0

@catluck żałosny to był Bartomeu i jego klika. Setien to po prostu zbyt słaby trener na Barce i tyle

0

@swiergol2 ja po prostu chciałbym artykuł:)

0

@swiergol2 pokaż mi te limuzyny mój drogi, bo chyba czytasz propagandę ale drugiej strony:)

0

@darek60 ofiary PRL w grobach się przewracają.

0

@pax wybacz jeśli czujesz się urażony. Jestem uczulony na jakiekolwiek próby wybielania komunistów. Za dużo słyszałem o ich przekrętach.
A wracając do ułaskawienia, to Duda ułaskawił ich 20x mniej niż Kwaśniewski.
Nie za bardzo mam czas by odświeżać sobie pamięć i tu pisać o tej gnidzie.
Ps. Mam wujka, nie jestem z tego dumny, dzięki znajomością baronów sld ma duuuuuzy dom. Od tak:)

0

Nie wierzę w żaden sukces w Europie. Po prostu nie mamy materiału. Jednak w Hiszpanii myślę że zaczną w końcu seryjnie punktować.

0

@cat_r37 ten w pełni profesjonalny piłkarz był pod firmą od kilku miesięcy i do teraz nie zaczął błyszczeć. Arthur był jeszcze gorszy ale jak już wspomniałem, jego jeszcze Juve będzie mogło spieniężyć. Nam jeśli Bosniak nie odpali, zostanie upychanie go innym na sile

1

@cat_r37 jedyny plus że jak się nie sprawdzi to z 10mln dostaną. My będziemy mieć problem

6

@zadafcb Australię to tylko na google earth:)

1

@pax widzę że sporo tu obrońców komunistów:) mam swoje życie ale dobrze pamiętam próbę opchnięcia ruskim rafinerii czy Azotow, przelewy za niewiadomo co od wschodnich odpowiedników, ułaskawienie kasjera lewicy, czy afera Rywina, Orlenu...

1

@pax okłamywal Polakowi, chlał na grobach bohaterów, brał udział w wielu aferach.
To że wygrał 2x wybory, świadczy o jak Polacy dali się wymanewrować

1

@NaFazieHitman i to jest najgorsze. Nawet jak są dowody to wkroczy sędzia.

1

@Barca1992 a ja dziękuję zwolennikom PO PSL i Lewicy, bo przez nich ze strachu głosowałem na pisiorow

1

@pax myślę że ofiary stanu wojennego i całego PRL woleli by jednak prezydenta bez klasy byle nie z partii odpowiedzialnej za mordy Polakow

1

@Stasik91 ja mam Mazdę 6 i pewnie następna też będzie. Choć marzył mi się Accord ale był trochę droższy. W Mazdzie co zle to widać(np blacha)także jeśli cenisz bezawaryjność to polecam. No i dla mnie oraz żony zdecydowanie najładniejsze auto w tej półce cenowej i segmencie

0

Holendrzy mogą mu sporo zarzucić, ale cule chyba nie

0

@MesQueUnClub_87 o ile dobrze pamiętam Boateng źle nie grał przed przyjściem. U nas był tragiczny. Może coś w tym jest ze Messi innych onieśmiela?:)

2

@DonMatteo901 ona to by jeszcze więcej Holendrom czy Niemcom zrobiła. Oby jej dzieci bardziej kochały Polskę

0

A w tabeli ligi japońskiej niewiele nad strefą spadkowa. Tak jak u nas:)

2

@Adamski69 smak smakiem ale szkoda zdrowia na kanapkę której sama bułka ma więcej składników niż cała kanapka w dobrej burgerowni

1

@Barca1992 i dlatego pozostawia po sobie najlepsze wrażenie na boisku gdy gra....
To ciężki temat, wałkowany wiele razy. Ja obstawiam charakter. Może jest zarozumiały?

0

@Midast tylko czy nie więcej nam da odżycie Messiego niż Griezmanna? Oczywiście nic na siłę. Jak Leo chce odejść, droga wolna. Wtedy dopiero bym mówił o odbudowie Francuza.

2

Będzie argument do większych obniżek:)

3

@yeah poza faktem że to tylko gdybanie, pamiętaj że Toure to była na prawdę wysoka półka. Podczas pierwszego lockdownu na eleven leciały powtórki La Liga i przypomniało mi się jaki był genialny. Silny szybki i z dobrym uderzeniem

0

@xVENUMx w soboty nie ma godz dla seniorów:)

0

@Rust_Cohle najtaniej to po nowym roku. Ja swojego kupiłem za 480 a teraz jest za ponad 600zl:) pytanie czy możesz poczekać

0

@Colon szybko mówmy życzenie:)

0

@l0Messini może i kurtuazja, ale Thiago grał średnio wtedy

0

@doc ja tylko piszę o tym że pisiorki powinny umożliwić robić to za darmo.
Nie bardziej ja lekceważę te kobiety niż one swoich bliskich i policjantów. Przypomnę że mamy pandemię

0

@ingielek myślę że policjanci to też ludzie. W porównaniu z zachodnimi służbami, nasze są baaaardzo wyrozumiałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?