endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@NaFazieHitman ja to nie wierzę że facet od umarzania długów ruskim, ponad 400mld zadłużenia, prywatyzacji w stylu ciech, wyłudzeń VAT i przemytu paliw, podwyższania podatków, myśli że zbawi swoją klike
0
też wyślę. Mam do przekopania ogródek:)
4
Żeby klub aspirujący do bycia najlepszym opierał się na nastolatkach....
0
@HERORICH2 popytaj starszych jak im się żyło za tego oszusta. Znam takich co na wsch ścianie zamykali stacje benzynowe bo każdy miał wschodnią z parkingu
0
@barcelonaLM myślę że z tuskiem i trzaskiem jest więcej memów:)
0
@msmsms też mnie to ciekawi:)
0
@haryveb944 ciesz się. Poznań przez Kulczyka miał 2 pasy i tysiące tirow jadących wschodz zachód. Byle wypadek i Poznań stał. No ale to był filantrop
0
@VamosRakieta napisz jeszcze że nie wygram 6 w totka:)
16
@DonMatteo901 Enrique przegrywa z Sociedad i cyk, po 4 miesiącach tryplet;)
1
Jeśli by wierzyć pismakom, za Rakitica i Roberto mogliśmy wyciągnąć 100mln a chyba dostaniemy tygodniówkę Leo. Może dwutygodniowke:)
5
Serce ma wytrenowane, teraz czas na ćwiczenie przyjęcia;)
0
@davidek1997 Pan Bartłomiej Rabij mówi Alvis:)
4
Nie wiem czy ktoś zauważył ale Vermaelan w ostatnich minutach 2 razy uratował tyłek Belgom. Taki nasz barcelonski malutki składzik w ME:)
1
@CatalanDream już grał:)
https://dumakatalonii.pl/2012/03/messi-jako-bramkarz/amp/
12
Bardzo ładne pożegnanie biorąc pod uwagę fakt konfliktu.
0
Jak już Czesi awansowali to może dadzą nam spokój z tym Turowem?
0
@ElTomas chyba dla okien w budynkach obok stadionu:)
0
@Dosq to chyba świadczy o tym że ludzi mamy, ale nie drużynę
0
@parpe nie usłyszysz gorszej odpowiedzi niż od zwolennika platformy czy Hołowni tłumaczącego się ze swoich upodobań
1
@SelloutCrowd wsadź sól do jakiejś cienkiej skarpetki, podgrzeje na patelni i przykładał gorące do czoła co kilka godz
2
@DaPidejpi lepsze jest wrogiem dobrego. Chcieliśmy kogoś kto odciąży Leo w dryblingach, będzie miał lepsze wykończenie. Zapomnieliśmy że może wtedy braknąć zrozumienia i serca, o którym wspominasz
4
@4drian0 Bartomeu sprawił że staliśmy się pośmiewiskiem w Europie, ale z Umtitim każdy by podpisał taką umowę widząc jak gra.
2
Rozpoczął pogoń za Cristiano:)
1
@Kgorecki2500 UD-KLD-UW-PO-PALIKOT-NOWOCZESNA-HOŁOWNIA. Wszystko by nas nabrać.
1
Pensje w Barcelonie były tak absurdalne że dziwilem się że piłkarze przechodzą do jakichś tam Chelsea czy Liverpoolu.
1
@DaPidejpi 11/12 to też był wałek, a usprawiedliwianie to tym że była spora różnica to kpina
0
@JarekS czy my przypadkiem nie stąpamy na krawędzi bankructwa? Amortyzacją się zadłużenia nie spłaci. Pomijam aspekty sportowe.
0
Myślę że aż tak mało by nie chciał zarabiać:)
2
Jemu to tylko życzyć sukcesu z Argentyna:) Nie bądźmy samolubni:) Tym bardziej że wydaje mi się że tam częściej się stara;)
3
@taris Pan Szpakowski to kiedyś podsumował pięknie naszą piłkę, chyba przed Euro 2008. Walnął z 5min przemowę pod koniec meczu i później już było tylko gorzej. Dla mnie od co najmniej 6 lat powinien dostawać ochłapy