3

@Drozdu7 historia zna wielu takich co potrzebowali o najmniej drugiego sezonu.

0

@arasz1819 SLD nie mordowalo. Po prostu ludzie ginęli jak muchy gdy byli zbyt "ciekawscy". Lista długa: Falzmann, Pańko, Olewnik, Tadeusz Kowalczyk, Marek Karp.

0

Dziś Andre Gomes mógłby się bić o skład w Barcelonie:)

0

@patry295 był taki ale wyjechał na saksy:)

1

@19cukier48 konfederacja to dla starszych abstrakcja. Widzę to po moich rodzicach. Natomiast nie dziw się że są za PiS. Moi dużo więcej pieniędzy teraz dostają. W emerytury bez podatku seniorzy nie wierzą:)

0

@19cukier48 a na kogo powinni głosować żebyś się ucieszył?

0

@arasz1819 za SLD nie tylko się kradło, ale i mordowalo. Z premedytacją. Powątpiewam w to że wtedy byłeś na świecie. Albo celowo zrównujesz morderców z obecnymi rządzącymi.

0

@arasz1819 masz problemy albo z logiką albo jeszcze większe z historią. Popytaj rodziców jak wyglądała służba zdrowia za komuchów czy choćby za SLD. Jak bito protestujących, jak baronowie z SLD kradli i zawłaszczali państwo. Doucz się

0

@arasz1819 ofiary stanu wojennego przewracają się w grobach czytając takie rzeczy

0

@pele1282 @MarioVeB! Lubi to:)

0

@Chakalaka Urban taktyk. Chwalił morderców a jak przyszła demokracja to teraz ja chwali.

0

@Jakchcesz mam syndrom częstego patrzenia w lusterko. Gdy mój kierunkowskaz nikomu nie jest potrzebny, nie używam go;) np jak już wyprzedzilem. Za to włączam zawsze dużo wcześniej gdy ja skręcam w podporządkowana a ktoś z niej wyjezdza

1

Święci nie jesteśmy.

1

@Pustelnik niby co raz lepiej ale w marcu znowu może być goraco

0

@SelloutCrowd też przeszedłem na stronę konfederacji, ale ciągle też uważam że 4rp jest lepsza niż 3rp. Czekam na piątą bo szlag mnie trafia jak słyszę Sasina albo Terleckiego:)

0

@Quavosk wolałbym mniejsze podatki, ale znam jedną parę która dzięki temu zdecydowała się na dwójkę dodatkowych dzieci.
A z 13 się cieszę bo moi rodzice dobrze sobie radzą teraz.

0

@kazbychu a to zle?

1

@Mario96w Polska nie wyglądała by tak zle jakby Olszewskiemu pozwolono pozbyc sie agentury. Niestety tusk jej bronil w pewną czerwcową noc....

1

@kazbychu tyle afer do wyboru a ten wyjeżdża z taką....;/

0

@clyde może wymienimy na Dembele?:)

2

Myślę że jego teraz brakuje najbardziej w składzie. Wrzutki nic nam nie dają, a strzelić nam po nich jest łatwiej. Pamiętam jak w którymś klasyku czyścił je aż miło. Ustawienie ma na bardzo dobrym poziomie.
A co do Bartomeu. Na moje zniszczył ten klub. Pique wiele razy nie owijał w bawełnę, a tu jednak jest wstrzemięźliwy. Nie czaję

1

@MesQueUnClub22 warunkuje tylko poziom zmęczenia:) idę się bawić z nimi bo się wyspałem po nocce:)

0

@kampe honda Accord albo mazda 6 gh:)

0

@tomasz.s94 obawiam się że Pjanic to będzie oddany a nie sprzedany:/

0

@messi564 nie śledziłem ich co kolejkę ale baboli miał co nie miara. Wcale bym się nie zdziwił

0

@MamerTponad100 niby tak ale czy i tak młodego Hiszpana nie wystawi na wahadle?

0

@barcelonaLM teściowa lubi mnie wyśmiewać gdy walczę by słodkie dawkowac:)
Swoją droga rządzący od zawsze lekceważyli edukację. Patrząc jak unika się wuefu to temu pomysłowi nie wróżę sukcesu. Lekcje z dietetykami były by lepsze

0

Setki milionow kibiców, lekko kilkadziesiąt mln dorosłych się znajdzie by zrobić zrzutkę.
Niech w zamian dadzą możliwość wymienienia z imienia i nazwiska w jakiejś księdze w muzeum.

1

@wonsz_w_pomidorach jedyne co nas boli to podwójne standardy sędziów.

1

@JarekS prezydent Europy wydał 17 sasinow ruskim by ci mogli nam sprzedać najdroższy gaz w Europie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?