0

@kaamil1910 niech zaskakuje:) w innym klubie jeszcze bardziej będę go lubił

0

@zadafcb i jestem z tego dumny:)

6

@kempnou ja zainteresowanie nim brałem jako próbę ratowania budżetu Barcy:) po starej znajomości:)

0

Nie wiem czy Bernardo jest nam potrzebny aż tak. Choć z drugiej strony nie sądzę by Dembele choćby o euro zszedł z pensji a więc będzie trzeba coś wymyślić.
Ps. Nie zdziwię się jeśli za kilka lat okaże się że agent Dembele dostał premie która wróciła do Bartomeu.

2

Jakoś wolałem Hiszpanie za Moreno. Niby miał być tymczasowym trenerem, ale grali wtedy jakby lepiej

0

@MarioVeB! ty też znikasz jak kamfora. Zawsze gdy ktoś wytknie ci kłamstwo, albo chce dowodów gdy ty nazywasz tak innych, gdy bronisz siebie

0

@fcbarcafan19 tylko że chodziło o fałszywe oskarżenia

0

@fcbarcafan19 chyba sobie kupisz, albo o czymś nie wiem:)

0

@Xwowrak napisz jeszcze jaka parafia, bo choć uważam że wielu księży jest po prostu hienami, to w Twoje kwoty średnio wierzę:)

0

@Emhyr Dziuba mógłby mu też zgrywać głową:)

0

@MarioVeB! Kiedy mi udowodniłeś?:)

0

Zdrówka i całej reszty:)

0

@Pablit a kto tak płace wywindował?

0

@Pablit a to ma że nie stać nas na niego właśnie przez Bartomeu

0

@TonySoprano to będzie tylko świadczyło o tym że były prezydent powinien być persona non grata w całej Barcelonie

0

Mam nadzieję że sąsiedzi Bartomeu którzy kibicują Barcelonie, czytając jak to ich ukochany klub ma problemy by wzmocnić skład piłkarzem bez kontraktu, włączają swoje kosiarki i zaczynają drażnić swoje hałaśliwe pieski

4

@Chakalaka a Ty masz na myśli człowieka który zadłużył Polskę na 400mld, za którego rządów służby potrafily m.in podpalić budkę pod ambasada ruska albo brutalnie bić niewinnych ludzi na ulicy podczas MN. Który umorzył ruskim 1,2mld długu i jeszcze podpisał umowę na najdroższy gaz w UE? Który śmiał się z Możejek po czym wywalił 20mld na dziwny interes w Chile? Który po słowach że nigdy nie obniży podatków, zaczął to robić hurtowo? :)

0

Za rozwiązanie kontraktu mało kto nie będzie chciał odszkodowania.
Myślę że temat odejść będzie dużo ciekawszy :)

1

@FCMichalo jeszcze zdobędzie więcej złotych piłek niż Neymar:)

0

@DaPidejpi jak koledzy szanownego Urbana z "Nie" kradli jak leci, to siedział cicho

0

Jakby ktoś miał pewne info ile zarobi Wijnaldum w PSG, niech pisze. Nie wiem czy z czystym sumieniem mogę krytykować Laporte:)

0

@Kackiewicz jestem do rany przyłóż i chyba dzięki temu nikt się na mnie nie obraża gdy rzucę np coś w stylu"najwyżej umrzesz";)

0

@VenoM ja dostałem bana bo inny użytkownik zarzucił mi kłamstwo, a ja przykładami się obroniłem:)

0

@masq tusk? Idę się trzymać za portfel

1

@Janas11224 Konfederacja chyba niezbyt popiera finansowanie kościoła przez państwo. Tak mówił Braun.
Poza tym Hołownia to jedna osoba. Reszta będzie głównie z Platformy albo innych podobnych

0

@IronSanHybrid kochamy je:)

0

@EleanoR nie zdarza mi się brać jako pewnik informacji z jednego źródła:)

0

@DaPidejpi najgorsze jest w tym wszystkim to, że w dzisiejszych czasach nawet poczytnym gazetom nie można wierzyć. Kto wie czy za juany ktoś historii nie wymyślił?

1

Pjanic tyle samo zarabia u nas co w Juve?
Swoją drogą oby ktoś go zabrał choćby za milion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?