14

@NaFazieHitman ja to nie wierzę że facet od umarzania długów ruskim, ponad 400mld zadłużenia, prywatyzacji w stylu ciech, wyłudzeń VAT i przemytu paliw, podwyższania podatków, myśli że zbawi swoją klike

0

też wyślę. Mam do przekopania ogródek:)

4

Żeby klub aspirujący do bycia najlepszym opierał się na nastolatkach....

0

@HERORICH2 popytaj starszych jak im się żyło za tego oszusta. Znam takich co na wsch ścianie zamykali stacje benzynowe bo każdy miał wschodnią z parkingu

0

@barcelonaLM myślę że z tuskiem i trzaskiem jest więcej memów:)

0

@msmsms też mnie to ciekawi:)

0

@haryveb944 ciesz się. Poznań przez Kulczyka miał 2 pasy i tysiące tirow jadących wschodz zachód. Byle wypadek i Poznań stał. No ale to był filantrop

0

@VamosRakieta napisz jeszcze że nie wygram 6 w totka:)

16

@DonMatteo901 Enrique przegrywa z Sociedad i cyk, po 4 miesiącach tryplet;)

1

Jeśli by wierzyć pismakom, za Rakitica i Roberto mogliśmy wyciągnąć 100mln a chyba dostaniemy tygodniówkę Leo. Może dwutygodniowke:)

5

Serce ma wytrenowane, teraz czas na ćwiczenie przyjęcia;)

0

@davidek1997 Pan Bartłomiej Rabij mówi Alvis:)

4

Nie wiem czy ktoś zauważył ale Vermaelan w ostatnich minutach 2 razy uratował tyłek Belgom. Taki nasz barcelonski malutki składzik w ME:)

12

Bardzo ładne pożegnanie biorąc pod uwagę fakt konfliktu.

0

Jak już Czesi awansowali to może dadzą nam spokój z tym Turowem?

0

@ElTomas chyba dla okien w budynkach obok stadionu:)

0

@Dosq to chyba świadczy o tym że ludzi mamy, ale nie drużynę

0

@parpe nie usłyszysz gorszej odpowiedzi niż od zwolennika platformy czy Hołowni tłumaczącego się ze swoich upodobań

1

@SelloutCrowd wsadź sól do jakiejś cienkiej skarpetki, podgrzeje na patelni i przykładał gorące do czoła co kilka godz

2

@DaPidejpi lepsze jest wrogiem dobrego. Chcieliśmy kogoś kto odciąży Leo w dryblingach, będzie miał lepsze wykończenie. Zapomnieliśmy że może wtedy braknąć zrozumienia i serca, o którym wspominasz

4

@4drian0 Bartomeu sprawił że staliśmy się pośmiewiskiem w Europie, ale z Umtitim każdy by podpisał taką umowę widząc jak gra.

2

Rozpoczął pogoń za Cristiano:)

1

@Kgorecki2500 UD-KLD-UW-PO-PALIKOT-NOWOCZESNA-HOŁOWNIA. Wszystko by nas nabrać.

1

Pensje w Barcelonie były tak absurdalne że dziwilem się że piłkarze przechodzą do jakichś tam Chelsea czy Liverpoolu.

1

@DaPidejpi 11/12 to też był wałek, a usprawiedliwianie to tym że była spora różnica to kpina

0

@JarekS czy my przypadkiem nie stąpamy na krawędzi bankructwa? Amortyzacją się zadłużenia nie spłaci. Pomijam aspekty sportowe.

0

Myślę że aż tak mało by nie chciał zarabiać:)

2

Jemu to tylko życzyć sukcesu z Argentyna:) Nie bądźmy samolubni:) Tym bardziej że wydaje mi się że tam częściej się stara;)

3

@taris Pan Szpakowski to kiedyś podsumował pięknie naszą piłkę, chyba przed Euro 2008. Walnął z 5min przemowę pod koniec meczu i później już było tylko gorzej. Dla mnie od co najmniej 6 lat powinien dostawać ochłapy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?