endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 za to w LM za Guardioli szło gładko, jeno zawiodło wykończenie z Chelsea.
W lidze szło ciężko przez sędziów. Dobrze pamiętam bo zdarzały się kolejki gdzie jednoczesnie real ciągnęli a nam dowalali kary
2
@DonMatteo901 tuska
0
@Survier ja to się napalilem w niedzielę na azjatycka LM i mecz Kobe, a tu Andresa nie było:/
1
Wiem że mój komentarz nic nie wniesie, ale....buahahaha
2
Wiem że wszyscy zaaferowani złotą piłką i losowaniem, ale dziś uniewinniono Emila Wąsacza.
Proponuję sobie poczytać o aferze z prywatyzacja PZU która kosztowała nas wiele mld złotych.
Największa wina leży po stronie rządu Buzka, który zawarł umowę niezgodnie z prawem, oraz rządu Tuska, który niesłusznie wypłacił odszkodowanie.
Ps. Przypadkiem obaj należą do PO!!
0
@AxelF nie mogę sobie przypomniec jak to jest z szybkoscia Urusa. Na Eleven mowili ze nie grzeszy nia, a mi sie zdawało ze jest bardzo szybki;p
0
Dest nie lubi tego:)
0
@Luccas Lyon gra ostro i z jajem. My trochę biegamy. Nie jestem optymistą i nadziei nie daje nawet Leo który skuteczność ma słaba
0
@cat_r37 za dużo czasu od tej dyskusji minęło. Nie będę upierał się że to była gwiazda, tylko że spokojnie by mógł zostać, bo poziom odpowiedni prezentowal
0
@Adamski69 pocieszyłes:)
0
@Yoshi94 nie ma krzepy i mocno to było widać w LM, tylko że musisz patrzec na to co komu się udało a to jest atutem Puiga. Dla mnie jak wyżej ktoś pisal- zjada chyba każdego w środku. Nie mam wątpliwości od roku że powinien grać. A charakter? Nie każdy musi być Iniesta
2
@laikike1 gra ok, choć brakuje mu trochę talentu
2
Mnie to rozbawiła akcja de Konga gdy wyprowadzał kontrę ale był przytrzymywany. Biegł ciągnięty przez rywala, niezbyt szybko przez to, i nagle na wys ich pola karnego facet jest samiutki jak palec. Reszta kilkadziesiąt metrów za nim. Paranoja
0
@cat_r37 już kiedyś była tu o tym dyskusja i wyszło że w mniej więcej 7-8 meczach zdecydowanie się wyroznial. Nie dużo, ale ofiara Valverde nie miał czasu zgrać się z drużyną
0
@BarcaInfo casus Malcoma. Też siadał po dobrych meczach
1
@Kurkmen po prostu reszta zachwycała:)
0
@Chakalaka widać że kibice pisiorow grzeczniejsi niż lemingi;)
1
U Nas brakuje przede wszystkim chętnych do futbolu totalnego. Wszystko na pół gwizdka. Zamiast się rzucić do gardła i po bramce otworzyć mecz. Czekamy spokojnie nie na jeden błąd, bo rywale bronią cała drużyna, ale na cala serie. To i później tak to wyglada.
22
Oby nam tylko wspomnienia nie zostaly
0
@Mr8lack unia sama mogła by się bać, tylko że USA można włączyć do walki z nimi
3
@NaFazieHitman Chiny na wszystkich plują a nasza kochana Unia udaje że pasa deszcz.
1
Chłopak na zdj chyba powinien odpoczac
1
@JarekS przyblizysz sprawę "kabla" i nielubienia ?
0
@Chakalaka spokojny to na pewno jest ten minister propagandy stanu wojennego widząc jak szybko Polacy zapomnieli o mordach przez komunistow
3
@draxidox przecież dzieci tuska i urbana już z nazistami zrownywali pisiorow.
0
@sokot pewnie że jest fair. Tylko logiki w tym nie ma, skoro reszta jest bez formy.
0
@Chakalaka w punkt to jest napisanie o tym jakim to antypolakiem jest naczelny tego szmatławca
0
@michaleu nasz trener to optymista:)
1
Lubiącym finezję i błyskotliwość piłkarska polecam jutro półfinał azjatyckiej LM w którym zagra Andrzej Iniesta:)
Jeśli jego drużyna wygra, będzie mogła w finale pomścić pogromcę zespołu Xaviego. :)
0
@Wossi61FCB szachy, średnio ciekawe