endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 w punkt, ale...
0
@Azi a mogli zwycięzcy choć szambo wywozić przez miesiąc za darmo
0
@DonAndrzejos części były przed brzozą, jedyna skrzynka której porobić się nie da nieodnaleziona, skrzydło rozwalone od brzozy...tylko ten Macierewicz mi nie pasuje:)
0
@tomek8756 za PO inflacja też przez kilka lat była wysoka a pensje rosły ociupinke w porównaniu z obecnymi latami
0
@Krystian1588 Koeman dla nas zrezygnował z ME:) kraje Beneluksu nas znienawidzą:)
0
@budel17 domestos ma mniej skladnikow niz frytki w McD:)
0
@Przemek2323 pamiętam jak TVN i TVP Tuska materiały o skokach zaczynały od tego że bierecki je założył a PiS wspierał. GW pisała że nieprawidłowości w kasach były już dawno, ale PiS zmian nie chciał. Ani grama o tym (a o skokach lubili mówić i pisać), że do ustawy która wciągała system pod knf, procent przeterminowanych kredytów był poniżej wartości jakie były w systemie bankowy. Po czym wzrosły do chyba 80proc po 2 latach. Taka to afera PiS....
1
@antymadrista1 tylko trzeba mieć z kim przegrać. To tak jak z rządem. Do wyrabiania natychmiast. Tylko jak spojrzysz na opozycję to już ci wszystko jedno
0
@Momals11 było minęło. Życzę mu wielu bramek i pucharów we Francji i reprrzentacji. Nigdzie indziej:)
1
@Gacork z okazji przedłużenia umowy gazowej (mimo że niedługo mieli oddać, strasznie opóźniony w budowie terminal lng). W zamian za umorzenie długu za przesyl(1,2mld) dostali najdroższy gaz w UE. A patałachy się śmiali z Jasińskiego z pis
3
@Kgorecki2500 i dlatego jego koledzy z partii dali ruskim 1,2mld ponad 10 lat temu.
0
@tromtadracjonista nie wiem o co chodzi bo dotyczy PO? A mówią że TVN taki wiarygodny...
https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1072340,wyludzenia-vat-sluzba-celna-rynek-paliw-siwy.html
https://www.forbes.pl/wiadomosci/nik-wykryl-nieprawidlowosci-przy-prywatyzacji-czterech-spolek-w-tym-ciechu/mjdmvcy
A z tym długiem to dowaliles:) może przygotujesz porównanie obu zadluzaczy. Chętnie poczytam:)
Może jeszcze mi wytłumaczysz jak to możliwe że afera skok która lemingi przypisują wyłącznie pisiorom, zaczęła się rozwijać po 2012r gdy platfusy wprowadziły nadzór KNF?:)
1
@chudinhomc pijany kwach już przeprosił i pozamiatał
9
@Dari0G ja dostałem przez tego typa bana, bo mu to wytknalem, nazwał mnie kłamcą, a gdy wkleiłem linki z jego tekstami o Bartomeu, to doniósł uprzejmie:)
1
@tromtadracjonista taaaa... Ponad 400mld długów i to bez zamykania gospodarki, cysterny wjeżdżające sobie ze wschodu bez kontroli, podarowanie ponad 1mld ruskim w zamian za najdroższy gaz w UE, prywatyzacja w stylu ciech czy PKP energetyka, przecież to zdrajcy
21
@MarioVeB! Wciąż tęsknisz za Bartomeu?:)
0
@Chakalaka i pisze to wielbiciel kolegi morderców Polaków z tygodnika NIE. Mógłbyś stanąć obok Jasia
0
@kaamil1910 najlepiej zamknij je bo wstyd dla mnie;)
0
@kaamil1910 a dlaczego z przymróżeniem?:)
1
@MarioVeB! powiedział koleś który jeszcze w zeszłym roku bronił Bartomeu... I nie pisz że kłamię bo wkleje twoje mądrości:)
0
@tobiasson92 przecież za PO nie było lepiej.
0
@Momals11 gorsza pogoda i ludzie. Neymar mógł być magnesem. Co by nie pisać, to dla rodziny Messic bardzo ważny okazał się pieniądz. Przykre trochę
0
@Garbatyy tu tyle nie mógł dostać. Jedyne co go broni to fakt że PSG ma lepszy skład. Może się liczyć w walce o LM
1
@Momals11 poszedł za pieniędzmi, dał nam bardzo dużo, jest najlepszym piłkarzem wszechczasów. Po co drazyc temat?
3
@Kgorecki2500 jeśli jesteś za młody to spytaj rodziców co ten oszust zrobił z Polską
0
@pt9 mniejsze szkodniki bo nie rządzą:)
0
@Herato byłem za Villa ale na mundialu byłem pod wrażeniem Suareza i żałowałem że Pepa go nie chcial
0
@goldensun dzięki za troskę:)
0
@goldensun ja żyję nadzieją że zdrowa żywność, wit c, d3, k2 i kilka innych mi pomogą;)
1
@The_Man u mnie też z zaszczepionych póki co nikt nie ma powikłań. I oby tak dalej:)