1

@PatrykBarca przyjdzie Dynamo i będzie: hola, hola....:)

0

@bartekvisca lubię Laskowskiego ale nie da się ukryć że to legionista:( albo co najmniej Lecha nie lubi

0

A gdyby tak przed Espai Barca zrobić dluuuuga ścianę, na której zostanie wygrawerowany podpis każdego kto wpłacił powiedzmy 5tys euro?
Dodatkowo można by dla biedniejszych zrobić wielką księgę gdzie podpis widniały by za powiedzmy 100euro.
Tak to zrobić by przy wizycie szło zrobić sobie zdj na pamiątkę

2

@sokot i premia co rok za lojalność

8

@JarekS nie przez całą. Póki nie będzie pewności że nic z niego nie bedzie. W ofensywnej drużynie potrafi błyszczeć. Ma więcej do poprawy niż Pedri, ale ma właśnie to czego młodszemu koledze brakuje. Ostatnie podanie, odwagę.

0

@barcelonaLM myślę że PO by to zrobiła bez problemu patrząc że bez zamykania gospodarki i ze spora prywatyzacja zadłużyli nas na ponad 400mld

0

@Colon moja żona ma jakiś kamień, koloru brązowego, nazwy nie znam. Sprawdza się i pożycza czasami komus

0

@MarioVeB! Twój donek podarował 1,2mld długu Gazpromowi. To nie była głupota?:)

1

0

@tomek8756 tak, ten kolega. Pozdro i podziękowania dla Was:)

0

Któryś z Was drodzy ramblowicze miał przepis na gardło/ kaszel z wykorzystaniem soli emskiej. Nie zapisałem sobie a w rodzinie by mi się przydało:)

1

@Bykunn a przypomnisz mi który to as puścił artykuł o ścięciu skrzydła przez brzozę?:)

0

@CLionelMessi kłamliwy paszkwil. Brzydzi mnie takie cos

1

@Coutinho007 i rozłożone na 3 lata:)

0

@Dojaar nie wiem czy wystarczy. Wpisałem restytucja i w pierwszym linku już na początku są żale że morawiecki tego nie chce.
https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art9328191-szesc-mitow-o-restytucji-mienia-zydowskiego

0

@Dojaar mogę poznać te plany?

0

@Dojaar nie możemy być krytykowani skoro podnóżek Niemiec jeździ i obiecuje. Fragment z Claims Conference: „Premier RP Donald Tusk zobowiązał się wczoraj na spotkaniu z organizacjami żydowskimi w Nowym Jorku, że polski rząd wkrótce zajmie się kwestią restytucji mienia prywatnego".
Nie zapomnę, gdy jeszcze byłem lemingiem, widziałem film Sekielskiego o tym by szybko oddać żydom mienie bezspadkowe bo będzie jeszcze gorzej. Masakra

0

@Dojaar ale mafia Tuska zyskuje:(

0

@Takatiki tu ludziom nie przeszkadza wspieranie Urbana i jego "NIE" a co dopiero jakiegos wyzyskiwacza....

0

@Pawel13sz czyli witamy w PSG:)

0

@pax nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć ta wypowiedź Bosaka, tylko to było chyba w Teleexpressie:)
Swoją drogą Korwin jest na zupełnie innym biegunie co Bosak. Jak na standardy konfederacji

0

@pax jak krew w piach... Zwróciłem uwagę że PO(wcześniej UW, KLD) prywatyzują wszystko jak leci byle mieć więcej do wywalenia.
Pkt 4 skróconego programu konfederacji mówi o bezpieczeństwie energetycznym. Bosak gdy kandydował to mówił jak beznadziejnym pomysłem było prywatyzowanie przez gronkowca SPEC. Wg nich są gałęzie które muszą być w polskich rękach.

1

@don'T.R.I.P.e robię screena:)

1

@ShinobiQWE a jak był niemiecki podnóżek to było ok? Albo ruskie nasienie?
Po prostu za dużo obcych wpływów i dlatego wariujemy.

4

Pewnie szopki w Dortmundzie zaczął odstawiać nie po tym gdy dowiedział się kto go chce, ale po tym ile mu chcą dać kontraktu.
Oby choć z 7-8mln ktoś dał w styczniu

2

@macio_944 myślę że każda partia liczącą się w sondażach zafluguhe na nazwę mem. Do tego wiekszosc jeszcze złodzieje...

0

@pax czytaj uważnie bo jedyne co Ci wychodzi to smieszkowanie.
To jest energetyka. Strategiczna gałąź. Konfederacja z tego co czytałem uważa tak samo i mimo dużej wolności, tego nie chce ruszać. Gdańsk przez decyzje platformy a raczej Adamowicza, sponsorują mieszkańców Lipska lejąc ciepła wodę.
Najbliżej mi do konfederacji, choć też wiele pomysłów mi się nie podoba.

0

@pax to nie była panstwowa firma. Opozycję wplatalem to bo trzaskowski czy dulkiewicz nie mają oporów by sprzedawać ważne dla wszystkich, kluczowe spółki. Widzimy jak to się może skończyć. Niby jest UOKiK ale co to da, się okaze

0

@Kgorecki2500 przyjąłem pisiorskie nazewnictwo. Wybacz:)

2

Pewnie wielu z Was słyszało o tym jak w wielu gminach w Wielkopolsce ceny gazu poszły o 170proc do góry? PGNiG przyznało się do 7proc podwyżki. Co z resztą? A no tu kłania się tak chwalona przez PO i resztę totalnej opozycji PRYWATYZACJA.
Polecam sprawdzić co się stało w 2005.
https://www.gen.com.pl/firma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?