endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zgodzę się co do tego że zawsze musi być ten pierwszy raz:)
0
@pax popieranie samo w sobie to nic złego. Gorzej jeśli to są denne pomysły.
1
Czuję duże zainteresowanie artykułem:)
1
@BorzyKrzys dobry doradca kredytowy nie jest zły:)
1
@skakun95 po Bosaku też zacząłem mieć co do Mazurka takie podejrzenia. Później jednak stwierdziłem że Mazurek to po prostu celebryta:)
1
@Bykunn u nas głównie ci dwaj tak mieli i na szczescie byli w mniejszosci:)
1
@koksik2700 wolałbym Inieste bez formy:)
1
@david89 skręca go teraz ze złości
4
Grosz do grosza i będzie...Haaland:)
1
@QUNJ masz rację, ale niestety media żyją z plotek
0
@dux nim posprząta to już będzie nowy sezon:)
1
Czym więcej oglądam Depaya tym bardziej jestem za jego przyjściem. To nie Neymar, ale ma inne zalety.
Ps. Ciekawe czy szukał domu węsząc dym z grilla?:)
6
@QUNJ Xavi to nasza legenda która jest jednym z kandydatów do zastąpienia Koemana. Nie ma za co:)
1
Ja tylko napiszę że mam złe przeczucia.
0
@amanter a masz link do tych sytuacji? Oglądałem chyba 2 obszerne skróty i byla tylko jedna sytuacja z faulem
1
@JarekS Ja też nie chcę zwolnienia Koemana bo też dobrze pamiętam że Valverde miał więcej szczęścia niż rozumu w lidze.
Choć z końcowa oceną i tak musimy poczekac do końca sezonu. Wszystko się może zdarzyć:)
0
@Mns21 oszczędź nam tego:(
0
Ja to nie wierzę w to że za to go zawiesili.
0
@DonMatteo901 miałem nadzieję że nasz to będzie ten murzynek który tak ładnie utrzymał się przy piłce:)
1
@Tomo_95 to nie byłem pewnie ja, ale też go chciałem:)
0
@msmsms ja się nie szczepie choc zdaje sobie sprawę że chipa tam nie znajdę bo przecież w niejednym laboratorium w różnych krajach będzie lub było przebadane.
Choć sam nie wiem co myśleć o bezpłodności po szczepieniach w choćby Kenii. Niby dementowali, ale co to dla władców świata napisać w mediach co się chce?
0
@kisielboss tylko że mimo wszystko już któryś trener na niego stawia. Jest uniwersalny. W formie nie prezentuje się gorzej niż Dest, choć wiem że Amerykanin się dopiero uczy.
0
@BorzyKrzys widać że z platformy bo kupil niemieckie siki:)
0
@Kacper1432 pamiętaj że nasza obrona to młody narybek albo dojrzali po kontuzjach. Poza Alba. A to obrona najczęściej zawala. Poczekajmy jeszcze z osądami
0
@dariooo a ja kojarzę że byli chętni i to za chyba 30 40 mln
0
Nie zarabia dużo(4mln jeśli dobrze pamiętam) i jest po kontuzji. Ja ofert bym wysłuchał i sprzedal jeśli była by atrakcyjna oferta. Jeśli ogarnął by się i nie chciał kosmosu za podpis, zostawilbym
2
Zaliczył spory progres względem pierwszej części sezonu. Oby nie spoczął na laurach. Umtiti po podwyżce obniżył loty
0
Sprzedawać a jeśli to nie prawda oskarżyć the sun i rządach 40mln:)
0
@marcin000019 bo przypominam mu że wspiera chłopa który bronił morderców Polaków.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.