endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prodigy bo Martin w przeciwieństwie do Ciebie wie, że jeden krach i biznes mu się zwinie
1
@DaPidejpi kiedyś często występował w studiu polska i bardzo mądrze gadał. Teraz to jakby inny człowiek.
Rozumiem że patriotyzm ważny. Nawet bardzo, ale jako katolik to zaczynam być zniesmaczony jego wypowiedziami
0
@DaPidejpi 2012 to ten film na którym za każdym razem po starcie samolotu nagle po wzbiciu się na kilka metrów wyrastały drapacze chmur?:)
0
w wielu nowych domach wcale nie jest chłodniej niż w blokach. Siostrze zazdroszczę bo mieszka w dość startm, z grubymi murami i na dole ma chłodniutko nawet w największe upały. Natomiast sporo kolegów męczy się bardziej niż ja mieszkający na samej górze w bloku. Choć moim szczęściem jest cegła i dość dobre ocieplenie
0
@RobiS ja korzystam z Gemini ale przesyłka darmową od 300zl i raz kupowałem białko. Mój pierwszy zakup tego towaru, napisali że skład to 100izolat białka serwatkowego. Skusiłem się a tam były chyba z 2 składniki jak w gumie do żucia
0
@Kengo czasami mam wrażenie że bogatym specjalnie nie zależy by tam było ok
2
@7black4 raczej szpitale mają takie statystyki. Żony ciotka chorowała na coś i była dogorywujaca. 2 dni przed śmiercią zrobili jej test. Negatywny. Później nie robili, zmarła a w akcie zgonu-covid. Babcia żony koleżanki podobny przypadek.
0
@pawelke3n a tego komunisty jeszcze nie zezłomowano?
0
@colossus mam kolegę który chudy był jak ja, tyle samo za piłka biegaliśmy a łydki miał jak ja udo. Jak poznawaliśmy jakieś dziewczyny to zawsze się nimi chwalił:)
1
@fart po 7 dawce czipów od Gates'a będzie można się ruszać w obrębie gminy
0
@fart taki wał to można kupić w każdym sklepie z wałami
1
@Mow_mi_Douglas lekkoatleci się cieszą a piłkarze panienki płaczą... Jak ja bym chciał lubić jakiś męski sport...
5
@GrosikFCB a Douglas tryplet:)
0
@Encore Saka moim zdaniem nieźle hulał.
2
@DonMatteo901 jeszcze nie pił:)
4
Te euro jest przekleństwem chodzących na rano:)
0
@Kiiciioro przecież Messi gra po jego stronie, na pewno pomoże:)
0
@FCBparasiempre no chyba że:) choć można też się spierać co do Masche. Dla mnie ciężki wybór bo pamiętam sezony Marqueza gdzie był wśród najlepszych na świecie i taki gdzie niemal sabotował. Choć to był chyba tylko jeden z taką obniżka:)
1
@LionelM95 czasami było studio po euro i leciała dopiero druga polowa
2
Ciekawe czy mu wyrównają za lipiec?:)
0
@pax nie wierzyłem w opowiadania o wpisywaniu w akta zgonu covida, póki ciotce żony i babci koleżanki tak nie zrobiono. Nie na darmo pisiory wysyłały liczyć łóżka covidowe
0
@Djzordon prywatną która powstała z ukradzionych pieniędzy Polakow
0
@michaleu jak go poznałeś z maseczka?:)
0
@kaamil1910 od czasów Deulefeu jest zbędny:)
0
@Przemek2323 za to w TVN znowu nic na temat Tuska który mówił że Kopacz miała na biurku ich pomysł a la 500plus:)
0
@Witekk10 bardziej mi Rafinha przypominał tego o kim myślisz:)
Swoją drogą podoba mi się jego wykończenie. Patrzy i uderza. Nic na hurra. Choć to tylko skrocik
0
@FCBparasiempre a Alves?:)
0
@Michael24 Laskowski zawsze był pomijany. Widocznie nie czuje parcia
0
@Dundersztyc to zależy:) mężczyźni w Polsce żyją średnio 74 lata. Oblicz sobie:)
0
@szymonekk może jeszcze młody jesteś:)