endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier mam identyczne odczucia odnośnie tej trójki. Dodalbym jeszcze że Nico to też kawał piłkarza, ale ta grozna główkę z pierwszej połowie wykonał piłkarz ktorego on miał kryć. Gdyby Koeman był to by go znowu zrugał:)
0
@nioton serio takie ceny? 4os rodzina czy masz może 10 w rodzinie?:)
0
@xVENUMx przepołów ząbek czosnku i do nosa i do wyra. Po kilku godz już nie powinno cieknąc, ale czynność powtorz. Nos udrożniać będziesz jeszcze z 2-3 dni ale już nie będzie się lać
0
@UncleDrew Tak, tylko ma braki w obronie. Ta groźna główka z pierwszej połowy to było jego odpuszczenie. Przydała by mu się suszarka.
0
@damiano996 bo Tuska już pewnie nie pamiętasz. Ja aż za dobrze. Mam w rodzinie osoby które musiały pozbyć się stacji paliw bo prawie wszyscy w gmini mieli lewe ze wschodu.
Pomijam ogromne dziury w VAT, Amber goldi próba doprowadzenie LOTu do upadlosvi, skok, umowę gazowa i podarowanie ruskim 1,2mld za przesyl gazu, aferę z elewarem, podwyższenie vatylu, podwyższenie składki rentowej dla przedsiębiorców, zlikwidowali ulgi budowlane i internetowe. To była mafia co było słychać na taśmach
1
@Ojciec5tkidzieci w pierwszej połowie raczej dobrze. Kilka przyspieszających podań, choć też kilka strat. Raczej na plus
0
@LucaMancini ja wiem co-kurs:)
0
@DIPENNN a jeśli ja się nie śmiałem to co? :)
0
Komentarz usunięty
0
@Przemek2323 przecież i Tobie by je mogli zabrać za wybielanie tuska
1
@damiano996 a pamiętasz jak firmy budowlane które budowały te najdroższe chyba w Europie autostrady padały jak muchy za ich rządów?
1
@Amigo_Blanco niektóre reformy jak OFE to aż musiał zrobić bo zadłużenie było tak wielkie że musiałby się podać do dymisji. Mimo że wyprzedawał co się dalo i to w stylu Ciech czy też Adamów. To złodziej i zdrajca.
0
@Bykunn nie jestem żołnierzem więc im nie pomogę. Pójdę jak mnie wezwą:)
0
@FC1899Barca nie jest z Barcy więc można:)
0
@Xwowrak a Unia zajmuje się obrona kasty sędziowskiej ..
0
@IronSanHybrid on mówił że jest z innego świata a przecież kiedyś wspierał klikę Tuska.
Co by nie mówić, słowo polityk jest raczej obraźliwe:)
1
@Kgorecki2500 on tak zaciskał pasa że aż go wyłudzenia VAT ani przemyt paliw nie interesował.
0
@IronSanHybrid nie ten sam poziom bo i mniej znaczy. Tamtym dwóm nie dorównuje
0
@macio_944 tak właśnie zrobiłem:)
3
@IronSanHybrid Tusk, Morawiecki...to tak na szybko:)
0
Początków Andresa nie pamiętam za bardzo. Żałuję że dostęp do meczu był wtedy tak trudny
1
@PatrychoO Tebas się ugiął?:)
0
@MesQueUnClub96 ja tylko sprecyzowalem:)
3
@MesQueUnClub96 dymy były głównie jak PO podpalalo budki, biło i prowokowało.
0
@koksik2700 większy misz masz niż u Palikota i Petru:) czego to w TVN nie wymyśla...:)
1
@AssisMoreira
0
@KrychaFCB Biedronka to się zrobił syf, a Lidl na pewno jest droższy. Moja kuzynka ma obok te sklepy i do Niemców chodzi tylko po parówki i jak coś jest ekstra w promocji
0
@kamyk_23 też znam takich co mówili że pałą dostali, ale Kwaśniewski im się podobał:) PS Kulturę chyba po Bolku odziedziczyłeś:)
0
@ShinobiQWE większość którzy jeszcze otwarcie głosują na PiS, boi się kliki Tuska. Młodzi dobrze wiedzą że socjalizm to zło, ale nie widzą wyboru, bo taka konfederacja dostaje w każdym medium.
1
@Kgorecki2500 Przeciez to działacz PZPR. Nie dziwi Was to że oni nawet gdy była możliwość uwalenia komuchów to siedzieli cicho?