1

@kkbarca by były wyniki musi być intensywność i serce. U nas tego nie ma:(

0

@svensonFCB wychodzi drogo no i mniej zdrowo. Plusem jest szybkość

1

@DonMatteo901 rodem z ekstraklasy:)

0

@hayek bardziej real. Też miał łatwiej w kraju jak legia

29

@Djzordon musisz być bardzo mlody

1

@Worny Iniesta...ech...

0

@MiloszFCB1899 o, to chyba w to kiedyś grałem. Dzięki:)

0

@Tasde dobre kilka lat temu ze znajomymi bawiliśmy się takimi padami(czy jak to się nazywa?:) trzymanymi w dłoniach. Był m.in. boks. O coś takiego mi chodzi. Wszyscy byli spoceni:)

0

Witam Was serdecznie:) Jako że ostatnia gra w jaką grałem był championship manager 97/98 mam do Was pytanie. Dzieciaki mi dorastają i przymierzam się z żoną do zakupienia im jakiejś konsoli. Coś co sprawi że się będą ruszać:) nie ma to być nic najnowszego bo mają ledwie 6 lat i czas bardzo ograniczony:) fajnie jakbym też z żoną mógł z nimi pograć:) z góry dzięki za pomoc:)

1

@robsesh dla nas:) Roberto tego nie lubi:)

0

@puyol_presidend5 przecież cisną mu nawet jego byli podopieczni. To już więcej znaczy

2

Żałowałem że Nico nie było w weekend. Widać siłę i inteligencje. Może będzie nowy i lepszy Busi?:)
Nie ma opcji by bić się o najwyższe cele. Chciałem Haalanda ale mamy na tylu pozycjach braki, że bez sensu jest kupowanie za wszystko(jeśli w ogóle to było by możliwe) tylko napastnika.

0

@l0Messini Jak na Niemca to ma niezły akcent

0

@k1nGPu1G co z tego jak od tego musisz odjąć głosujących na PO, PSL, Lewice i nawet Hołownie bo przecież ludzi ma z platformy i lewicy a on sam z tvn

0

@gumaz zapakuj sól w jakaś skarpetkę albo woreczek materiałowy i rozgrzej na patelni. Co kilka godzin przykladaj

1

@Vintee podobno już dawno mówili że nie pomogą

0

@bartekvisca co by nie mówić, tusk i rostowski to gnidy które powinno się wykopać z kraju. Morawiecki za to neizły komik:)

2

@JimMorrisonFCB Wit d3k2 MK7, dużo c, selen, cynk .... Polecam:)

8

@tomek8756 a jakie smaki będą?

0

@barcelonaLM czyli będzie tani, niedoswiadczony z DNA:)

0

@Amigo_Blanco to nie jest zamknięcie sklepu gdzie zakluczasz drzwi i nara. To są ogromne koszta

3

@Walker Suskiego to by zezłomowała moja niespełna 6 letnia córeczka

0

@tobiasson92 ależ bronisz tego skandalicznego wyroku. Ludzie sprzedali by kraj byle pozbyć się pisiorów
PS. Móglbyś wkleić linka z tym ich pismamami sprzed kilku lat?

0

@barcelonaLM Ciekawe za kogo kciuki trzyma tusk?

1

@AmigoBlancos Casemiro bez kary? Nowe, nie znałem:)
Choc jak piszesz- sędzia słaby

1

@nitey trzeba mieć rodzinę bądź znajomych w handlu. Jak się widzi czubek swojego nosa to się pisze takie bzdury

0

@amanter polecam dietę ketogeniczną. Serio pomaga

0

@Comentateiro Trafiło się ślepej kurze ziarno;)

1

Żeby prowadzić politykę transferową Barcelony wystarczy oglądać 3-4 ligi i LM. Po co skauting? Czy ktoś pamięta że otarliśmy się o bankructwo?

0

@Azi jak wchodziły supermarkety Jumbo to na zakupach do siatki wkładaliśmy po 2 rzeczy żeby ich mieć dużo. Taka była bieda:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?