endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Messi zmienił zdanie to może Aguero też?:)
0
@LuisSalvano znowu konferencja?
0
@sebo939 moge na @ dać:)
9
@Kubox 22cm w zwisie
0
@MarioVeB! Dlaczego piszesz że łżę? Mogę wkleić linka, tylko mi pozwól, bo ostatnio gdy chciałem udowodnić twoje kłamstwa, zgłosiłeś mnie
3
@MarioVeB! myślę że ty jako człowiek który jeszcze rok temu gadał że pisanie o wałkach Bartomeu to bzdury, bo wygenerował przecież miliardowe przychody, nie powinieneś zwracać nikomu uwagi:)
0
@Ireneuszp najpierw niech to zrobi Bartomeu
0
@marcin62 mam nadzieję:) pozdrawiam:)
2
Budżetu nie nadwyręży, a może odpali choć część fajerwerek z rezerw
0
@marcin62 przecież pewnie każdy sobie zrobił z nim zdj
0
Oby to go zmieniło bo aż żal czasami patrzeć na jego zachowanie
1
@tadzik447 to może zapowiadali ochłodzenie:)
6
Jesteśmy w takiej sytuacji że jego dobry występ to chyba dla większości szansa na sprzedaz
2
Nie chce mi się kopać w archiwum, ale mnóstwo naszych odchodziło za free bądź pół darmo tam, gdzie chcieli. Nikt już jak widać tego nie pamięta...
0
@Lionel_Messi10 nawet jak jest ileś tygodni przerwy?
2
@jarawa owszem, ale dopisz że opozycyjne też, bo młodzi może nie wiedzą jak to było za Donka:)
3
@Kgorecki2500 zły to jest redaktor naczelny tego pisemka. Myślę że nie przystoi popularyzować jego szmatławca
0
Myślę że Pepa jeszcze więcej cule by lubiło gdyby podebrał Leo
0
@Ghotti patrząc jak naiwni są cules to nie jest wcale glupi pomysl
0
@Kimirionum myślę że tym ile zostanie w PSG pokaże jak bardzo kochał Barce
0
@BarcaInfo czyli odrzucasz teorię że Messi mógł być po słowie z PSG? Pytam bo już też mam Kołomyję od tych komentarzy;) no i czy jakiś promil szansy jest?
0
@Dominx niebawem się dowiemy jakie ma statystyki przeciw Barcelonie;)
1
Łaski nie robi:)
0
@Alberto1031 jeszcze zobaczysz jak 28 maja w St Petersburgu Umtiti przy stanie 0-0 w 90min wybije piłkę z linii bramkowej, przejmie ja Pjanica, szybkim podaniem uruchomi Coutinho który przebiegnie 40m i wyłoży ja Griezmanowii:)
A tak serio to po co pasujesz nam humor?:(
0
@pluszek ten, niejaki pan Bartomeu to kupił i młot i kowadło, przepłacając za nie kilka razy i sam się tam wsadził.
Zgodzę się co do tego że Laporta nie okazał się wybawicielem i poza nazwiskiem niemal niczego nam nie dał. Choć możliwości miał małe.
Tebas chciał szantażem wymusić podporządkowanie, a teraz straci i on i Laporta
0
@rozsadny a ja mam jeszcze większą ochotę włożyć nasza koszulkę
0
@foczkyyyhg w jakie 6 lat? Rok temu @MarioVeB! Pisał że Bartomeu nie przepuszczał kasy i wygenerował wielomiliardowe przychody:)
0
@olejtm Griezmann przyszedł do Arletico po wygraniu przez nich mistrza i odszedł przed kolejnym mistrzostwem. Nie ma szans:)
0
@Zoker Renato>Messi:)
1
@MarioVeB! Przecież sam tu robisz syf. Spójrz na ilość komentarzy które masz usunięte.