0

@Greenalley taka mamusia. "Synku, ożeń się z tą":)

1

@Ojciec5tkidzieci pamiętaj o komuniście Kwaśniewskim. Mój ojciec strasznie na niego narzekał. Mieszkanie 2x wykupywał przez tego Rosjanina. Sporo obniżek podatków zawetował.

0

@lukasz9197 Inieste

0

@SaulGoodman tak jak Ty o partii Hołowni myśleli o KLD, później o UW, a jeszcze później o PO czy Nowoczesnej. Patrząc po tym co się tam za typy zbierają, nie zanosi się by było inaczej

0

Zdziwie się jeśli przedłuży kontrakt i zgodzi się zarabiać choć euro mniej

1

@Heheszek71 kiedyś nalałem wode do czajnika, nie włączając go, zapałem herbatę i po 2h wypiłem. Dopiero wieczorem zauważyłem że czajnik był odłączony:)

6

@Chwytak to się nazywa hipokryzja. A ilu tu ma zwolenników ten hipokryta? Głowa mała. Rodziny zamordowanych przez kolegów Urbana krew zalewa gdy widzą jak polscy obywatele nabijają mu kabze

1

Komentarz usunięty

0

@Mathew86 myślę że to już powinno być karane.

0

@dafik85 umknęło mi"tylko gdzie indziej":) jeszcze bym się obronił gdyby Luis zagrał w wygranym przez Atletico meczu:)

0

@busquets5 zgadzam się z Tobą. Do niego by trzeba było dotrzeć. Przecież w pierwszym sezonie za cholerę nikt nie mógł odebrać mu piłki tak się kręcił.
Choć swoją drogą te ceny przy tej wymianie zasługują na politowanie:)

2

@MarioVeB! A pamiętasz swoje peany o Bartomeu?:)

0

@masik86 nie od czasów, tylko najgorszy w dziejach. Nie było wtedy Barcelony w internecie ale nie przypominam sobie by była wtedy mowa o bankructwie i aż takich machlojkach. A mam jeszcze z tego okresu tygodnik "piłka nożna":)

0

@Barca1922 no i dlatego piszę to pod tym meczem:)

0

@jeyx77x drogo w naprawie a rzadko się przydaje

2

@dafik85 albo my byśmy to robili

0

Końca nie będzie bo nie stać nas nawet na odprawę dla Ciebie:)

3

Valverde byłby dumny:)

0

@JarekS ostatnio przyglądam się temu co pisze Mundo i mam wrażenie że oni ciągle piszą jak za Bartomeu. Jakby dobro klubu było mniej wazne

3

Alba to chyba największy dylemat. Daje wiele punktów w lidze, ale przychodzi ważny mecz i nagle gra niemal dla rywali. Gaya chyba za drogi, ale może by sprawdzić na tej stronie Roberto? Żartuje:)

0

@Barca1992 Infantino gdyby teraz losował kulki i coś poszło bo nie jego myśli to by kulkę szybko chwycił i powiedział"a nie, jeszcze raz":)

0

@Schoogs lubię go. Jako piłkarza i człowieka. Fajnie było by mu dać znać że jesteśmy nim zainteresowani. Pasowałby do Unicefu:)

0

@piano_master patrząc jakie mamy braki, to masz trochę racji. Mnie to przeraża że mamy problem by kogoś konkurencyjnego wyprodukować w szkółce

1

Zwróciłem na niego uwagę pod koniec ostatniego sezonu w Borussi. W życiu bym nie podejrzewał że będzie tak kiepsko grał. Niby styl inny, ale nie sądziłem że będzie miał aż takie problemy.
A co do przedłużenia, to pewnie wielu podejrzewało że na obniżkę nie przystanie. Obyśmy tylko dostali za niego choć te 50mln

0

@mr_robot nie znam się zbyt dobrze na tych "amortyzacjach", ale Arthur też nas kosztował chyba około 35mln. Fajnie by było go opchnąć chociaż za 10mln

7

@TheGoldenEleven Milik do Barcy;)

0

Myślę że skoro Ter Stegen prokuruje w meczach z agresywną drużyną 2-3 groźne sytuacje, to Donnarumma będzie pewnie z 4-5. Byłbym za jego sprzedażą tylko jeśli się okaże że bez tego upadniemy finansowo.

0

Tylko kiedyś były środki na rewolucję. Dopiero za miesiąc okaże się czy nie jesteśmy faktycznie bankrutami

0

@wyjasniecie czyli poznaniacy wybrali skrajnego lewaka na prezydenta? :)

0

Jeśli wierzyć klice Bartomeu i Mundo, to i tak bez problemu można go sprzedać z zyskiem;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?