endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dundersztyc dziadkowie pewnie szybciej. Chyba że nie będziesz uważał na drodze:)
0
@elmayakos śmiechy chichy ale jeśli dużo będziesz czytał różnego rodzaju forów a zaniedbasz książki, to takie błędy będą codziennością:) ja tak mam:)
2
@Persyfl "który obejmuje nie tylko handel ludźmi, ale także pracę niewspółmierną do płacy, nadużywanie czasu pracy czy grożenie konsekwencjami w sytuacji gdyby pracownik opuścił pracodawcę. Do nowoczesnego niewolnictwa zalicza się również mobbing"
Czasy Tuska to było coś okropnego....
0
@Persyfl z niecierpliwością czekam na dane potwierdzające tą śmiała tezę:)
0
@Persyfl nie. Wiem że sprowadzamy artykuły z krajów dalekiej Azji, które zbytnio nie przejmują się pensjami minimalnymi ani dziećmi w fabrykach
0
@Persyfl o ile dobrze pamiętam to UE zniosła z takiej Ukrainy zdecydowaną większość ceł. A internet twierdzi że różnica w kosztach produkcji jaj to 16%. Pozostaje czekać na konkretne decyzje z nadzieją że Bruksela nas znowu nie oskubie
0
@kuz robić tyle dobrego by później wcinać cukry proste?:) Nieee:)
0
@barcowy1899 ale Szpakowski mówił że jest najlepszy?
0
@kubix05 ja to płakałem jak musiałem wracać z tej "harówy".
0
@Persyfl nie musisz się bawić we wróżkę. Tym bardziej w sprawie opłacalności wykorzystywania tańszego zamiennika:) Do tego nie trzeba być wróżką
1
@Persyfl a zakażą sprowadzania np. makaronów zrobionych z jaj chowu klatkowego?
3
@Persyfl płacz będzie dopiero jak UE zakaże rolnikom z UE chorować w klatkach ale sprowadzane już będzie cacy
3
@Elpolaco nie pojmujesz tylko że asysta to wykorzystana kreacja. Pedri wyłożył choćby wczoraj Oyarzabalowi patelnie a ten się zaplątał. Chyba że to piszesz ironicznie
20
Z cyklu "co słychać u ex barcelonistow?:)
2
Jak Laskowski podał statystyki Moraty, to się zdziwiłem że dał mu strzelać.
No ale gra wyglądała super, szkoda tej porazki
0
Póki nie dowiemy się o ile zmniejsza mu zarobki, nie możemy narzekać. Podejrzewam że jak przyjdzie oferta to i tak go sprzedadza
0
@Kgorecki2500 Żydzi i Niemcy nie pozwolą na wariant polski:)
2
@pt9 jakbym czytał pewnego Mariusza VeB :)
0
@macio_944 czekamy na ponad 400mld zadłużenia bez pandemii i śmieszne zarobki z niewiele mniejsza inflacja jak teraz.
Polacy strasznie dużo potrafią wybaczyć.
0
@333tricampeones333 dość leniwy gracz bez formy z ogromną pensją z bankrutującego klubu musi tak odejść
0
Czym on milszy, tym mniej sukcesów. Trener do zapomnienia
0
Nie ma dziś meczy, więc może ktoś z nudów sobie oczy otworzy.
Poniżej wywiad z Panem którego porwanie wg Wikipedii rozpoczęło pogrom kielecki.
Niedługo po wywiadzie umarł. Choć w sumie chyba wiedział że dużo ryzykuje. Tym bardziej że wtedy jeszcze koledzy Kwaśniewskiego czy Millera mogli robić co chcą
1
@czarnatom ja mam godne polecenia, choć nie tak ładnie podkoloryzowane
0
@Mixtape 38mln miał przez 8 lat w 4 literach ale widzę że obrońców jeszcze ma
0
@pele1282 byłem swego czasu słodkoholikiem, ale nigdy mi nie smakowały. Nie umywają się do filusi dr Gerarda:)
3
@Mixtape a mówił już dlaczego umorzył ponad miliard ruskim w zamian za najdroższy gaz w UE?
4
Po odejściu straci i on i klub. Ja bym na miejscu Laporty grał twardo. Niby nie jego wina że nas Bartomeu porobił, ale nie może nas do grobu wprowadzic
2
@Kgorecki2500 odpowiednik naszego Bartomeu:)
1
@michal26 wybitny polityk to nie jest komplement:) to tak jak z sukcesem w wielu branżach prywatnych. Ludzie muszą być bezwzględni, oszukiwać, bo inaczej kicha. Smutne to
0
@puyol_presidend5 a nie Kwiatkowski i Wasiluk? Swoją drogą szkoda że nie Rabij i Krol