0

@barcelonaLM logika podpowiada że na PO. Od sławnego czerwca 1992r Macierewicz i kaczor byli na tapecie w mediach.
W rodzinie Ci co byli za SLD, po skandalicznych rządach na początku wieku przeszli właśnie na platfusów. Chyba tylko jeden wujek został, ale on to miał za nich dobrze.

0

Czyli Fati skreślony z listy niewielu zasług Bartusia:)

0

@barcelonaLM coś na potwierdzenie tezy że stare komuchy są teraz za PiS? Ja swego czasu dużo siedziałem na FB i najgorliwiej krytykowali pisiorow właśnie ludzie dla których pijaczyna kwach był autorytetem. W rodzinie też nie znam choćby jednego przykładu na potwierdzenie Twoich słów a mam samych wujkow i cioć prawie 20:)

1

@maciar w ostatnim wywiadzie jaki czytałem mówił że jeszcze nie wie. Oby był choć w połowie tak wielkim trenerem jak piłkarzem, to będzie wielki sukces

0

Skoro Laporta też jest już zdyskredytowany, to mógłby próbować obniżyć pensje Koemanowi i wtedy go wywalić:)
Swoją drogą, to dał bym szansę drugiemu trenerowi. Taktycznie się zna, a by chłopaków zmobilizować dać im Tarzana. Może się zgodzi:)

0

@RomanHoffer po tym co piszesz wnioskuję że coś z Tobą jest nie tak. Może nie aż tak jak z tym co trąbi i świeci, ale jednak
Ps. Jeśli masz na liczniku 70 przy 70 to jedziesz za wolno bo trzeba trochę odjąć. Też nie lubię takich kierowców ale nie trąbie. Choć on jest w pracy a Ty mu ją utrudniasz

1

@Dojaar oszustwa lewackich gazet wyborczych i tvnów nadszarpnely zaufanie:)

0

@Kgorecki2500 nie wiemy czy stan wyjątkowy nie pomaga. Być może przechodziło by ich więcej.
A dlaczego nie chcą Frontexu? Za to się raczej nie płaci, więc albo chcą się wykazać, albo coś knują

4

@Przemek2323 gratuluję logiki. Źle że bronią granic, źle że się przedostają....

0

@Nazio87 optymistą. Ja myślę że z Dynamem będzie ciezko

0

@Maker0 @MarioVeB! Nie lubi tego:)

3

@Kgorecki2500 8 lat czekaliśmy na niskie podatki PO PSL. Teraz to już na pewno wprowadza:)

3

@MesQueUnClub96 jestem wierzący ale dla mnie powinna być lekcja etyki. Można się wzorować na Jezusie, ale narzucać nie trzeba.

0

@mcsarna Żebrowski wytyka kłamstwa grossowi. Nie mówi że Polaków tam nie było, ale przypomina że znaleziono tam dużo lusek od karabinów.


0

@mcsarna ja wiele dobrego o nim słyszałem, choć pewnie nie raz coś przemilczał.
Lubię też słuchać Leszka Żebrowskiego. Polecam jego wywiady dotyczące choćby jedwabnego. Dobrze o tym pisać bo zagranicą kłamie się że to nasza sprawka. Gross to oszust

1

@Przemek2323 bo bardziej już donka można nazwać moskwiczem. Ruskim zapłacił najwięcej w UE za gaz darując im ponad 1mld. To wszystko mimo że z mocnym opóźnieniem, ale miano oddać terminal lng. Pozwolił wjeżdżać cysternom z paliwem. Milczał przy nord stream. Z tyłka Merkel wtedy się nie wychylił. Nawet smolensk ten folksdojcz oddał ruskim do wyjaśnienia.

0

@Przemek2323 bo jak zacznie wpuszczać to wszystko ustanie...

16

@masq uważaj bo mnie kiedyś Mariuszek nazwał kłamcą, udowodniłem linkami że jest nim on, ale bana za linki dostałem

0

@reloaded Semedo chyba strzelił nawet bramkę... samobójcza:)

0

@Maciek069 Twym słowom przeczą trochę ME:)

2

@Kgorecki2500 dla Obrana liczy się interes kraju, dla J. Lewandowskiego swój i zagranicy. Złodziej który dzięki mafii sędziowskiej i prokuratorskiej nie siedzi

0

@LeoMessiah fioletowa Goplany:)

0

@Mati90fcb konkursy były ale za to za nic darowali miliardowe długi innym krajom i można było wwieźć sobie cysternę z paliwem:)

0

@Kurkmen bo gazety w stylu michnikowskiej wyborczej czy Newsweeka od zawsze nabijaly się z Polski. Dorastajacemu człowiekowi ciężko mieć inny pogląd niż otaczające media. Poza tym starsi często mimo że mają rację, kiepsko ja "sprzedają". Zamiast tego powinni docierać

1

@Adi123456789 na szczęście;) Jednak trochę pasuje;p

1

Umarł król, niech żyje król:)

0

@Geble myślę że takie kawy pija niewielki procent kawoszy. Miałem na początku jakaś lavazze. Nie tak drogą, ale nie tania. Żonie nie zasmakowała a ja nie czułem żadnej różnicy między nią a tanimi. Od tamtej pory kupujemy albo jacobsa creme albo astrę.
Problemem pozostaje ekspres. Ja mam DeLonghi a to już wydatek ponad 2tys, jeśli ktoś chce łatę robić.
Gdyby nie żona to bym kupił jakiś nie automatyczny:) Uwielbiam zapach kawy, robienie to fajny rytuał.

0

@macio_944 ja tu tylko pisze jaka to była kreatura. Przecież możesz sobie lubić PiS:)

0

@Criss18Barca w punkt:)

4

@macio_944 a z kim miał się Tusk kłócić jak żydom chciał dać kasę, Niemcom na wszystko pozwalał, ruski nakładały embarga to im jeszcze zaczął płacić najwięcej za gaz i dał im gratis 1,2mld

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?