0

@Sulimo myślisz że coś pobije oddanie śledztwa w którym zginęły najważniejsze osoby w kraju państwu, które gdzieś ma prawa człowieka? Coś pobije wypuszczanie w eter kłamstw w stylu śmiało zmieścisz się, czy o pijanym Protasiuku? Coś pobije bezczeszczenie zwłok?

0

@Eto'o9 R10 większy kabaret niż oni zrobił Tusk z ruskimi.

1

@Janas11224 Polska>Niemcy :)

1

@Image moim zdaniem i tak mają dłuższą od naszej.

1

@Kacper1432 myślałem podobnie. SL to był dla mnie bezsens. Liczyłem że to zadziała jak blef w pokerze i UEFA "znormalnieje".
Niestety też mi się wydaje że może być jeszcze gorzej...

16

Ciekawi mnie ta łapówka dla Anglików o której pisze Mundo:) choć nie sądzę by to była prawda

1

@Kettger też mam zdanie jak Wy. Tylko że jeśli to będzie kapiszon, to my oberwiemy:/

1

@PartidarioCatalan może jestem za stary:) Zatem spieszę z wyjaśnieniem: Bartomeu dał mu ogromnie dużo pieniędzy mimo że z nikim o niego się nie licytował!!!

0

@kasha zobacz program TVP Sport. Może jeszcze poleci

0

@Janek_7 przyspiesza grę dużo lepiej niż Pedri. Liczę na niego jednak widzę że często ma problem z siłą i obrona. Daj mi więcej przykładów:)

0

@normasubiektywna zapytaj się kogoś dorosłego co miałem na myśli:)

0

Chce zarabiać tyle co on:)

1

Kiepsko u Puiga z obroną, ale patrząc na obniżkę formy Pedriego, mógłby go zastąpić.
Edit. Kiepsko też z siłą podań:)

2

Jego pensje powinien opłacać Bartomeu.
A co do samego zawodnika to do mnie nie przemawia. Fajnie jest mieć zawodnika który wejdzie i bierze grę na siebie. Tylko że jest za drogi w utrzymaniu a za mało liczb daje.
Ciężko mi ocenić jego wartość, ale z pocalowaniem ręki wziąłbym 60mln

2

@KacperVEB podziękuj im ode mnie za podziękowania bo nie mam tam konta:)

1

A mnie Ronald zawiódł bo mógł dać Puiga zamiast Pedriego:) A tak poza tym super:)

0

@Barca1992 w programach na TVP jest mnóstwo prawdy, ale nie w informacyjnych:)
Swoją drogą byłem w szoku że Pospieszalski miał "jaja" by zrobić taki odcinek. Dla mnie nie wyczerpał tematu i było dużo lania wody, ale ogólnie szacun

0

City rozbudza apetyty przed wiosną a później klapa. Mają szczęście że wypracowali taką przewagę w lidze, bo zaczęli grać średnio

0

@Avatarr zależy na jakich warunkach

3

Strach pytać ile wyniosą premie dla piłkarzy za wygraną:)

0

@Bagsik88 a co drużynie po tym że jacyś tam piłkarze kiedyś, bądź niedawno, byli w formie? Gramy sezon bez 9 i z rozbitą obroną.

0

@Zip Pedri gra lepiej i wyszło to z Realem. Ewidentnie drużynę mieliśmy rozbita. Koeman ciągle niczego nie wygrał ale drużyna ewoluuje. Pamiętaj że nie mamy żadnej 9

1

@DLFCB w każdym meczu gdy przegrywamy liczę po cichu że ktoś mu zrobi kuku bez konsekwencji jak kiedyś Marcelo:) miło się patrzyło jak w tamtym meczu rozwieszali pranie na SB

3

@Zip z debiutującymi Pedrim, Mingueza, Araujo, Destem, Trincao i kontuzjowanymi Cou, Roberto, Pique czy Fatim. Po koszmarnym blamażu sezon temu, jak i wcześniej, uważasz naszą drużynę za równie mocną co Real? Dla mnie dość mocne

0

@horang tylko dzisiaj Pedri nie gra:)

3

I jeszcze tyle milinów kibiców....
Przecież ja, Poznaniak, śmiało się zrzucę żeby spłacić dług. Chętnie dam 100euro, a niech mnie ktoś tylko w jakiejś księdze wpisze. Myślę że takich ludzi było by mnostwo

1

A wracając do 10 kwietnia: oglądał ktoś z Was raport podkomisji smoleńskiej? :) Chętnie bym posłuchał zwolenników pancernej brzozy, bo od prawie 10 lat już do nich nie należę i nie pamiętam dlaczego wtedy w to wierzylem

0

@tomek8756 śmiesznie to wygląda biorąc pod uwagę fakt że właściciel tego pisemka to obrońca morderców stanu wojennego

0

@zwyklykibic93 nie musiało i ocierało się o nerwowke. Super strategia
Real następny mądry. Z kiepskim Liverpoolem mają 2 bramki przewagi i oszczędzał ich zamiast bić się o mistrza? Wierzysz w to?

0

@FCBparasiempre Wygrana 3-0 i 2-0 w przeciągu tygodnia to farty? Takie bzdety może pisać tylko ktoś kto zaczyna od wycieczek słownych. Zerknij w statystyki i wróć jak dorośniesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?