endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Wiem że pieniądze, długi, pensje...ale nawet gdybyśmy wybrali najgorszy mecz Suareza u nas, nie byłby to taki dramat jak wczoraj Luuka de Jonga. Cóż to za czasy gdy tęskni się nawet za Braithwaitem...
0
@IronSanHybrid patrząc jak traktuje innych, wcale mi nie szkoda
1
@kryhaa czosnek do nosa i na drugi dzień przestaje lecieć jak woda. Po 3 dniach niemal zanika. Nieprzyjemne, ale jak masz możliwość, dzialaj
2
@Adi123456789 bardziej przez styl gry. Gdyby ter Stegen miał wtedy obecną formę, drżelibyśmy o kwalifikacje do LM.
0
@Kgorecki2500 a wg tuska Polska to nienormalnosc
0
@DaPidejpi mając opozycję w postaci tuska, lewicy czy człowieka tvn, nie liczmy na to że pod przegra. Media obu stron dbają by był duopol
0
Komentarz usunięty
2
Moim zdaniem 5-0 to była większa deklasacja, pogrom. Jednak nie będę się z kapitanem kłócił:)
0
@Przemek2323 pisiory nie dają rady odeprzeć donosów platformy a gdzie z obcą siłą mają sobie poradzić...
1
Kto pamięta mecz Barcelona Arsenal(3:1) z 2011r.? Chodzi mi o Van Persiego i jego czerwo. Pamiętam że prawie złapał kostkę Messiemu i wyskoczył z wystawionym łokciem waląc Alvesa w twarz. Tylko nie pamiętam czy to było w tym samym meczy czy w Londynie.
0
@Kgorecki2500 niech się właściciel tego tygodnika, portalu wypowie o tym jak kłamał by bronić morderców
0
@Comfortable_ może sąsiad ma pożyczyć?:)
1
@Comfortable_ otworzyłem 10min temu okno i wleciał mi do pokoju taki sam problem:) pomogły mi rysunki córek zwinięte w rulonik:)
1
@michal26 nie zaszczepiłem się ale dzięki temu facetowi o kilkanaście proc wzrosły na to szanse.
Bardzo fajna rzecz powiedział ten doktor- jest mnóstwo badań na każdy temat, nie tylko wirusa. Ciężko jest przesiać i wychwycić te dobre.
Żałuję tylko że rząd i media tak zawzięcie jak o szczepieniach nie mówią o zdrowym trybie życia. O suplementacji Wit c czy d3k2 które są potrzebne by organizm walczył z chorobami
0
@Przemek2323 ten sam stan wojenny który Tusk rozpoczął od chlania?
https://wpolityce.pl/polityka/146534-co-robil-tusk-13-grudnia-1981-pil-wodke-z-kolegami-internowany-nie-byl
0
@Danny Gaucho Bońka mają:)
2
@Mixtape tylko że komuniści potrafili Cię w biały dzień wywieźć do lasu, poćwiartować i wpisać zawal
0
@Mixtape Jakos pisiory bandytom z opozycji niczego nie robią, za to lemingi lubią "dozynac watahę"
1
@michelos też to zauważyłem. Tylko czekać aż zacznę pisać "ktury":)
0
@michelos Pep zamiast Pro:) Wybaczcie:)
0
@macio_944 wszczepił mi tata miłość do ojczyzny. Nie do jej wrogów. Przypomnę że ta szumowina wywodzi się z czerwonej mafii
0
@Kgorecki2500 wklejać wypociny starego komucha? Historii nie miałeś w szkole?
0
@Tibu kiedyś Pro by powstrzymać Cristiano na pomocy dał Alvesa. Wspomagał wtedy chyba Puyola
0
@ramon59 @MrPGG za połowę:) z tego co wiem to 1,5mld to cały nasz dług. Poza tym nie chciałbym go za mniej sprzedawać, bo może nie będzie spektakularny jak Messi, ale liczby może mieć niewiele gorsze.
0
Będę brutalny: za spłatę połowy długów bym go opylil:) inaczej nam się to nie będzie oplacalo
0
Po tym jak dostał żółtą to chyba tylko raz o tym się zapomniał. Było widać że uważa.
0
@SkilledHydra16 w zasadzie gdyby zamazac jego postać, poza koszulka i trochę zniekształcic głos trybun po bramce, to by można pomyslec że Messi się rozmyślił:)
0
@PatrychoO on powinien żółta zarobić a nie Gaya
2
Ciągle to cień piłkarza z LFC. Ewidentnie to wszystko siedzi w jego głowie i nie uważam by był silniejszy niż przed kontuzją.
Choć ciągle wierzę że wydobrzeje...
0
@marcin62 @LS ja chętnie bym klubowi pomógł, skoro od tylu lat ich oglądam. I ta pamiątka to coś czego by mi już nawet sam Bartomeu nie odebrał:)