endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 szczerby się zapytaj, może chociaż on wie:)
0
@katalonia15 tran. Moje 5latki odkąd daje codziennie nie chorują. Żona jedyna nie bierze i co miesiąc narzeka
10
@kazbychu przynajmniej jego partia nie narobiła ponad 400mld długow w 8 lat
2
@NaFazieHitman są już zapisy?:)
0
@Zimny dopracowane auto. Najgorszy chyba serwis, choć czytając fora to większość marek ma go na słabym poziomie
Ps. Ja mam co prawda 2, ale kolega już 3 lata ma i chwali
1
@Gaucho takkkkkkk
0
@BigDaglas tylko że często tak jest że boli 30sek:)
0
Na moje mógłby tylko nogi wzmocnić. Pamiętam mecz gdzie jego rozciągające podania ledwo dochodzily.
A tak poza tym to jego, Pedriego i Collado widziałbym na już w kadrze
1
Dziś w wyjściowym składzie Wolverhampton jest więcej Portugalczyków niż w we wczorajszym meczu Porto-Benfica:)
Antoni Ptak mógł z nimi próbować a nie z Brazylijczykami. Język ten sam:)
1
@Ojciec5tkidzieci duuuuuzo później:) nie tylko Ty masz dzieci:)
2
@Ojciec5tkidzieci gdy mieszkałem z rodzicami to niemal zawsze wychodziłem z lazienki o 23:23
1
@Witam mnie japońce nigdy w trasie nie zawiodły, a od 10 lat gazuje:)
1
@Mixtape za PO PSL dług rósł średnio ponad 50mld rocznie bez covida. Rząd PO PSL nie był święty. Nie mógł być skoro to taka sama albo większa mafia.
0
@BigDaglas na takie zagrania nawet patrzeć nie idzie.
Co by nie pisać, mecz rozczarował. Everton mógł wejść wczesniej
0
@tomek8756 ja wziąłem przed staraniem się o dziecko. Już prawie 6 lat place prawie 40zl ale jestem na plus ponad tysiąc.
Ogólnie warto bo moja śmierć spłaci większość kredytu a śmierć w drodze do lub z pracy pozwoli żonie jeszcze poszaleć, niekoniecznie na wyprzedażach:)
Chyba że jesteś singlem, to bym się zastanowil.
Edit: Lekarzy prywatnie nie mam w cenie
2
Ciekawe czy zaskakuje go brak formy u Trincao, Antoine czy Pjanica:)?
0
@JarekS obstawiałem że Dembele nie strzeli. Dobrze że nie robię tego za pieniądze:)
2
@BulaKG też się nie zgodzę z Tobą. Nie wiem dlaczego nawet komentatorzy w pewnym momencie mówili o jego złym podaniu jak on po prostu chciał atakować a kolega zmęczony się cofał.
Zdarza mi się się w pewnych momentach meczy rozkojarzyc, jednak gdy on wchodzi jestem skupiony. Dla mnie to ewidentnie następca Xaviego. Dajmy mu się rozwijać
3
Z racji wątłej postury łatwo go idzie poznać na murawie, nawet oglądając na telefonie mecz. Jednak serio nie mogę się nadziwić że nie gra choć brylował już półtora roku temu i to z zespołami pokroju Napoli czy Chelsea
2
Mam nadzieję że za kilka miesięcy wszyscy będziemy chcieli zastąpić powyższe najlepsze i wstawić "zmiana podejścia Ronalda do Puiga":)
1
@Gomess myślę że w minionym roku minimalnie ale to Neuer był lepszy. Możew tym roku znowu wygra Nasz Niemiec?
0
@zibi z taką wiedzą to musisz być co najmniej trenerem na orliku:)
0
@reloaded a co z nim nie tak?
0
Jeśli to coś da, wolałbym oszczędzić te 5mln i dołożyć do Haalanda. Myślę że musiano by go połamać, by zszedł poniżej obecnego poziomu. Choć wspominając newsy o bankructwie, czuję że nie ma szans na Norwega
0
@pele1282 ciesz się że nie Tusk z Pawlakiem bo by musieli usunąć 1,2mld:)
0
@FlorentinoPerez13 daleko im do naszych niewypałów, ale fajnie że próbują nawiązać walkę:)
2
@JarekS juz zapomniałem ile u Nas zarabiają byle średniacy... dzięki...
0
@michal26 trochę naciągany ten argument:) Arthur bladł z każdym miesiącem, ale sam Pjanic nadal nie prezentuje formy sprzed choćby 2 lat. Przed przyjściem mówiono że formy nie ma od kilku miesiecy
1
A za co w ogóle Trumpa wywalili z FB i tweetera? Jaka wypowiedź uznali za nawoływanie do buntu? Jakoś mnie ominęły we wszystkich wiadomościach te "detale". Wszędzie że nawoływał, ale jak, to chyba przegapilem
0
@Pogba przypomnij sobie ile i jak gra Pjanic. Nikt nie wygrał na tej transakcji.