0

@daniel32778 za to w LM za Guardioli szło gładko, jeno zawiodło wykończenie z Chelsea.
W lidze szło ciężko przez sędziów. Dobrze pamiętam bo zdarzały się kolejki gdzie jednoczesnie real ciągnęli a nam dowalali kary

2

0

@Survier ja to się napalilem w niedzielę na azjatycka LM i mecz Kobe, a tu Andresa nie było:/

1

Wiem że mój komentarz nic nie wniesie, ale....buahahaha

2

Wiem że wszyscy zaaferowani złotą piłką i losowaniem, ale dziś uniewinniono Emila Wąsacza.
Proponuję sobie poczytać o aferze z prywatyzacja PZU która kosztowała nas wiele mld złotych.
Największa wina leży po stronie rządu Buzka, który zawarł umowę niezgodnie z prawem, oraz rządu Tuska, który niesłusznie wypłacił odszkodowanie.

Ps. Przypadkiem obaj należą do PO!!

0

@AxelF nie mogę sobie przypomniec jak to jest z szybkoscia Urusa. Na Eleven mowili ze nie grzeszy nia, a mi sie zdawało ze jest bardzo szybki;p

0

Dest nie lubi tego:)

0

@Luccas Lyon gra ostro i z jajem. My trochę biegamy. Nie jestem optymistą i nadziei nie daje nawet Leo który skuteczność ma słaba

0

@cat_r37 za dużo czasu od tej dyskusji minęło. Nie będę upierał się że to była gwiazda, tylko że spokojnie by mógł zostać, bo poziom odpowiedni prezentowal

0

@Adamski69 pocieszyłes:)

0

@Yoshi94 nie ma krzepy i mocno to było widać w LM, tylko że musisz patrzec na to co komu się udało a to jest atutem Puiga. Dla mnie jak wyżej ktoś pisal- zjada chyba każdego w środku. Nie mam wątpliwości od roku że powinien grać. A charakter? Nie każdy musi być Iniesta

2

@laikike1 gra ok, choć brakuje mu trochę talentu

2

Mnie to rozbawiła akcja de Konga gdy wyprowadzał kontrę ale był przytrzymywany. Biegł ciągnięty przez rywala, niezbyt szybko przez to, i nagle na wys ich pola karnego facet jest samiutki jak palec. Reszta kilkadziesiąt metrów za nim. Paranoja

0

@cat_r37 już kiedyś była tu o tym dyskusja i wyszło że w mniej więcej 7-8 meczach zdecydowanie się wyroznial. Nie dużo, ale ofiara Valverde nie miał czasu zgrać się z drużyną

0

@BarcaInfo casus Malcoma. Też siadał po dobrych meczach

1

@Kurkmen po prostu reszta zachwycała:)

0

@Chakalaka widać że kibice pisiorow grzeczniejsi niż lemingi;)

1

U Nas brakuje przede wszystkim chętnych do futbolu totalnego. Wszystko na pół gwizdka. Zamiast się rzucić do gardła i po bramce otworzyć mecz. Czekamy spokojnie nie na jeden błąd, bo rywale bronią cała drużyna, ale na cala serie. To i później tak to wyglada.

22

Oby nam tylko wspomnienia nie zostaly

0

@Mr8lack unia sama mogła by się bać, tylko że USA można włączyć do walki z nimi

3

@NaFazieHitman Chiny na wszystkich plują a nasza kochana Unia udaje że pasa deszcz.

1

Chłopak na zdj chyba powinien odpoczac

1

@JarekS przyblizysz sprawę "kabla" i nielubienia ?

0

@Chakalaka spokojny to na pewno jest ten minister propagandy stanu wojennego widząc jak szybko Polacy zapomnieli o mordach przez komunistow

3

@draxidox przecież dzieci tuska i urbana już z nazistami zrownywali pisiorow.

0

@sokot pewnie że jest fair. Tylko logiki w tym nie ma, skoro reszta jest bez formy.

0

@Chakalaka w punkt to jest napisanie o tym jakim to antypolakiem jest naczelny tego szmatławca

0

@michaleu nasz trener to optymista:)

1

Lubiącym finezję i błyskotliwość piłkarska polecam jutro półfinał azjatyckiej LM w którym zagra Andrzej Iniesta:)
Jeśli jego drużyna wygra, będzie mogła w finale pomścić pogromcę zespołu Xaviego. :)

0

@Wossi61FCB szachy, średnio ciekawe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?