0

@Kz1234 przecież @MarioVeB! Pisał rok temu że "Jakie przepuszcza kase o czym ty bełkoczesz. To ten zarzad podpisał rekordowe umowy do tego wygenerował miliardowe przychody jako pierwszy klub na świecie."
Musisz mieć nieaktualne dane

1

@kryhaa też tak myślę. Będzie się jeszcze dzialo

0

@barca87f jeszcze przecież nie gra:)

0

@aligator pozdrów Leo:)

0

@Leooo a przez niego nie zwolnił się najlepszy pracownik?:)

0

@exeqtor rok temu też chyba żegnał

0

@Harnas2 myślę że nie wiedział. Przeszkody były duże ale liczył że grube ryby jakoś odejdą. Niestety odeszły płotki

0

Messi&Laporta>Tebas

0

@Kwiatek67 Puig:)

0

Słaby jestem z wyrokowania, ale na moje to Messi podpisze tylko że więcej pieniędzy zapłacą mu w przyszłości za bycie ambasadorem.

0

@Sysia11 trzymam kciuki by ruskie upadły raz na zawsze.

0

@Messibestplayerintheworld obniży czy odroczy? Różnie mówią...

5

@Matchess dzieciom też pewnie mówisz że nie ma świętego mikołaja

0

@KapiFCB Duda na prezydenta:)

0

@korolocik przeczysz sobie. To byli ludzie którzy nie wiedzieli że alianci nie pomogą, że ruskie będą się przeglądać. Nikogo poza decydentami krytykować nie można.

1

@FC1899Barca ja mam mazdę 6 i założony rodzimy stag. Od 2 lat nie odwiedzałem mechanika. Tak jak ktoś pisal- olej ważny. Wymieniać trochę częściej niż każą

0

@korolocik oni rozwalili Warszawę?

0

@barcelonaLM świetny tych PR tych oszustow

0

@Criss18Barca jedni warci drugich

1

@puyol_presidend5 ruscy blokowali nas też po 89. SLD czy nawet PO które umozylo ruskim dług w zamian za najdroższy gaz w UE. Teraz znowu socjaliści... Masakra

0

@PatrychoO w zbiórkach dla potrzebujacych

0

Myślę że reputację już sobie popsuł. Patrząc na nasze problemy finansowe, fajnie było by go opylić za te 25mln:)

0

@PatrychoO jakby Ci dobrze płacili to też byś pomagał:)

0

@MichuPlayPL Gabi, Depay, Demir, mi się rzucili w oczy. Nico też ok. Więcej nie napiszę bo oglądałem z przerwami:)

1

Niepodpisanie umowy to jeszcze nie dramat. Może ktoś przedstawi korzystną ofertę kupna?
A jeśli rozwój przebiegnie prawidłowo to myślę że Laporta za rok coś wykombinuje

0

@lucas/catalan to brat redaktora wybiórczej?

1

@Adek02 nie jestem mechanikiem więc...dlatego wybieram japońskie:) myślę że civice z pancernym 1.8 znajdziesz. Pytanie czy się Tobie podoba:) chyba że szukasz diesla, to japońce raczej odpadaja

1

@LucasW123 myślę że Pjanica wezmą pod koniec okienka z dopłatą do pensji:)

2

@Comentateiro a czy gorzej być strachliwym czy być właścicielem koncernu farmaceutycznego który dla zysku naraża(i wielokrotnie naraził) zdrowie innych?

0

@BombowiecKrawczyk ja tam też Andresa widzę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?