endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 po rusku potrafił powiedzieć"podaruje wam 1,2mld zł długu za przesyl gazu"
poliglota:)
0
@KrwawiaceoczyVEB paradoksalnie te minuty w LM wykorzystał dobrze;)
0
@hayek wszystko zgarną araby. Wolę Lewego, choć dla mnie lepszy nie byl
0
@agaFCB był jaki był, ale pożegnać trzeba. Kochał nasz klub, tylko facet niestety się pogubil
2
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam że ta środa nie była taka zła. Sevilla zremisowała, Real zremisował, Bayern dostał manite, Barca przegrała czyt. Koeman zwolniony...
4
@La Pulgaa zwali wszystko na Rikiego
0
@amanter Neymar to za rok już na pewno złota pilka
1
Dobra Hernandez: masz półtora roku:)
0
@PatrychoO dobry tytuł na horror:)
0
@BarcaInfo myślę że pobijesz rekord herbów:)
0
@SonBarcaGoku ja późno miałem dostęp do transmisji. Tylko skróty w eurogolu czy inny programach sportowych
6
Pyklo mi już dawno 20 lat w koszulce Barcy, od dobrych 15 oglądam mecze gdy tylko mam okazję. Nigdy nie było takiej tragedii!!!
Byliśmy bez drużyny ale byli magicy. Dziś to stłamszona zbieranina średnich grajków bez trenerów. Fajnie że chociaż na młodych można popatrzeć. Choć to taki naciągany argument
0
@Sulimo z PSG strzelił to może i teraz ukłuje:)
0
@Kidd a lemingi powiedza że u pisiorow morduja
4
@Breakdrowser to zdj bardziej pasuje pod imprezę integracyjna TVN:)
0
@normasubiektywna nie obaliliśmy komuchów. Mordowali i okradali nas nawet w 3rp
1
@barcelonaLM w TVN to często są zwykle komuchy które gdyby nie solidarność nadal trzymały Polaków pod butem. Boki zrywam jak wypowiada się Balcerowicz, Kwaśniewski, Miller, Rosati, gen Różański czy Dukaczewski
0
Myślę że nie jest aż tak ograniczony. Myślę że kasa tu gra główną rolę i tak samo zależy na niej agentom jak i jemu samemu
0
@kaamil1910za mafia tuska czy komuchów z lewicy nie tęsknię, ale i tak pognalbym:)
0
@Messibestplayerintheworld o nieeee....:)
0
@baartekk97 fajnie że jesteś optymistą i trochę Ci tego zazdroszczę. Mimo wszystko Juup miał ogromny warsztat, sukcesy i doświadczenie. Skład też ma jakby mniej konkurencyjny.
0
@macio_944 ja nie pije do tego że ograniczają, tylko że skutecznie to robią:)
5
@baartekk97 my już nie jesteśmy faworytami w połowie meczy La Liga a gdzie w LM gdzie każdy daje z siebie 200proc?
0
@macio_944 skutecznie ogranicza emisję wirusa?
0
Wygląda na to że na wyjeździe zgromadziła się jakaś trzoda. Puyol i Koeman są tylko trochę podobni;)
0
Jak Ci kibice którzy napadli na Koemanów są tacy mądrzy, to mogli by zorganizować zbiorke na odprawę i samemu ja wspomóc. Wtedy bym im przebaczył:)
0
@Yoshi94 tylko że luuk marnował nawet zwykłe podania. O ile dobrze pamiętam raz nawet głową skiksowal. Nie wiedziałem że z jego forma jest aż tak dramatycznie.
0
@Gaz myślę że Busi i...Puig by się na to zdobyli. Pomijam że by jej nie odebrali:)
0
@Gaz też lubię Puiga, ale przyznasz że ta piłka przy bramce leci wolno:) mógłby chłop poćwiczyc
0
Czyli już to pewnie zrobił...