endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla nas cule on i tak jest winny. Pytanie czy uda się skazać go za działanie na szkodę klubu? Będzie cięzko
1
@Gappeq Miller, Lewandowski, Rosati, Buzek, Tusk, Pawlak, Kwaśniewski, Balcerowicz...
3
@Przemek2323 komuchy z takich jak Ty są dumni
0
@klemens100 na pewno 1 sekretarz PZPR, minister za czasów patologii lat 90, premier, nic nigdy nie wiedział i niczym. Bajka dla naiwnych.
Nie musi sam tego zrobić. Dla mnie to czerwona szuja
2
@panczo pamiętam jak ojciec mój o pewnym polityku lata temu też mówił że nie ma szans by go nie wsadzili za wałki ze sprzedażą przedsiębiorstwa, a nie dość że się wywinął to jeszcze swego czasu był komisarzem w Unii Europejskiej:)
0
Dobrze się zaczął poniedziek:)
0
@kamyk_23 nie ma związku między Twoimi wypocinami a zyskami Orlenu za jednych albo drugich!!! Po prostu palnąłeś coś i zgrywasz bohatera.
0
@ArterkHD już lepiej wybierz polski kebab. Na pewno zdrowszy a gorszy może być tylko przy przelotowkach albo w budkach nad morzem:)
0
@Pilka_jest_okragla myślę że gdyby Benzenem ktoś tak łokciem skasował w polu karnym, byłby karny
7
@draxidox to zwolennik Bartomeu i Tuska. Szkoda czasu:)
0
@FC1899Barca wielu tu tak myśli. Nie znam oficjalnych badań:)
Ps. Ostatnio ich czerwony lager został przeze mnie wylany przez swoją niedobroć:) Namysłów albo perła export lepsze:)
0
@kamyk_23 nie wyjasniles niczego i jak to w zwyczaju mają szufladkowicze" gdy chlapną coś, to potem uciekają
0
Może i wyborcy PO są lepiej wykształceni, ale już z logicznym myśleniem mają większe problemy:
https://wmeritum.pl/bojkot-orlenu-trzaskowski/332805
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/patriotyzm-zakupowy-wyborcy-pis-wola-kupowac,59,0,2413627.html
0
@kamyk_23 nie spodziewałem się niczego innego z Twojej strony:)
Czyżbyś sugerował że różnice w cenie baryłki pokrywał klient?
Do przemytu i ogromnych strat za PO się nie odniesiesz?
0
@kamyk_23 uwielbiam takie wymadrzanie się jak Twoje:) człowiek wtedy może podbudować swoje ego:)
Sprawdź kurs ropy w latach rządów Tuska, porównaj z wynikami Orlenu i wróć z przeprosinami.
Poczytaj też o przemycie paliw na ogromną skalę.
Czekam...:)
0
@Gregsky10 oby było jak piszesz:)
0
@Przemek2323 tylko zyski za PO PSL były kilkanaście razy mniejsze niż za jego panowania. Takiego Dyzmę to można lubić
26
Zapomnijmy o 120mln za niego i trzymajmy kciuki by poszedł choć za 40
0
@busquets5 jak tylko napisałem że to nie materiał na Barce zaczął poprawiać grę. Lubię tak się mylić:)
1
@klemens100 spytaj się rodzinom ofiar PZPR czy go lubią. 3rp też
2
@VenoM a ja przed meczem że Lenglet strzeli bramkę:) prawie trafiłem:)
0
@maroon wiem że są. Obstawiam że takie osoby są kiepskie z historii albo ich rodziny miały profity za czasów zorganizowanej grupy przestępczej pzpr.
Cenię bardziej etykę niż mądrość. Nie zwykłem też wspierać czy chwalić ludzi o wątłej etyce. Dlatego pytam
0
@Murazor chyba się nie zrozumieliśmy:) mi chodzi że my nagle ze szczytu zeszliśmy na wyżynę. Bilbao nie pamiętam kiedy znalazło się 2 sezony pod rząd w pierwszej 6. Ich kibice są przyzwyczajeni do pików
0
@SkilledHydra16 musi Polaków nie lubić. Stoch kiepsko, lub średnio a tu bach- puchar 4 skoczni.
Żyła średnio lub czasami dobrze, później znowu średnio a tu bach-, złoto.
0
Nie gram w Fify ani menagery. Nie jestem ekspertem od taktyki, ale dziwiło mnie że drużyna ze średnim pressingiem, średnimi piłkarzami i fatalna obrona gra niemal odkryta.
Cieszyło mnie że gdy Sevilla atakowała było kim bronić. System wyczerpujący, bo nawet Busquets sporo przebiegł, ale inaczej się nie da.
0
@barteggg08 ja jakieś 25 więc pamietam co to znaczy przegrywać hurtowo
0
@Murazor Athletic względnie tak samo. My byliśmy na szczycie a teraz jesteśmy średniakiem aspirującym
0
@Derean widziałem. Czasami i Lengletowi wpadnie:)
0
@maroon nie wiesz kim był Jaruzelski?
0
@ksobi myślę że od nas mają jeszcze więcej niż od złodziei:)