endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley taka mamusia. "Synku, ożeń się z tą":)
1
@Ojciec5tkidzieci pamiętaj o komuniście Kwaśniewskim. Mój ojciec strasznie na niego narzekał. Mieszkanie 2x wykupywał przez tego Rosjanina. Sporo obniżek podatków zawetował.
0
@lukasz9197 Inieste
0
@SaulGoodman tak jak Ty o partii Hołowni myśleli o KLD, później o UW, a jeszcze później o PO czy Nowoczesnej. Patrząc po tym co się tam za typy zbierają, nie zanosi się by było inaczej
0
Zdziwie się jeśli przedłuży kontrakt i zgodzi się zarabiać choć euro mniej
1
@Heheszek71 kiedyś nalałem wode do czajnika, nie włączając go, zapałem herbatę i po 2h wypiłem. Dopiero wieczorem zauważyłem że czajnik był odłączony:)
6
@Chwytak to się nazywa hipokryzja. A ilu tu ma zwolenników ten hipokryta? Głowa mała. Rodziny zamordowanych przez kolegów Urbana krew zalewa gdy widzą jak polscy obywatele nabijają mu kabze
1
Komentarz usunięty
0
@Mathew86 myślę że to już powinno być karane.
0
@dafik85 umknęło mi"tylko gdzie indziej":) jeszcze bym się obronił gdyby Luis zagrał w wygranym przez Atletico meczu:)
0
@busquets5 zgadzam się z Tobą. Do niego by trzeba było dotrzeć. Przecież w pierwszym sezonie za cholerę nikt nie mógł odebrać mu piłki tak się kręcił.
Choć swoją drogą te ceny przy tej wymianie zasługują na politowanie:)
2
@MarioVeB! A pamiętasz swoje peany o Bartomeu?:)
0
@masik86 nie od czasów, tylko najgorszy w dziejach. Nie było wtedy Barcelony w internecie ale nie przypominam sobie by była wtedy mowa o bankructwie i aż takich machlojkach. A mam jeszcze z tego okresu tygodnik "piłka nożna":)
0
@Barca1922 no i dlatego piszę to pod tym meczem:)
0
@jeyx77x drogo w naprawie a rzadko się przydaje
2
@dafik85 albo my byśmy to robili
0
Końca nie będzie bo nie stać nas nawet na odprawę dla Ciebie:)
3
Valverde byłby dumny:)
0
@JarekS ostatnio przyglądam się temu co pisze Mundo i mam wrażenie że oni ciągle piszą jak za Bartomeu. Jakby dobro klubu było mniej wazne
3
Alba to chyba największy dylemat. Daje wiele punktów w lidze, ale przychodzi ważny mecz i nagle gra niemal dla rywali. Gaya chyba za drogi, ale może by sprawdzić na tej stronie Roberto? Żartuje:)
0
@Barca1992 Infantino gdyby teraz losował kulki i coś poszło bo nie jego myśli to by kulkę szybko chwycił i powiedział"a nie, jeszcze raz":)
0
@Schoogs lubię go. Jako piłkarza i człowieka. Fajnie było by mu dać znać że jesteśmy nim zainteresowani. Pasowałby do Unicefu:)
0
@piano_master patrząc jakie mamy braki, to masz trochę racji. Mnie to przeraża że mamy problem by kogoś konkurencyjnego wyprodukować w szkółce
1
Zwróciłem na niego uwagę pod koniec ostatniego sezonu w Borussi. W życiu bym nie podejrzewał że będzie tak kiepsko grał. Niby styl inny, ale nie sądziłem że będzie miał aż takie problemy.
A co do przedłużenia, to pewnie wielu podejrzewało że na obniżkę nie przystanie. Obyśmy tylko dostali za niego choć te 50mln
0
@mr_robot nie znam się zbyt dobrze na tych "amortyzacjach", ale Arthur też nas kosztował chyba około 35mln. Fajnie by było go opchnąć chociaż za 10mln
7
@TheGoldenEleven Milik do Barcy;)
0
Myślę że skoro Ter Stegen prokuruje w meczach z agresywną drużyną 2-3 groźne sytuacje, to Donnarumma będzie pewnie z 4-5. Byłbym za jego sprzedażą tylko jeśli się okaże że bez tego upadniemy finansowo.
0
Tylko kiedyś były środki na rewolucję. Dopiero za miesiąc okaże się czy nie jesteśmy faktycznie bankrutami
0
@wyjasniecie czyli poznaniacy wybrali skrajnego lewaka na prezydenta? :)
0
Jeśli wierzyć klice Bartomeu i Mundo, to i tak bez problemu można go sprzedać z zyskiem;)