4

Nieuniknione jest mierzyć się z Mbappe, ale liczę że Haalanda to Perezowi ktoś sprzątnie.
Pjanic niby płacze, niby zaimponował obniżka, ale musi sam szczerze przyznać, że formy nie miał. Oby odżył w Turcji

0

@RR a czy Ty widziałeś kiedyś znaki interpunkcyjne?:)

0

@Bykunn bykunn>logika;)

0

@Bykunn brzoza>metalowe skrzydlo

0

Patrząc na fakt że był niemal bezużyteczny, to i tak dobrze.
Oby był tam gwiazdą

2

@ShawnC tylko że na ME należał do najlepszych

1

@barcanawieki znajdź sobie jakiś eko sklep. Ja tak teraz zamawiam orzechy, choć trzeba brać po 1kg. Różnica ogromną w smaku

0

@dzefrej234 powinni na to szczepić:)

2

@Ls0811 dla mnie powyżej promila to powinna być próba morderstwa

0

@tobiasson92 nie można nie wyśmiać faceta który był ministrem finansów i nie zauważył że mu pieniądze z FOZZ zabierają na zachcianki. Do teraz nie przeprosił za "kapitał nie ma narodowości"

1

@Kgorecki2500 mam nadzieję że Dutkiewicz i jej koledzy nie tykali go palcem

0

@WiecekFCB dychę mogę dać:)

0

@ShinobiQWE i warto też coś wspomniec o równie, jeśli nie gorszej, opozycji

0

@doc albo kacapy bądź turcja

3

Puchar króla biorę w ciemno

0

40mln za sezon, no ale co dalej? Haczyki pewnie są...

0

@Przemek2323 a nie był? Przecież nawet sprawę przegrał

0

@Sysia11 a Pjanic?

0

@peetwithbarca ja jestem przygotowany:)

2

@DonMatteo901 Jaja to ma ten chłopaczek. Komuszki przyszły na spotkanie grabarza i nie spodziewali się ataku

0

@Kgorecki2500 a dlaczego zakazywać? Niech ludzie wiedzą, pamiętają, co to za ludzie

9

@Commando Messi sam sobie wyszedł. Laporta po prostu nie mógł go zatrzymac

2

@JarekS nie przystoi pisać o Messim jak kolega wyżej. Jednak myślę że napisanie Iniesta, Xavi czy też Puyol>Messi, już jest bardziej na miejscu:)

0

@kolomen2 pisior powie żeby wracać, opozycjonista że nie ma po co:)

0

@doc po porażce Juve, wcale się nie zdziwię jak złoża ofertę )

0

@draxidox moja żona odpoczywa:)jej koleżanki też. ps. Kuc to coś obraźliwego, bo nie wiem czy zgłosić:)?

1

@Barca1992 ja popieram zakaz handlu i los w.w. osób nie jest mi obcy. Powinni mieć wolne:)

1

Neto nie grał dużo gorzej niż Marc w poprzednim sezonie. Oby wrócił do formy, bo brakuje go nam

0

Jak sobie myślę ile taki Arsenal wydaje pieniędzy, jak słabo gra, a mimo wszystko ani myśli wziąć kogoś od nas w promocji, to mam wrażenie że to wszystko zmowa przeciwko nam.
W zespole z Londynu to nawet Lenglet czy Braithwait byli by gwiazdami.

2

Na miejscu Pereza bym poczekał rok i postaral się i o Mbappe i o Haalanda. Prawie za jeden rok gry? To bardziej w stylu Bartomeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?