0

@prodigy bo Martin w przeciwieństwie do Ciebie wie, że jeden krach i biznes mu się zwinie

1

@DaPidejpi kiedyś często występował w studiu polska i bardzo mądrze gadał. Teraz to jakby inny człowiek.
Rozumiem że patriotyzm ważny. Nawet bardzo, ale jako katolik to zaczynam być zniesmaczony jego wypowiedziami

0

@DaPidejpi 2012 to ten film na którym za każdym razem po starcie samolotu nagle po wzbiciu się na kilka metrów wyrastały drapacze chmur?:)

0

w wielu nowych domach wcale nie jest chłodniej niż w blokach. Siostrze zazdroszczę bo mieszka w dość startm, z grubymi murami i na dole ma chłodniutko nawet w największe upały. Natomiast sporo kolegów męczy się bardziej niż ja mieszkający na samej górze w bloku. Choć moim szczęściem jest cegła i dość dobre ocieplenie

0

@RobiS ja korzystam z Gemini ale przesyłka darmową od 300zl i raz kupowałem białko. Mój pierwszy zakup tego towaru, napisali że skład to 100izolat białka serwatkowego. Skusiłem się a tam były chyba z 2 składniki jak w gumie do żucia

0

@Kengo czasami mam wrażenie że bogatym specjalnie nie zależy by tam było ok

2

@7black4 raczej szpitale mają takie statystyki. Żony ciotka chorowała na coś i była dogorywujaca. 2 dni przed śmiercią zrobili jej test. Negatywny. Później nie robili, zmarła a w akcie zgonu-covid. Babcia żony koleżanki podobny przypadek.

0

@pawelke3n a tego komunisty jeszcze nie zezłomowano?

0

@colossus mam kolegę który chudy był jak ja, tyle samo za piłka biegaliśmy a łydki miał jak ja udo. Jak poznawaliśmy jakieś dziewczyny to zawsze się nimi chwalił:)

1

@fart po 7 dawce czipów od Gates'a będzie można się ruszać w obrębie gminy

0

@fart taki wał to można kupić w każdym sklepie z wałami

1

@Mow_mi_Douglas lekkoatleci się cieszą a piłkarze panienki płaczą... Jak ja bym chciał lubić jakiś męski sport...

5

@GrosikFCB a Douglas tryplet:)

0

@Encore Saka moim zdaniem nieźle hulał.

2

@DonMatteo901 jeszcze nie pił:)

4

Te euro jest przekleństwem chodzących na rano:)

0

@Kiiciioro przecież Messi gra po jego stronie, na pewno pomoże:)

0

@FCBparasiempre no chyba że:) choć można też się spierać co do Masche. Dla mnie ciężki wybór bo pamiętam sezony Marqueza gdzie był wśród najlepszych na świecie i taki gdzie niemal sabotował. Choć to był chyba tylko jeden z taką obniżka:)

1

@LionelM95 czasami było studio po euro i leciała dopiero druga polowa

2

Ciekawe czy mu wyrównają za lipiec?:)

0

@pax nie wierzyłem w opowiadania o wpisywaniu w akta zgonu covida, póki ciotce żony i babci koleżanki tak nie zrobiono. Nie na darmo pisiory wysyłały liczyć łóżka covidowe

0

@Djzordon prywatną która powstała z ukradzionych pieniędzy Polakow

0

@michaleu jak go poznałeś z maseczka?:)

0

@kaamil1910 od czasów Deulefeu jest zbędny:)

0

@Przemek2323 za to w TVN znowu nic na temat Tuska który mówił że Kopacz miała na biurku ich pomysł a la 500plus:)

0

@Witekk10 bardziej mi Rafinha przypominał tego o kim myślisz:)
Swoją drogą podoba mi się jego wykończenie. Patrzy i uderza. Nic na hurra. Choć to tylko skrocik

0

@FCBparasiempre a Alves?:)

0

@Michael24 Laskowski zawsze był pomijany. Widocznie nie czuje parcia

0

@Dundersztyc to zależy:) mężczyźni w Polsce żyją średnio 74 lata. Oblicz sobie:)

0

@szymonekk może jeszcze młody jesteś:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?