0

@pt9 mądrzejesz)

0

@bartekvisca producenci pomp insulinowych lubią to

0

@meteo100 może ktoś uświadomi sobie ile tam jest cukru i zacznie pić wodę gazowana która jest dużo tansza? Serio muszę to tłumaczyć?

0

@KrystianR mam w rodzinie cukrzyka. Choćby to garstce osób miało pomoc to będzie warto

0

@Karzel Jaskowiak z PO, który mógł zastąpić kidawe w walce o prezydenturę, właśnie powiedział że dobrze że celebryci się po cichu zaszczepili, bo im się to należy:) myślę że znowu zmienisz zdanie:)

0

Kto, kiedy i gdzie?

0

@TheBigShow kiedyś na pewno LPG zniknie, ale nie byłbym takim czarnowidzem póki co

https://www.wyborkierowcow.pl/masz-auto-z-lpg-wkrotce-zaoszczedzisz-duzo-wiecej/

0

Słynne Anoeta... Nie liczyl bym na powtórkę. Chyba na każdej pozycji mamy ogromny regres

1

Myślę że Barca jest w takiej kondycji że przez kilka lat powinna korzystać z takich zestawień.
Z Aguero powinni się kontaktować. Jak wróci do formy i zdrowia... Leo się ucieszy:)

1

@Gregsky10 ostatnio pewien znawca La Liga pisał że jednak niezbyt uczy się na błędach. Oglądając mecze zaczynam mieć podobne zdanie co on

0

W weekend poprzedzający swieta wypiłem piwo. Myślicie że to już czas na drugie?:/

0

@Azi mimo że PO czy Lewicę uważam za większe zło, to chyba takiego kabaretu nie było nigdy:)

0

@Damiano27psk ja mimo wszystko po cichu liczę na Konfederację

0

@mcsarna @Chakalaka nie lubi tego:)

2

Największą niespodzianką jest chyba obecność Kądziora w pierwszej "11":)

0

@Guffi nie chce bronić pisiorow ale wymieniłeś sporo podatków samorządowych. W dużych miastach rządzi klika PO. Sam też przez nich cierpie

0

Witam drodzy ramblowicze. Mam do Was pytanio-prosbe:
Istnieje coś takiego jak dobry laptop do 2tys. Chodzi o sprzęt który poradzi sobie z przeglądaniem(kilkanaście zakładek) rozmowa na skp, FB, YT, Excel i takie drobnostki:)
Pytam bo zacząłem przeglądać oferty i okazało się że mam "szybszy" tel niż sporo sprzętów:)

0

@Magicc89PL jeśli wchodzi i robi różnicę to powodem nie są aspekty sportowe

1

@Barwindg gdzie dają kalendarze za zwolnienie?:)

1

@Laza a skąd pewność że nie żartowałem?:)

1

@Murazor Pedri już kosztował 7mln a nie musiałby specjalnie eksplodować z formą by dołożyć kolejne 2 mln za reprezentację młodzieżowe.
Co by nie pisać, transfer pozytywny :) pozdrawiam

0

@SiSenior może nie wchodzę na jakieś ambitne portale sportowe, ale mimo wszystko nigdy nie natknąłem się na artykuł w którym ktoś porównywał Portugalczyka do Pele czy Maradony. Nie bez Leo obok.
Za to sam Leo był wielokrotnie tak wyrozniany

0

@SiSenior tylko czy ktoś poważny zastanawiał się kiedyś czy Cristiano jest najlepszy w historii? Nad Messim niektórzy się zastanawiają

0

@Laza a skąd troska o moje zdrowie?:)

0

@Murazor myślę że gdyby to był niewypał to by była afera. Dobrze że wszystko wypalilo

0

Wielkości Pedriego nie kwestionuje, ale gdyby nie rządził Bartomeu to byłbym zdziwionym że daje się tyle mln zmiennych za 16latka

0

"Jego klauzula odejścia wzrosła wtedy z 60 do 500 mln euro" Niech chociaż za 250mln ktoś go kupi:)

1

@Ojciec5tkidzieci może to trochę inny typ, ale polecam powstanie warszawskie lao che. Idzie uronić łezkę

0

@BorzyKrzys ostatnio często późnymi wieczorami oglądam tv i uważam że TVP obok paramounth i axn puszcza najciekawsze filmy. Przynajmniej pod mój gust

1

@DJ1992 nie zachował się idealnie, ale myślę że też byś "wariował" gdyby ktoś taki jak Bartomeu poniekąd szefował Tobie i Twojemu klubowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?