0

@msmsms nie ma, bo Roberto przedłużył kontrakt:)

0

@Chakalaka i jedne z najbardziej kłamliwych

0

@RR nie miał a może:)

0

@Objectivo w zasadzie poza wiadomościami chyba nic nie jest gorsze niż za PO-PSL. Wiele jest równie beznadziejnych.

0

@TylkoBarca7273 każdy porzadny kibic Barcy by tak chciał. Ja marze o pozbyciu się Pjanica ale nie miałbym nic przeciwko gdyby dał nam swoim golem wygrana w LM:)

1

@Objectivo jaka partia wg Ciebie powinna mieć 35proc żeby nie było dramatu?:)

0

@MarioVeB! Zapytam po raz enty- w którym miejscu skłamałem?:)

3

"nieważne jak mówią, byle mówili":)

4

@MarioVeB! nie pierwszy, ale cała sytuacja to wina zarządu faceta o którym jeszcze w zeszłym roku pisałeś że jego wałki to bzdura, bo przecież podpisał wielomiliardowe kontrakty:) Także mimo wszystko Laporta>Bartomeu ;)

0

@Criss18Barca netto to na rękę:)

0

@Kgorecki2500 tak samo jak nie wiadomo kim są ci którzy mieli tyle pieniędzy i sił by się znaleźć pod granicą Polska

0

@Kgorecki2500 żeby TVN albo inni śledczy opozycyjni w mediach im tyłka nie obrobili gdyby kogoś rozpoznali

0

@Tomek54321 ja za cenę Dembele mam najmniejsze pretensje do Bartomeu. Jednak jego pensja to kryminał.

1

@JimMorrisonFCB czy mieliśmy wybitnych obrońców to dyskusyjny temat. Nie będę się rozpisywał. Jednak łatwiej przeciwko dobrej drużynie grać z kontry a my to umozliwialismy naszym systemem. Marquez czy Abidal mieli lata gdzie byli skałami. Puyol miał sezony gdzie sam chciałem jego odejścia bo obniżył loty. Temat na kilka książek:)

0

@ForcaMilosz pewnie że mógł. Gdybamy sobie. Jednak widząc jak działał Bartomeu nie ma wątpliwości że interesowało go tu i teraz. Mimo że chłopak rokował.

0

@ForcaMilosz bo ja wiem czy z fusów? Gdyby nie pandemia jeszcze więcej byśmy zarobili

1

@PlsNotAtletico nie przypominam sobie by za Gasparta obawialiśmy się bankructwa

11

Oby trzeba było mu wypłacić wszystkie premie za trofea

1

@HighestInTheRoom Sprawdź gdzie najkrótsze terminy:)

0

@Bobo25 pamiętam przegrany przez nas mecz w mistrzowskim sezonie realu gdy pierwszą połowę(już przegrywaliśmy) sędzia skończył przez upływem 45 na ekranie, a drugą połowę po licznych przerwach i przedłużaniu przez rywala, przedłużył o 3 co nawet chyba laboga albo Wolski skwitowali milczeniem

0

@neymarjr_143 liderem jest Frankie:)

20

Myślę że Frankiego nie można sprzedawać nawet gdyby ktoś dał nam tyle co daliśmy za Cou. Niesamowity!!

0

Straty i nieudane dryblingi mnie nie zmartwiły przy tak grającym rywalu, ale gdy wracał się co sił do obrony nie było widać prędkości. Mam nadzieję że to było tylko złudzenie:)

0

@Kamiloza91 Dembele widziałem zaraz przed odejściem w SN z Bayernem. Grał super. Chyba tylko podobni frustracji co Bartomeu by tyle za niego dali, a już tylko totalni idio... mogli mu dać takie zarobki

0

@Salchent jacy oni? My!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 a mogli wrócić do umorzenia ruskim 1,2mld zł za przesyl gazu

1

@KrychaFCB jeszcze wygrana i nyny a a:)

0

@LS nic. Głowa nie odnotowała że to dla kobiet a nie facetów:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?