endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 mądrzejesz)
0
@bartekvisca producenci pomp insulinowych lubią to
0
@meteo100 może ktoś uświadomi sobie ile tam jest cukru i zacznie pić wodę gazowana która jest dużo tansza? Serio muszę to tłumaczyć?
0
@KrystianR mam w rodzinie cukrzyka. Choćby to garstce osób miało pomoc to będzie warto
0
@Karzel Jaskowiak z PO, który mógł zastąpić kidawe w walce o prezydenturę, właśnie powiedział że dobrze że celebryci się po cichu zaszczepili, bo im się to należy:) myślę że znowu zmienisz zdanie:)
0
Kto, kiedy i gdzie?
0
@TheBigShow kiedyś na pewno LPG zniknie, ale nie byłbym takim czarnowidzem póki co
https://www.wyborkierowcow.pl/masz-auto-z-lpg-wkrotce-zaoszczedzisz-duzo-wiecej/
0
Słynne Anoeta... Nie liczyl bym na powtórkę. Chyba na każdej pozycji mamy ogromny regres
1
Myślę że Barca jest w takiej kondycji że przez kilka lat powinna korzystać z takich zestawień.
Z Aguero powinni się kontaktować. Jak wróci do formy i zdrowia... Leo się ucieszy:)
1
@Gregsky10 ostatnio pewien znawca La Liga pisał że jednak niezbyt uczy się na błędach. Oglądając mecze zaczynam mieć podobne zdanie co on
0
W weekend poprzedzający swieta wypiłem piwo. Myślicie że to już czas na drugie?:/
0
@Azi mimo że PO czy Lewicę uważam za większe zło, to chyba takiego kabaretu nie było nigdy:)
0
@Damiano27psk ja mimo wszystko po cichu liczę na Konfederację
0
@mcsarna @Chakalaka nie lubi tego:)
2
Największą niespodzianką jest chyba obecność Kądziora w pierwszej "11":)
0
@Guffi nie chce bronić pisiorow ale wymieniłeś sporo podatków samorządowych. W dużych miastach rządzi klika PO. Sam też przez nich cierpie
0
Witam drodzy ramblowicze. Mam do Was pytanio-prosbe:
Istnieje coś takiego jak dobry laptop do 2tys. Chodzi o sprzęt który poradzi sobie z przeglądaniem(kilkanaście zakładek) rozmowa na skp, FB, YT, Excel i takie drobnostki:)
Pytam bo zacząłem przeglądać oferty i okazało się że mam "szybszy" tel niż sporo sprzętów:)
0
@Magicc89PL jeśli wchodzi i robi różnicę to powodem nie są aspekty sportowe
1
@Barwindg gdzie dają kalendarze za zwolnienie?:)
1
@Laza a skąd pewność że nie żartowałem?:)
1
@Murazor Pedri już kosztował 7mln a nie musiałby specjalnie eksplodować z formą by dołożyć kolejne 2 mln za reprezentację młodzieżowe.
Co by nie pisać, transfer pozytywny :) pozdrawiam
0
@SiSenior może nie wchodzę na jakieś ambitne portale sportowe, ale mimo wszystko nigdy nie natknąłem się na artykuł w którym ktoś porównywał Portugalczyka do Pele czy Maradony. Nie bez Leo obok.
Za to sam Leo był wielokrotnie tak wyrozniany
0
@SiSenior tylko czy ktoś poważny zastanawiał się kiedyś czy Cristiano jest najlepszy w historii? Nad Messim niektórzy się zastanawiają
0
@Laza a skąd troska o moje zdrowie?:)
0
@Murazor myślę że gdyby to był niewypał to by była afera. Dobrze że wszystko wypalilo
0
Wielkości Pedriego nie kwestionuje, ale gdyby nie rządził Bartomeu to byłbym zdziwionym że daje się tyle mln zmiennych za 16latka
0
"Jego klauzula odejścia wzrosła wtedy z 60 do 500 mln euro" Niech chociaż za 250mln ktoś go kupi:)
1
@Ojciec5tkidzieci może to trochę inny typ, ale polecam powstanie warszawskie lao che. Idzie uronić łezkę
0
@BorzyKrzys ostatnio często późnymi wieczorami oglądam tv i uważam że TVP obok paramounth i axn puszcza najciekawsze filmy. Przynajmniej pod mój gust
1
@DJ1992 nie zachował się idealnie, ale myślę że też byś "wariował" gdyby ktoś taki jak Bartomeu poniekąd szefował Tobie i Twojemu klubowi