endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca by były wyniki musi być intensywność i serce. U nas tego nie ma:(
0
@svensonFCB wychodzi drogo no i mniej zdrowo. Plusem jest szybkość
1
@DonMatteo901 rodem z ekstraklasy:)
0
@hayek bardziej real. Też miał łatwiej w kraju jak legia
29
@Djzordon musisz być bardzo mlody
1
@Worny Iniesta...ech...
0
@MiloszFCB1899 o, to chyba w to kiedyś grałem. Dzięki:)
0
@Tasde dobre kilka lat temu ze znajomymi bawiliśmy się takimi padami(czy jak to się nazywa?:) trzymanymi w dłoniach. Był m.in. boks. O coś takiego mi chodzi. Wszyscy byli spoceni:)
0
Witam Was serdecznie:) Jako że ostatnia gra w jaką grałem był championship manager 97/98 mam do Was pytanie. Dzieciaki mi dorastają i przymierzam się z żoną do zakupienia im jakiejś konsoli. Coś co sprawi że się będą ruszać:) nie ma to być nic najnowszego bo mają ledwie 6 lat i czas bardzo ograniczony:) fajnie jakbym też z żoną mógł z nimi pograć:) z góry dzięki za pomoc:)
1
@robsesh dla nas:) Roberto tego nie lubi:)
0
@puyol_presidend5 przecież cisną mu nawet jego byli podopieczni. To już więcej znaczy
2
Żałowałem że Nico nie było w weekend. Widać siłę i inteligencje. Może będzie nowy i lepszy Busi?:)
Nie ma opcji by bić się o najwyższe cele. Chciałem Haalanda ale mamy na tylu pozycjach braki, że bez sensu jest kupowanie za wszystko(jeśli w ogóle to było by możliwe) tylko napastnika.
0
@l0Messini Jak na Niemca to ma niezły akcent
0
@k1nGPu1G co z tego jak od tego musisz odjąć głosujących na PO, PSL, Lewice i nawet Hołownie bo przecież ludzi ma z platformy i lewicy a on sam z tvn
0
@gumaz zapakuj sól w jakaś skarpetkę albo woreczek materiałowy i rozgrzej na patelni. Co kilka godzin przykladaj
1
@Vintee podobno już dawno mówili że nie pomogą
0
@bartekvisca co by nie mówić, tusk i rostowski to gnidy które powinno się wykopać z kraju. Morawiecki za to neizły komik:)
2
@JimMorrisonFCB Wit d3k2 MK7, dużo c, selen, cynk .... Polecam:)
8
@tomek8756 a jakie smaki będą?
0
@barcelonaLM czyli będzie tani, niedoswiadczony z DNA:)
0
@Amigo_Blanco to nie jest zamknięcie sklepu gdzie zakluczasz drzwi i nara. To są ogromne koszta
3
@Walker Suskiego to by zezłomowała moja niespełna 6 letnia córeczka
0
@tobiasson92 ależ bronisz tego skandalicznego wyroku. Ludzie sprzedali by kraj byle pozbyć się pisiorów
PS. Móglbyś wkleić linka z tym ich pismamami sprzed kilku lat?
0
@barcelonaLM Ciekawe za kogo kciuki trzyma tusk?
1
@AmigoBlancos Casemiro bez kary? Nowe, nie znałem:)
Choc jak piszesz- sędzia słaby
1
@nitey trzeba mieć rodzinę bądź znajomych w handlu. Jak się widzi czubek swojego nosa to się pisze takie bzdury
0
@amanter polecam dietę ketogeniczną. Serio pomaga
0
@Comentateiro Trafiło się ślepej kurze ziarno;)
1
Żeby prowadzić politykę transferową Barcelony wystarczy oglądać 3-4 ligi i LM. Po co skauting? Czy ktoś pamięta że otarliśmy się o bankructwo?
0
@Azi jak wchodziły supermarkety Jumbo to na zakupach do siatki wkładaliśmy po 2 rzeczy żeby ich mieć dużo. Taka była bieda:)