0

@Criss18Barca nic tak nie wyczerpuje jak dojście z całym bagażem dla rodzinki nad brzeg plazy. Po tygodniu masz łydki plus size

0

@ściah porobił kilka lat i już ustawiony...:)

1

@MesQueUnClub96 "trzynastka":)

0

@udarpawarotam samoloty też zanowili. I rakiety:)

0

@Messibestplayerintheworld miał problemy i w 2012 i choćby w rewanżu w 2009

0

@Messibestplayerintheworld pucharu nam to niestety nie dało:/

0

@Pilka_jest_okragla ale z Chelsea miał problemy:(

0

@norbi77 brawo dla Ciebie i 6 osób które dało Tobie herb:) poniżej artykułu jest źródło:) pozdrawiam

1

Kto olał "trójkę" przez aferę z Niedźwieckim, musi się teraz robić czerwony:) chyba że był nim od dawna:)

https://www.tvp.info/54931846/marek-niedzwiecki-media-publikuja-wazne-maile-ws-listy-przebojow-programu-trzeciego-nowe-fakty-ws-trojki

0

@Barca1992 nie nazwałbym tego anonimowego autora antyszczepionkowcem. Raczej kims kto podszywa się pod niego by być wiarygodnym i kto lubi skrytykować rzad

1

@koksik2700 myślę że możesz śmiało wrzucać taki tekst cyklicznie. W słusznej sprawie trzeba

0

@damiano996 To są twoje problemy?:) Współczuję

0

@macio_944 jak ktoś ma 20 lat to UW, KLD, SLD UP czy UD nie pamięta i pisze takie rzeczy

3

@damiano996 nie przypominam sobie żebym pisał to znowu. Masz jakiś problem?

0

@damiano996 jak się jest lemingiem to można pisać że były ok. Oczerniali Marsze Niepodległości, Skoki Wolomin-pieniadze zaczęły wyciekać po ustawie z 2012 a oni wmawiali Polakom że to wina kaczora, przypomnij sobie naslanie ABW na "Wprost"-ledwo wspomnieli.
Różnica teraz jest taka że Kurski nie skrytykuje w ogóle PiS, kiedyś tylko wybielali
Porównać można w prosty sposob-Bielecki premier i Balcerowicz vicepremier, rządzili gdy afera FOZZ hulała a obaj byli z tuskiem w UW. Rosati, członek RN FOZZ jest z nim w KO. A z pieniędzy FOZZ powstał TVN a konkretnie ITI.

10

Dziś mija 30 lat od śmierci Michała Falzmanna. Facet odkrył aferę FOZZ. Jego rodzinie grożono, w końcu zmarł podobno na zawał serca.
Oczywiście późniejsi koledzy Tuska z UW, Balcerowicz, Bielecki którzy byli odpowiednio min finansów i premierem, niczego nie wiedzieli.
Rosati, europoseł Koalicji Obywatelskiej który był w radzie nadzorczej FOZZ, też udaje świętego.

0

@damiano996 a bzdury sprzed 6 lat Tobie nie przeszkadzały?

7

Armia amerykańska be, ale Izrael nie?

1

@koksik2700 dziwne bo mi go w ogóle nie przypomina a byłem fanem Iworyjczyla:)

0

@Encore czosnek i Wit c i dużo pic

0

@clyde i Buffon:)

0

@dawid230188 odnośnie czego mi to piszesz?

1

@K1nGM3ss1 wystarczy przypomnieć jak rządził. Jeszcze te gadanie że mieli swoje 500plus:)

2

@K1nGM3ss1 raz Honda...później Mazda:)

0

@dawid230188 a dlaczego sam mi nie napiszesz z jakich funduszy?
Zatem twierdzisz że jego branży kryzys dotknąć nie może?
Pomijam juz fakt ze jeśli mowa o Anglii to za kontrakt może zarobić 5-10mln więcej niż u nas. To chyba sporo, nawet jak na współwłaściciela firmy deweloperskiej

0

@Tomason ja sporo się nasłuchałem o przypadkach naciągania na covid. Do czasu gdy u żony zdarzyły się dwa takie przypadki, nie wierzyłem.
Pisiory wysłali ludzi liczyć łóżka, ale tego nie było chyba w stanie chyba sprawdzac

4

Byłem zwolennikiem twardego podchodzenia do Messiego mimo że uważam go za motor drużyny i całej Barcy.
Z Dembele nie widzę innej opcji jak jeszcze bardziej przykręcić srube. Dostał gaże oderwana od reali. Zdecydowanie bardziej przerażała niż kwota zakupu. Nie dal nam niemal nic, a w jedynym sezonie gdzie była szansa na LM, jeszcze zawalił. Klub dał mu już za duzo

0

@dawid230188 musisz mieć bardzo mało lat. Pozdrawiam

0

@highway ja mam vitammy. Chyba Polska firma. Kupiłem 2, choć jedna spadła z wysoka i już nie chrobota. Druga też spadła wiele razy ale żyje:) a używamy jej z dzieciakami, tylko końcówki wymieniamy im na dziecięce

0

@dawid230188 nie ma takiej branży której nie może strawić kryzys. Gdyby była, każdy by tam inwestował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?