1

Koeman to przeczyta i na pewno Pedri wystąpi:)

8

@Chakalaka a kiedy jest międzynarodowy dzień prawdy o obrońcy morderców, założyciela tyg "Nie"?

0

@Kismeth haha. Powinieneś mnie zgłosić za ten błąd:) czym dalej od szkoły tym większym pośmiewiskiem jestem:/

2

On się czuje oburzony by lepiej wypaść w oczach innych. Ewidętnie kusi go możliwość dostania kilkunastu mln za podpis. Sprzedać jeśli choć z 45mln ktoś da. Za dużo jest 'móż" u niego.

0

Żaden trener nie jest idealny:)

0

@Bobo25 tu nie chodzi o zmianę PiS. Sędziowie 3rp gdyby rządził powiedzmy tusk, też by bronili władzy.

0

@ProMILs jeszcze Tuska brakuje

1

@SteuerFreiMoney i oby tak dalej:)

0

@eckov myślę że gdyby w momencie jego transferu wyszło że to ponad 30mln to obrońców transferu było by niewielu.

0

@Bogan spoglądałem na niego w drugiej połowie i choć konkretów zabrakło, to mnie facet przekonuje. Bardziej się przyda niż Dembele

0

@SteuerFreiMoney mój kolega ma już drugie Audi i naprawy, choć auta ponad 10 letnie, lecą w tysiącach. Dobrze że choć szybkie te auta:)

1

@AlexDark00 Pedri tani nie był:)

0

@Wossi61FCB dla mnie podobne procenty można podac przy obstawianiu czy to był nieudany wślizg/interwencja czy poślizgnięcie Alby;)

1

@dezerter dał bym plusa gdybyś zakończył po pierwszym zdaniu. Jest bez formy, Puig powinien dostać szansę, ale na pewno nie jest on gorszym piłkarzem od Rikiego

0

CZerwo zasłużone, choć z większą karą bym się wstrzymał bo widać było że uciekał z girą gdzie mógł

0

@Ratamahatta jeśli choć jedno życie taki plakat może uratować, to warto

0

@saczers438 czyli LM nasza:)

1

@taris nie jestem tego taki pewien. My już nie tacy słabi a oni nie tacy mocni

0

Jak widzę taka rękę jak sprzed chwili z Anfield to przypomina mi się Toure z Interem:/

0

@VenoM nie lubię ich ale często oni cierpieli przez decyzję. Co by nie pisać, dobrze że Sroki strzeliły i tak bramkę:)

0

@saczers438 już będzie co raz niżej. I dobrze:)

0

@saczers438 wybaczamy:)

0

@saczers438 za przypominanie takich traum powinien być ban:(

0

Nic tylko skakać z radości jeśli komuś uda się zabrać nam Dembele za 50mln albo więcej. Ten chłopak czuje już że połowę z tego może zgolić za rok w zamian za sam podpis.

4

@jeyx77x Też miałem traumę. To jeden z tych męczy gdzie Ty co chwilę próbujesz a strzela przeciwnik.
Ps. Torres był na swojej połowie więc nie mogło być spalonego:(

0

@maroon ja się cieszę. Dał radę i może będzie przykładem dla kogoś

1

@adukla ja narzekam tylko pod koniec miesiąca jak mi zwalnia internet:)

0

@normasubiektywna czyli w zasadzie się zgadzamy:)

9

Araujo i Pedri ewidentnie pod formą. O ile Urugwajczyk dzięki minutom powinien wyglądać lepiej, o tyle aż prosi się by Pedri usiadł odpocząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?