6

@Chakalaka a poniżej szef tygodnika "NIE" podczas produkcji kłamstw na temat m.in. zabijania Polaków w czasie prl:
https://histmag.org/Jerzy-Urban-wirtuoz-niegodziwosci-8242

3

@Herbert czyścimy magazyny:)

0

@max1982 pożycz, bo może nie starczyć:)

0

@Tomason mnie przez 7 lat nigdy nie zawiodła. Muszą mieć z niemieckiej fabryki:)

0

@Persyfl moje pobudki "odkryłem" jako dorosły. Wiary nigdy nie zmieniałem:)

0

Zarabia prawie najwięcej i podwyżka?
Wysłuchał bym mimo wszystko ofert

0

@FC1899Barca napisał to kibic Barcy :)

4

@GeneralXavi też dołączę do grona twierdzących że nie trzeba niczego doszukiwać się w jego słowach. Gdyby był wierzący, wypierając się Boga skazywałby sie na potępienie.
Ja, osoba wierząca, nie kupuje teorii nawet największych naukowców. Uważam nawet że to póki co ja jestem w tym wyścigu liderem. Chce być dobry jak chce Bóg. Jak się okaże że go nie ma, to i tak niczego nie stracę. Lubię być dobry:) choć jak wiadomo, nie zawsze człowiek ma siły.
Gdyby jednak okazało się że praktyką okaże się teoria Boga Stwórcy, bede nad tymi wszystkimi myślicielami:)

7

Zrzutka po stówce?

0

@messi564 mimo wszystko prędzej w seniorach wystąpią zawodnicy wymienieni przeze mnie niż Kubo:)

0

@messi564 jest jeszcze Collado i de La Fuente:)

0

Brać. Musiałby się rozsypać by na nim stracić. Niby jest Collado, Fuente, ale wydaje się nie gorszy
Mamy przewagę nad Realem póki jest tam Zidane
Ps. Wg YouTube już jest u Nas:)

0

@El dominatore pamiętam jak przed Guardiola miał słabsze okresy i liczyłem że odejdzie:)

1

@JarekS Iniesta faktycznie nie zachwycał nawet jak choćby Xavi. Tylko co do Van Gaala to o ile dobrze pamiętam jego zaciąg Holendrów którzy za darmo nie przychodzili, źle się skończył. Barce oglądałem głównie na Eurosporcie w skrótach, ale co rusz jego ludzie popełniali błędy. Możliwe że młodzież grała właśnie dlatego:) W sumie i tu analogia jest. U Koemana też grają bo starsi są kiepscy. Tylko że on ich nie kupował:)

0

@Bykunn a czy Ty wiesz że teraz też jest kryzys? I to taki że trzeba zamykać niektóre gałęzie gospodarki.
A nie szuraliśmy po dnie z bezprobociem, długami czy wyłudzeniami? Donek wyprzedawał co mógł by nie ogłosić bankructwa.

0

@kazbychu to nie gra że kredyty tanie i wszystko dają nam na kredyt. W szczególności to czego nie potrzebujemy

0

@Bykunn zawsze w życiu równasz do gorszych albo takich samych?

12

Z racji że pisanie o Donaldzie T. w pewien sposób zostało opatentowane, wspomnę tylko że ten gość, który zasłynął zadłużeniem skarbu państwa na ponad 400mld w 8 lat, nadal jest w EPL;)

I jeszcze ma zwolenników w nasyzm kraju

9

@Pasażer nie musi. Mamy większe bagno. Cud że sportowo póki co nie odstajemy

1

Najważniejsze że są w wieku który pozwoli na ich sprzedaż gdy będą niewypałami.
Ps. Mimo plotek o bankructwie liczyłem na Haalanda. Trudno....:)

12

Sukcesem było zroganizowanie tak późno wyborów? Może się nie znam...

1

Taką bramkę jak Messi po genialnym podaniu Busquetsa to mógł strzelić tylko Messi po podaniu Busquetsa:)
Swoją drogą chyba wielu z nas powinno przeprosić za pomyje wylewane na Sergio:)

0

@ArturS Dembele też za dużo zarabia:)

1

@seed123 przepraszam za to podejście:) swoją drogą dobrze pamiętam Cou wysoko w statystykach kilometrów gdy siedział w Bayernie, a i u nas na początku tego sezonu mu się to zdarzyło.

1

@seed123 umie grać z pierwszej piłki i dobrze panuje nad nią.
Poza tym nie boi się strzelać.

0

Wykrakałem błąd ter Stegena, ale świetnie to wybronił. Faktycznie ciężko wskazać najgorszego... poza Lengletem:) 2 razy dał się objechać jak junior.
Pogrom cieszy tym bardziej że Sociedad bardzo dobrze stosowali pressing

0

Przeczuwam stratę bądź kiepskie podanie ter Stegena:/

2

@Borneo dokładnie. Swoją drogą w rewanżu mimo że miał miejsce to chyba poza sytuacja z sabotażem Lengleta, nic nie zrobił. Dla mnie Haaland

0

Gdyby nie ogromne długi mógłby zostac

0

@Khardan a zdajesz sobie sprawę że oni rządzili już nie tyle 8 lat przed PiS, a i dużo wcześniej. Obniżyli podatki?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?