2

@PatrychoO Messi zmienił zdanie to może Aguero też?:)

0

@LuisSalvano znowu konferencja?

0

@sebo939 moge na @ dać:)

9

@Kubox 22cm w zwisie

0

@MarioVeB! Dlaczego piszesz że łżę? Mogę wkleić linka, tylko mi pozwól, bo ostatnio gdy chciałem udowodnić twoje kłamstwa, zgłosiłeś mnie

3

@MarioVeB! myślę że ty jako człowiek który jeszcze rok temu gadał że pisanie o wałkach Bartomeu to bzdury, bo wygenerował przecież miliardowe przychody, nie powinieneś zwracać nikomu uwagi:)

0

@Ireneuszp najpierw niech to zrobi Bartomeu

0

@marcin62 mam nadzieję:) pozdrawiam:)

2

Budżetu nie nadwyręży, a może odpali choć część fajerwerek z rezerw

0

@marcin62 przecież pewnie każdy sobie zrobił z nim zdj

0

Oby to go zmieniło bo aż żal czasami patrzeć na jego zachowanie

1

@tadzik447 to może zapowiadali ochłodzenie:)

6

Jesteśmy w takiej sytuacji że jego dobry występ to chyba dla większości szansa na sprzedaz

2

Nie chce mi się kopać w archiwum, ale mnóstwo naszych odchodziło za free bądź pół darmo tam, gdzie chcieli. Nikt już jak widać tego nie pamięta...

0

@Lionel_Messi10 nawet jak jest ileś tygodni przerwy?

2

@jarawa owszem, ale dopisz że opozycyjne też, bo młodzi może nie wiedzą jak to było za Donka:)

3

@Kgorecki2500 zły to jest redaktor naczelny tego pisemka. Myślę że nie przystoi popularyzować jego szmatławca

0

Myślę że Pepa jeszcze więcej cule by lubiło gdyby podebrał Leo

0

@Ghotti patrząc jak naiwni są cules to nie jest wcale glupi pomysl

0

@Kimirionum myślę że tym ile zostanie w PSG pokaże jak bardzo kochał Barce

0

@BarcaInfo czyli odrzucasz teorię że Messi mógł być po słowie z PSG? Pytam bo już też mam Kołomyję od tych komentarzy;) no i czy jakiś promil szansy jest?

0

@Dominx niebawem się dowiemy jakie ma statystyki przeciw Barcelonie;)

1

Łaski nie robi:)

0

@Alberto1031 jeszcze zobaczysz jak 28 maja w St Petersburgu Umtiti przy stanie 0-0 w 90min wybije piłkę z linii bramkowej, przejmie ja Pjanica, szybkim podaniem uruchomi Coutinho który przebiegnie 40m i wyłoży ja Griezmanowii:)
A tak serio to po co pasujesz nam humor?:(

0

@pluszek ten, niejaki pan Bartomeu to kupił i młot i kowadło, przepłacając za nie kilka razy i sam się tam wsadził.
Zgodzę się co do tego że Laporta nie okazał się wybawicielem i poza nazwiskiem niemal niczego nam nie dał. Choć możliwości miał małe.
Tebas chciał szantażem wymusić podporządkowanie, a teraz straci i on i Laporta

0

@rozsadny a ja mam jeszcze większą ochotę włożyć nasza koszulkę

0

@foczkyyyhg w jakie 6 lat? Rok temu @MarioVeB! Pisał że Bartomeu nie przepuszczał kasy i wygenerował wielomiliardowe przychody:)

0

@olejtm Griezmann przyszedł do Arletico po wygraniu przez nich mistrza i odszedł przed kolejnym mistrzostwem. Nie ma szans:)

0

@Zoker Renato>Messi:)

1

@MarioVeB! Przecież sam tu robisz syf. Spójrz na ilość komentarzy które masz usunięte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?