedników, ułaskawienie kasjera lewicy, czy afera Rywina, Orlenu...
1
@pax okłamywal Polakowi, chlał na grobach bohaterów, brał udział w wielu aferach.
To że wygrał 2x wybory, świadczy o jak Polacy dali się wymanewrować
1
@NaFazieHitman i to jest najgorsze. Nawet jak są dowody to wkroczy sędzia.
1
@Barca1992 a ja dziękuję zwolennikom PO PSL i Lewicy, bo przez nich ze strachu głosowałem na pisiorow
1
@pax myślę że ofiary stanu wojennego i całego PRL woleli by jednak prezydenta bez klasy byle nie z partii odpowiedzialnej za mordy Polakow
1
@Stasik91 ja mam Mazdę 6 i pewnie następna też będzie. Choć marzył mi się Accord ale był trochę droższy. W Mazdzie co zle to widać(np blacha)także jeśli cenisz bezawaryjność to polecam. No i dla mnie oraz żony zdecydowanie najładniejsze auto w tej półce cenowej i segmencie
0
Holendrzy mogą mu sporo zarzucić, ale cule chyba nie
0
@MesQueUnClub_87 o ile dobrze pamiętam Boateng źle nie grał przed przyjściem. U nas był tragiczny. Może coś w tym jest ze Messi innych onieśmiela?:)
2
@DonMatteo901 ona to by jeszcze więcej Holendrom czy Niemcom zrobiła. Oby jej dzieci bardziej kochały Polskę
0
A w tabeli ligi japońskiej niewiele nad strefą spadkowa. Tak jak u nas:)
2
@Adamski69 smak smakiem ale szkoda zdrowia na kanapkę której sama bułka ma więcej składników niż cała kanapka w dobrej burgerowni
1
@Barca1992 i dlatego pozostawia po sobie najlepsze wrażenie na boisku gdy gra....
To ciężki temat, wałkowany wiele razy. Ja obstawiam charakter. Może jest zarozumiały?
0
@Midast tylko czy nie więcej nam da odżycie Messiego niż Griezmanna? Oczywiście nic na siłę. Jak Leo chce odejść, droga wolna. Wtedy dopiero bym mówił o odbudowie Francuza.
2
Będzie argument do większych obniżek:)
3
@yeah poza faktem że to tylko gdybanie, pamiętaj że Toure to była na prawdę wysoka półka. Podczas pierwszego lockdownu na eleven leciały powtórki La Liga i przypomniało mi się jaki był genialny. Silny szybki i z dobrym uderzeniem
0
@xVENUMx w soboty nie ma godz dla seniorów:)
0
@Rust_Cohle najtaniej to po nowym roku. Ja swojego kupiłem za 480 a teraz jest za ponad 600zl:) pytanie czy możesz poczekać
0
@Colon szybko mówmy życzenie:)
0
@l0Messini może i kurtuazja, ale Thiago grał średnio wtedy
0
@doc ja tylko piszę o tym że pisiorki powinny umożliwić robić to za darmo.
Nie bardziej ja lekceważę te kobiety niż one swoich bliskich i policjantów. Przypomnę że mamy pandemię
0
@ingielek myślę że policjanci to też ludzie. W porównaniu z zachodnimi służbami, nasze są baaaardzo wyrozumiałe.