endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koeman to przeczyta i na pewno Pedri wystąpi:)
8
@Chakalaka a kiedy jest międzynarodowy dzień prawdy o obrońcy morderców, założyciela tyg "Nie"?
0
@Kismeth haha. Powinieneś mnie zgłosić za ten błąd:) czym dalej od szkoły tym większym pośmiewiskiem jestem:/
2
On się czuje oburzony by lepiej wypaść w oczach innych. Ewidętnie kusi go możliwość dostania kilkunastu mln za podpis. Sprzedać jeśli choć z 45mln ktoś da. Za dużo jest 'móż" u niego.
0
Żaden trener nie jest idealny:)
0
@Bobo25 tu nie chodzi o zmianę PiS. Sędziowie 3rp gdyby rządził powiedzmy tusk, też by bronili władzy.
0
@ProMILs jeszcze Tuska brakuje
1
@SteuerFreiMoney i oby tak dalej:)
0
@eckov myślę że gdyby w momencie jego transferu wyszło że to ponad 30mln to obrońców transferu było by niewielu.
0
@Bogan spoglądałem na niego w drugiej połowie i choć konkretów zabrakło, to mnie facet przekonuje. Bardziej się przyda niż Dembele
0
@SteuerFreiMoney mój kolega ma już drugie Audi i naprawy, choć auta ponad 10 letnie, lecą w tysiącach. Dobrze że choć szybkie te auta:)
1
@AlexDark00 Pedri tani nie był:)
0
@Wossi61FCB dla mnie podobne procenty można podac przy obstawianiu czy to był nieudany wślizg/interwencja czy poślizgnięcie Alby;)
1
@dezerter dał bym plusa gdybyś zakończył po pierwszym zdaniu. Jest bez formy, Puig powinien dostać szansę, ale na pewno nie jest on gorszym piłkarzem od Rikiego
0
CZerwo zasłużone, choć z większą karą bym się wstrzymał bo widać było że uciekał z girą gdzie mógł
0
@Ratamahatta jeśli choć jedno życie taki plakat może uratować, to warto
0
@saczers438 czyli LM nasza:)
1
@taris nie jestem tego taki pewien. My już nie tacy słabi a oni nie tacy mocni
0
Jak widzę taka rękę jak sprzed chwili z Anfield to przypomina mi się Toure z Interem:/
0
@VenoM nie lubię ich ale często oni cierpieli przez decyzję. Co by nie pisać, dobrze że Sroki strzeliły i tak bramkę:)
0
@saczers438 już będzie co raz niżej. I dobrze:)
0
@saczers438 wybaczamy:)
0
@saczers438 za przypominanie takich traum powinien być ban:(
0
Nic tylko skakać z radości jeśli komuś uda się zabrać nam Dembele za 50mln albo więcej. Ten chłopak czuje już że połowę z tego może zgolić za rok w zamian za sam podpis.
4
@jeyx77x Też miałem traumę. To jeden z tych męczy gdzie Ty co chwilę próbujesz a strzela przeciwnik.
Ps. Torres był na swojej połowie więc nie mogło być spalonego:(
0
@Chakalaka tymczasem twórca pisemka którego wypociny wklejasz:
https://nczas.com/2019/12/14/kanalia-urban-pierwszy-klamca-prl-znow-drwi-z-ofiar-stanu-wojennego-i-sam-sie-nia-obwoluje-wideo/
0
@maroon ja się cieszę. Dał radę i może będzie przykładem dla kogoś
1
@adukla ja narzekam tylko pod koniec miesiąca jak mi zwalnia internet:)
0
@normasubiektywna czyli w zasadzie się zgadzamy:)
9
Araujo i Pedri ewidentnie pod formą. O ile Urugwajczyk dzięki minutom powinien wyglądać lepiej, o tyle aż prosi się by Pedri usiadł odpocząć.