endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms nie ma, bo Roberto przedłużył kontrakt:)
0
@Chakalaka i jedne z najbardziej kłamliwych
0
@RR nie miał a może:)
0
@Objectivo w zasadzie poza wiadomościami chyba nic nie jest gorsze niż za PO-PSL. Wiele jest równie beznadziejnych.
0
@TylkoBarca7273 każdy porzadny kibic Barcy by tak chciał. Ja marze o pozbyciu się Pjanica ale nie miałbym nic przeciwko gdyby dał nam swoim golem wygrana w LM:)
1
@Objectivo jaka partia wg Ciebie powinna mieć 35proc żeby nie było dramatu?:)
0
@MarioVeB! Zapytam po raz enty- w którym miejscu skłamałem?:)
3
"nieważne jak mówią, byle mówili":)
4
@MarioVeB! nie pierwszy, ale cała sytuacja to wina zarządu faceta o którym jeszcze w zeszłym roku pisałeś że jego wałki to bzdura, bo przecież podpisał wielomiliardowe kontrakty:) Także mimo wszystko Laporta>Bartomeu ;)
0
@Criss18Barca netto to na rękę:)
0
@Kgorecki2500 tak samo jak nie wiadomo kim są ci którzy mieli tyle pieniędzy i sił by się znaleźć pod granicą Polska
0
@Kgorecki2500 żeby TVN albo inni śledczy opozycyjni w mediach im tyłka nie obrobili gdyby kogoś rozpoznali
0
@Tomek54321 ja za cenę Dembele mam najmniejsze pretensje do Bartomeu. Jednak jego pensja to kryminał.
1
@JimMorrisonFCB czy mieliśmy wybitnych obrońców to dyskusyjny temat. Nie będę się rozpisywał. Jednak łatwiej przeciwko dobrej drużynie grać z kontry a my to umozliwialismy naszym systemem. Marquez czy Abidal mieli lata gdzie byli skałami. Puyol miał sezony gdzie sam chciałem jego odejścia bo obniżył loty. Temat na kilka książek:)
0
@ForcaMilosz pewnie że mógł. Gdybamy sobie. Jednak widząc jak działał Bartomeu nie ma wątpliwości że interesowało go tu i teraz. Mimo że chłopak rokował.
0
@ForcaMilosz bo ja wiem czy z fusów? Gdyby nie pandemia jeszcze więcej byśmy zarobili
1
@PlsNotAtletico nie przypominam sobie by za Gasparta obawialiśmy się bankructwa
11
Oby trzeba było mu wypłacić wszystkie premie za trofea
1
@HighestInTheRoom Sprawdź gdzie najkrótsze terminy:)
0
@Dojaar bo u nas ich na szczęście co kot napłakał:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-dramat-w-osrodku-dla-uchodzcow-afganczyk-zabil-nozem-dziecko,nId,2402003#crp_state=1
https://www.polishexpress.co.uk/imigrant-z-afganistanu-zgwalcil-i-poderznal-gardlo-19-letniej-studentce-medycyny-wczesniej-wyszedl-z-wiezienia
Wyprowadź się do nich i napisz czy fajnie
0
@Bobo25 pamiętam przegrany przez nas mecz w mistrzowskim sezonie realu gdy pierwszą połowę(już przegrywaliśmy) sędzia skończył przez upływem 45 na ekranie, a drugą połowę po licznych przerwach i przedłużaniu przez rywala, przedłużył o 3 co nawet chyba laboga albo Wolski skwitowali milczeniem
0
@neymarjr_143 liderem jest Frankie:)
20
Myślę że Frankiego nie można sprzedawać nawet gdyby ktoś dał nam tyle co daliśmy za Cou. Niesamowity!!
0
Straty i nieudane dryblingi mnie nie zmartwiły przy tak grającym rywalu, ale gdy wracał się co sił do obrony nie było widać prędkości. Mam nadzieję że to było tylko złudzenie:)
0
@Kamiloza91 Dembele widziałem zaraz przed odejściem w SN z Bayernem. Grał super. Chyba tylko podobni frustracji co Bartomeu by tyle za niego dali, a już tylko totalni idio... mogli mu dać takie zarobki
0
@Salchent jacy oni? My!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 a mogli wrócić do umorzenia ruskim 1,2mld zł za przesyl gazu
1
@KrychaFCB jeszcze wygrana i nyny a a:)
0
@LS nic. Głowa nie odnotowała że to dla kobiet a nie facetów:)