endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kz1234 przecież @MarioVeB! Pisał rok temu że "Jakie przepuszcza kase o czym ty bełkoczesz. To ten zarzad podpisał rekordowe umowy do tego wygenerował miliardowe przychody jako pierwszy klub na świecie."
Musisz mieć nieaktualne dane
1
@kryhaa też tak myślę. Będzie się jeszcze dzialo
0
@barca87f jeszcze przecież nie gra:)
0
@aligator pozdrów Leo:)
0
@Leooo a przez niego nie zwolnił się najlepszy pracownik?:)
0
@exeqtor rok temu też chyba żegnał
0
@Harnas2 myślę że nie wiedział. Przeszkody były duże ale liczył że grube ryby jakoś odejdą. Niestety odeszły płotki
0
Messi&Laporta>Tebas
0
@Kwiatek67 Puig:)
0
Słaby jestem z wyrokowania, ale na moje to Messi podpisze tylko że więcej pieniędzy zapłacą mu w przyszłości za bycie ambasadorem.
0
@Sysia11 trzymam kciuki by ruskie upadły raz na zawsze.
0
@Messibestplayerintheworld obniży czy odroczy? Różnie mówią...
5
@Matchess dzieciom też pewnie mówisz że nie ma świętego mikołaja
0
@KapiFCB Duda na prezydenta:)
0
@korolocik przeczysz sobie. To byli ludzie którzy nie wiedzieli że alianci nie pomogą, że ruskie będą się przeglądać. Nikogo poza decydentami krytykować nie można.
1
@FC1899Barca ja mam mazdę 6 i założony rodzimy stag. Od 2 lat nie odwiedzałem mechanika. Tak jak ktoś pisal- olej ważny. Wymieniać trochę częściej niż każą
0
@korolocik oni rozwalili Warszawę?
0
@barcelonaLM świetny tych PR tych oszustow
0
@Criss18Barca jedni warci drugich
1
@puyol_presidend5 ruscy blokowali nas też po 89. SLD czy nawet PO które umozylo ruskim dług w zamian za najdroższy gaz w UE. Teraz znowu socjaliści... Masakra
0
@PatrychoO w zbiórkach dla potrzebujacych
0
Myślę że reputację już sobie popsuł. Patrząc na nasze problemy finansowe, fajnie było by go opylić za te 25mln:)
0
@PatrychoO jakby Ci dobrze płacili to też byś pomagał:)
0
@MichuPlayPL Gabi, Depay, Demir, mi się rzucili w oczy. Nico też ok. Więcej nie napiszę bo oglądałem z przerwami:)
1
Niepodpisanie umowy to jeszcze nie dramat. Może ktoś przedstawi korzystną ofertę kupna?
A jeśli rozwój przebiegnie prawidłowo to myślę że Laporta za rok coś wykombinuje
0
@lucas/catalan to brat redaktora wybiórczej?
1
@Adek02 nie jestem mechanikiem więc...dlatego wybieram japońskie:) myślę że civice z pancernym 1.8 znajdziesz. Pytanie czy się Tobie podoba:) chyba że szukasz diesla, to japońce raczej odpadaja
1
@LucasW123 myślę że Pjanica wezmą pod koniec okienka z dopłatą do pensji:)
2
@Comentateiro a czy gorzej być strachliwym czy być właścicielem koncernu farmaceutycznego który dla zysku naraża(i wielokrotnie naraził) zdrowie innych?
0
@BombowiecKrawczyk ja tam też Andresa widzę:)