0

@patry295 szczerby się zapytaj, może chociaż on wie:)

0

@katalonia15 tran. Moje 5latki odkąd daje codziennie nie chorują. Żona jedyna nie bierze i co miesiąc narzeka

10

@kazbychu przynajmniej jego partia nie narobiła ponad 400mld długow w 8 lat

2

@NaFazieHitman są już zapisy?:)

0

@Zimny dopracowane auto. Najgorszy chyba serwis, choć czytając fora to większość marek ma go na słabym poziomie
Ps. Ja mam co prawda 2, ale kolega już 3 lata ma i chwali

1

@Gaucho takkkkkkk

0

@BigDaglas tylko że często tak jest że boli 30sek:)

0

Na moje mógłby tylko nogi wzmocnić. Pamiętam mecz gdzie jego rozciągające podania ledwo dochodzily.
A tak poza tym to jego, Pedriego i Collado widziałbym na już w kadrze

1

Dziś w wyjściowym składzie Wolverhampton jest więcej Portugalczyków niż w we wczorajszym meczu Porto-Benfica:)
Antoni Ptak mógł z nimi próbować a nie z Brazylijczykami. Język ten sam:)

1

@Ojciec5tkidzieci duuuuuzo później:) nie tylko Ty masz dzieci:)

2

@Ojciec5tkidzieci gdy mieszkałem z rodzicami to niemal zawsze wychodziłem z lazienki o 23:23

1

@Witam mnie japońce nigdy w trasie nie zawiodły, a od 10 lat gazuje:)

1

@Mixtape za PO PSL dług rósł średnio ponad 50mld rocznie bez covida. Rząd PO PSL nie był święty. Nie mógł być skoro to taka sama albo większa mafia.

0

@BigDaglas na takie zagrania nawet patrzeć nie idzie.
Co by nie pisać, mecz rozczarował. Everton mógł wejść wczesniej

0

@tomek8756 ja wziąłem przed staraniem się o dziecko. Już prawie 6 lat place prawie 40zl ale jestem na plus ponad tysiąc.
Ogólnie warto bo moja śmierć spłaci większość kredytu a śmierć w drodze do lub z pracy pozwoli żonie jeszcze poszaleć, niekoniecznie na wyprzedażach:)
Chyba że jesteś singlem, to bym się zastanowil.
Edit: Lekarzy prywatnie nie mam w cenie

2

Ciekawe czy zaskakuje go brak formy u Trincao, Antoine czy Pjanica:)?

0

@JarekS obstawiałem że Dembele nie strzeli. Dobrze że nie robię tego za pieniądze:)

2

@BulaKG też się nie zgodzę z Tobą. Nie wiem dlaczego nawet komentatorzy w pewnym momencie mówili o jego złym podaniu jak on po prostu chciał atakować a kolega zmęczony się cofał.
Zdarza mi się się w pewnych momentach meczy rozkojarzyc, jednak gdy on wchodzi jestem skupiony. Dla mnie to ewidentnie następca Xaviego. Dajmy mu się rozwijać

3

Z racji wątłej postury łatwo go idzie poznać na murawie, nawet oglądając na telefonie mecz. Jednak serio nie mogę się nadziwić że nie gra choć brylował już półtora roku temu i to z zespołami pokroju Napoli czy Chelsea

2

Mam nadzieję że za kilka miesięcy wszyscy będziemy chcieli zastąpić powyższe najlepsze i wstawić "zmiana podejścia Ronalda do Puiga":)

1

@Gomess myślę że w minionym roku minimalnie ale to Neuer był lepszy. Możew tym roku znowu wygra Nasz Niemiec?

0

@zibi z taką wiedzą to musisz być co najmniej trenerem na orliku:)

0

@reloaded a co z nim nie tak?

0

Jeśli to coś da, wolałbym oszczędzić te 5mln i dołożyć do Haalanda. Myślę że musiano by go połamać, by zszedł poniżej obecnego poziomu. Choć wspominając newsy o bankructwie, czuję że nie ma szans na Norwega

0

@pele1282 ciesz się że nie Tusk z Pawlakiem bo by musieli usunąć 1,2mld:)

0

@FlorentinoPerez13 daleko im do naszych niewypałów, ale fajnie że próbują nawiązać walkę:)

2

@JarekS juz zapomniałem ile u Nas zarabiają byle średniacy... dzięki...

0

@michal26 trochę naciągany ten argument:) Arthur bladł z każdym miesiącem, ale sam Pjanic nadal nie prezentuje formy sprzed choćby 2 lat. Przed przyjściem mówiono że formy nie ma od kilku miesiecy

1

A za co w ogóle Trumpa wywalili z FB i tweetera? Jaka wypowiedź uznali za nawoływanie do buntu? Jakoś mnie ominęły we wszystkich wiadomościach te "detale". Wszędzie że nawoływał, ale jak, to chyba przegapilem

0

@Pogba przypomnij sobie ile i jak gra Pjanic. Nikt nie wygrał na tej transakcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?