endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Chakalaka a poniżej szef tygodnika "NIE" podczas produkcji kłamstw na temat m.in. zabijania Polaków w czasie prl:
https://histmag.org/Jerzy-Urban-wirtuoz-niegodziwosci-8242
3
@Herbert czyścimy magazyny:)
0
@max1982 pożycz, bo może nie starczyć:)
0
@Tomason mnie przez 7 lat nigdy nie zawiodła. Muszą mieć z niemieckiej fabryki:)
0
@Persyfl moje pobudki "odkryłem" jako dorosły. Wiary nigdy nie zmieniałem:)
0
Zarabia prawie najwięcej i podwyżka?
Wysłuchał bym mimo wszystko ofert
0
@FC1899Barca napisał to kibic Barcy :)
4
@GeneralXavi też dołączę do grona twierdzących że nie trzeba niczego doszukiwać się w jego słowach. Gdyby był wierzący, wypierając się Boga skazywałby sie na potępienie.
Ja, osoba wierząca, nie kupuje teorii nawet największych naukowców. Uważam nawet że to póki co ja jestem w tym wyścigu liderem. Chce być dobry jak chce Bóg. Jak się okaże że go nie ma, to i tak niczego nie stracę. Lubię być dobry:) choć jak wiadomo, nie zawsze człowiek ma siły.
Gdyby jednak okazało się że praktyką okaże się teoria Boga Stwórcy, bede nad tymi wszystkimi myślicielami:)
7
Zrzutka po stówce?
0
@messi564 mimo wszystko prędzej w seniorach wystąpią zawodnicy wymienieni przeze mnie niż Kubo:)
0
@messi564 jest jeszcze Collado i de La Fuente:)
0
Brać. Musiałby się rozsypać by na nim stracić. Niby jest Collado, Fuente, ale wydaje się nie gorszy
Mamy przewagę nad Realem póki jest tam Zidane
Ps. Wg YouTube już jest u Nas:)
0
@El dominatore pamiętam jak przed Guardiola miał słabsze okresy i liczyłem że odejdzie:)
1
@JarekS Iniesta faktycznie nie zachwycał nawet jak choćby Xavi. Tylko co do Van Gaala to o ile dobrze pamiętam jego zaciąg Holendrów którzy za darmo nie przychodzili, źle się skończył. Barce oglądałem głównie na Eurosporcie w skrótach, ale co rusz jego ludzie popełniali błędy. Możliwe że młodzież grała właśnie dlatego:) W sumie i tu analogia jest. U Koemana też grają bo starsi są kiepscy. Tylko że on ich nie kupował:)
0
@Bykunn a czy Ty wiesz że teraz też jest kryzys? I to taki że trzeba zamykać niektóre gałęzie gospodarki.
A nie szuraliśmy po dnie z bezprobociem, długami czy wyłudzeniami? Donek wyprzedawał co mógł by nie ogłosić bankructwa.
0
@kazbychu to nie gra że kredyty tanie i wszystko dają nam na kredyt. W szczególności to czego nie potrzebujemy
0
@Bykunn zawsze w życiu równasz do gorszych albo takich samych?
12
Z racji że pisanie o Donaldzie T. w pewien sposób zostało opatentowane, wspomnę tylko że ten gość, który zasłynął zadłużeniem skarbu państwa na ponad 400mld w 8 lat, nadal jest w EPL;)
I jeszcze ma zwolenników w nasyzm kraju
9
@Pasażer nie musi. Mamy większe bagno. Cud że sportowo póki co nie odstajemy
1
Najważniejsze że są w wieku który pozwoli na ich sprzedaż gdy będą niewypałami.
Ps. Mimo plotek o bankructwie liczyłem na Haalanda. Trudno....:)
12
Sukcesem było zroganizowanie tak późno wyborów? Może się nie znam...
1
Taką bramkę jak Messi po genialnym podaniu Busquetsa to mógł strzelić tylko Messi po podaniu Busquetsa:)
Swoją drogą chyba wielu z nas powinno przeprosić za pomyje wylewane na Sergio:)
0
@ArturS Dembele też za dużo zarabia:)
1
@seed123 przepraszam za to podejście:) swoją drogą dobrze pamiętam Cou wysoko w statystykach kilometrów gdy siedział w Bayernie, a i u nas na początku tego sezonu mu się to zdarzyło.
1
@seed123 umie grać z pierwszej piłki i dobrze panuje nad nią.
Poza tym nie boi się strzelać.
0
Wykrakałem błąd ter Stegena, ale świetnie to wybronił. Faktycznie ciężko wskazać najgorszego... poza Lengletem:) 2 razy dał się objechać jak junior.
Pogrom cieszy tym bardziej że Sociedad bardzo dobrze stosowali pressing
0
Przeczuwam stratę bądź kiepskie podanie ter Stegena:/
2
@Borneo dokładnie. Swoją drogą w rewanżu mimo że miał miejsce to chyba poza sytuacja z sabotażem Lengleta, nic nie zrobił. Dla mnie Haaland
0
Gdyby nie ogromne długi mógłby zostac
0
@Khardan a zdajesz sobie sprawę że oni rządzili już nie tyle 8 lat przed PiS, a i dużo wcześniej. Obniżyli podatki?:)