0

@Dundersztyc dziadkowie pewnie szybciej. Chyba że nie będziesz uważał na drodze:)

0

@elmayakos śmiechy chichy ale jeśli dużo będziesz czytał różnego rodzaju forów a zaniedbasz książki, to takie błędy będą codziennością:) ja tak mam:)

2

@Persyfl "który obejmuje nie tylko handel ludźmi, ale także pracę niewspółmierną do płacy, nadużywanie czasu pracy czy grożenie konsekwencjami w sytuacji gdyby pracownik opuścił pracodawcę. Do nowoczesnego niewolnictwa zalicza się również mobbing"
Czasy Tuska to było coś okropnego....

0

@Persyfl z niecierpliwością czekam na dane potwierdzające tą śmiała tezę:)

0

@Persyfl nie. Wiem że sprowadzamy artykuły z krajów dalekiej Azji, które zbytnio nie przejmują się pensjami minimalnymi ani dziećmi w fabrykach

0

@Persyfl o ile dobrze pamiętam to UE zniosła z takiej Ukrainy zdecydowaną większość ceł. A internet twierdzi że różnica w kosztach produkcji jaj to 16%. Pozostaje czekać na konkretne decyzje z nadzieją że Bruksela nas znowu nie oskubie

0

@kuz robić tyle dobrego by później wcinać cukry proste?:) Nieee:)

0

@barcowy1899 ale Szpakowski mówił że jest najlepszy?

0

@kubix05 ja to płakałem jak musiałem wracać z tej "harówy".

0

@Persyfl nie musisz się bawić we wróżkę. Tym bardziej w sprawie opłacalności wykorzystywania tańszego zamiennika:) Do tego nie trzeba być wróżką

1

@Persyfl a zakażą sprowadzania np. makaronów zrobionych z jaj chowu klatkowego?

3

@Persyfl płacz będzie dopiero jak UE zakaże rolnikom z UE chorować w klatkach ale sprowadzane już będzie cacy

3

@Elpolaco nie pojmujesz tylko że asysta to wykorzystana kreacja. Pedri wyłożył choćby wczoraj Oyarzabalowi patelnie a ten się zaplątał. Chyba że to piszesz ironicznie

20

Z cyklu "co słychać u ex barcelonistow?:)

2

Jak Laskowski podał statystyki Moraty, to się zdziwiłem że dał mu strzelać.
No ale gra wyglądała super, szkoda tej porazki

0

Póki nie dowiemy się o ile zmniejsza mu zarobki, nie możemy narzekać. Podejrzewam że jak przyjdzie oferta to i tak go sprzedadza

0

@Kgorecki2500 Żydzi i Niemcy nie pozwolą na wariant polski:)

2

@pt9 jakbym czytał pewnego Mariusza VeB :)

0

@macio_944 czekamy na ponad 400mld zadłużenia bez pandemii i śmieszne zarobki z niewiele mniejsza inflacja jak teraz.
Polacy strasznie dużo potrafią wybaczyć.

0

@333tricampeones333 dość leniwy gracz bez formy z ogromną pensją z bankrutującego klubu musi tak odejść

0

Czym on milszy, tym mniej sukcesów. Trener do zapomnienia

0

Nie ma dziś meczy, więc może ktoś z nudów sobie oczy otworzy.
Poniżej wywiad z Panem którego porwanie wg Wikipedii rozpoczęło pogrom kielecki.
Niedługo po wywiadzie umarł. Choć w sumie chyba wiedział że dużo ryzykuje. Tym bardziej że wtedy jeszcze koledzy Kwaśniewskiego czy Millera mogli robić co chcą


1

@czarnatom ja mam godne polecenia, choć nie tak ładnie podkoloryzowane


0

@Mixtape 38mln miał przez 8 lat w 4 literach ale widzę że obrońców jeszcze ma

0

@pele1282 byłem swego czasu słodkoholikiem, ale nigdy mi nie smakowały. Nie umywają się do filusi dr Gerarda:)

3

@Mixtape a mówił już dlaczego umorzył ponad miliard ruskim w zamian za najdroższy gaz w UE?

4

Po odejściu straci i on i klub. Ja bym na miejscu Laporty grał twardo. Niby nie jego wina że nas Bartomeu porobił, ale nie może nas do grobu wprowadzic

2

@Kgorecki2500 odpowiednik naszego Bartomeu:)

1

@michal26 wybitny polityk to nie jest komplement:) to tak jak z sukcesem w wielu branżach prywatnych. Ludzie muszą być bezwzględni, oszukiwać, bo inaczej kicha. Smutne to

0

@puyol_presidend5 a nie Kwiatkowski i Wasiluk? Swoją drogą szkoda że nie Rabij i Krol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?