0

@Survier mam identyczne odczucia odnośnie tej trójki. Dodalbym jeszcze że Nico to też kawał piłkarza, ale ta grozna główkę z pierwszej połowie wykonał piłkarz ktorego on miał kryć. Gdyby Koeman był to by go znowu zrugał:)

0

@nioton serio takie ceny? 4os rodzina czy masz może 10 w rodzinie?:)

0

@xVENUMx przepołów ząbek czosnku i do nosa i do wyra. Po kilku godz już nie powinno cieknąc, ale czynność powtorz. Nos udrożniać będziesz jeszcze z 2-3 dni ale już nie będzie się lać

0

@UncleDrew Tak, tylko ma braki w obronie. Ta groźna główka z pierwszej połowy to było jego odpuszczenie. Przydała by mu się suszarka.

0

@damiano996 bo Tuska już pewnie nie pamiętasz. Ja aż za dobrze. Mam w rodzinie osoby które musiały pozbyć się stacji paliw bo prawie wszyscy w gmini mieli lewe ze wschodu.
Pomijam ogromne dziury w VAT, Amber goldi próba doprowadzenie LOTu do upadlosvi, skok, umowę gazowa i podarowanie ruskim 1,2mld za przesyl gazu, aferę z elewarem, podwyższenie vatylu, podwyższenie składki rentowej dla przedsiębiorców, zlikwidowali ulgi budowlane i internetowe. To była mafia co było słychać na taśmach

1

@Ojciec5tkidzieci w pierwszej połowie raczej dobrze. Kilka przyspieszających podań, choć też kilka strat. Raczej na plus

0

@LucaMancini ja wiem co-kurs:)

0

@DIPENNN a jeśli ja się nie śmiałem to co? :)

0

Komentarz usunięty

0

@Przemek2323 przecież i Tobie by je mogli zabrać za wybielanie tuska

1

@damiano996 a pamiętasz jak firmy budowlane które budowały te najdroższe chyba w Europie autostrady padały jak muchy za ich rządów?

1

@Amigo_Blanco niektóre reformy jak OFE to aż musiał zrobić bo zadłużenie było tak wielkie że musiałby się podać do dymisji. Mimo że wyprzedawał co się dalo i to w stylu Ciech czy też Adamów. To złodziej i zdrajca.

0

@Bykunn nie jestem żołnierzem więc im nie pomogę. Pójdę jak mnie wezwą:)

0

@FC1899Barca nie jest z Barcy więc można:)

0

@Xwowrak a Unia zajmuje się obrona kasty sędziowskiej ..

0

@IronSanHybrid on mówił że jest z innego świata a przecież kiedyś wspierał klikę Tuska.
Co by nie mówić, słowo polityk jest raczej obraźliwe:)

1

@Kgorecki2500 on tak zaciskał pasa że aż go wyłudzenia VAT ani przemyt paliw nie interesował.

0

@IronSanHybrid nie ten sam poziom bo i mniej znaczy. Tamtym dwóm nie dorównuje

0

@macio_944 tak właśnie zrobiłem:)

3

@IronSanHybrid Tusk, Morawiecki...to tak na szybko:)

0

Początków Andresa nie pamiętam za bardzo. Żałuję że dostęp do meczu był wtedy tak trudny

1

@PatrychoO Tebas się ugiął?:)

0

@MesQueUnClub96 ja tylko sprecyzowalem:)

3

@MesQueUnClub96 dymy były głównie jak PO podpalalo budki, biło i prowokowało.

0

@koksik2700 większy misz masz niż u Palikota i Petru:) czego to w TVN nie wymyśla...:)

1

0

@KrychaFCB Biedronka to się zrobił syf, a Lidl na pewno jest droższy. Moja kuzynka ma obok te sklepy i do Niemców chodzi tylko po parówki i jak coś jest ekstra w promocji

0

@kamyk_23 też znam takich co mówili że pałą dostali, ale Kwaśniewski im się podobał:) PS Kulturę chyba po Bolku odziedziczyłeś:)

0

@ShinobiQWE większość którzy jeszcze otwarcie głosują na PiS, boi się kliki Tuska. Młodzi dobrze wiedzą że socjalizm to zło, ale nie widzą wyboru, bo taka konfederacja dostaje w każdym medium.

1

@Kgorecki2500 Przeciez to działacz PZPR. Nie dziwi Was to że oni nawet gdy była możliwość uwalenia komuchów to siedzieli cicho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?