endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS a jak jest po angielsku-pokaż cycki?
0
@dawidor9 a mają jakieś fajne wzorki?:)
0
@Dojaar a na to nie ma lekarstwa? Pytam, bo od lat na cholesterol są, a nagle, niewiadomo skąd wyszły badania że jednak cholesterol ok
1
@patataj i za rok finał KMŚ Barcelona- Barcelona:)
0
@Dajnatace w niedzielę ma okazję go pobic
3
Zaimponował mi powrotami do obrony po stracie. Niby to normalne ale często tacy "popisowcy" mają z tym problem.
Oby miał wytarte do krwi uszy od zatykania palcami:)
2
Krew mnie zalewa jak widzę nowy stadion Realu i Bartomeu na wolności...
0
@Borneo czyli ty mi nie wyjaśnisz jak to możliwe ze ponad 2 mld uciekło z systemu dopiero po ustawie z 2012r gdy wszystkie służby były w rękach PO PSL?
0
@Kgorecki2500 w Poznaniu za 20 lat też ktoś po Jaskowiaka będzie poprawiał...za nasze:(
0
@barcelonaLM brzmisz we wpisach jak chrześniak tuska
0
@Borneo a co się Dziwisz skoro jego media uznały, skoki za aferę pisiorow, mimo że to po ich ustawie i wciągnięciu skoków pod KNF, pieniądze zaczęły wypływać?
0
@Dertinho teraz też niemal nikt ich nie lubi
1
Czy wszyscy użytkownicy 35plus dzięki fcbarca.com dowiedzieli się że możliwa jest "całą noc bez przerw"? Czy moja żona coś im nagadała?
4
@AllBundy chyba 98 nie słyszałeś:)
0
@sasq ja mam nr 4 z Guardiola z 2009 a dałem jakoś koło 200-300zl. Jakieś wszywki i metki są. Madę in Bangladesz:)
0
@sniapek powodzenia:)
0
@Chakalaka sprawa malo ważna w tym przypadku.
0
@paweldunajecfcb rzeź niewiniątek, alchemik, mit chorob nieuleczalnych
2
@sniapek mi znajomy barista polecił DeLonghi i nie pamiętam który dokładnie mam(za 2,3tys chyba był) ale brakuje mi wskaźnika poziomu wody i przydało by się wiedzieć że kawa się kończy. Co jakiś czas zaczyna robić a tu klops.
0
@Chakalaka myślę że rodziny pomordowanych przez jego kolegów nie są zadowoleni
0
@Kamiloza91 teraz to już wolę MŚ Hiszpanii:)
0
@patrykzmc2000 myślę że będzie wolał rozwiązanie umowy i premie za podpis z nowym klubem.
3
@tomek8756 czyli jednak będą Polaków karmić szpitalami, trudnymi sprawami i top modelami?:(
0
Myślę że z Sociedad było widać zalążek tego co miało być jednym z dwóch pozytywów odejścia Messiego. Oby się rozwijało. Za Guardioli miło było stracić piłkę bo reakcja była tak szybką że łatwiej było o dobrą okazję strzelecka dla nas
1
@CzarnyRycerz bo i po dobrym meczu siadał na ławce. Co do Collado to żałuję że nie dostał więcej minut ale wybór należy do Koemanna. Jego będziemy za 10 miesięcy oceniac
3
@Criss18Barca oceniaj za rok. Za Enrique graliśmy padake do stycznia 2015, po czym do następnego stycznia graliśmy piłkę jak za Guardioli. No i później gdy wielu mówiło że obrona LM to formalność, znowu było kiepsko
0
@kuz jakby nam ktoś w twarz napluł....:(
0
@gaq Nikt nas za to nie ukarze:)
0
@Don-Corleone sprawy z właścicielem Baltony to wina PO. Twój wpis sugeruje co innego
Z resztą sprawa z Elliottem chyba też:)
1
@FCBKasza ja nawet swój nr pamiętam. Niestety hasła ani maila to już nie:(