0

Nie zgodzę się co do tego że zawsze musi być ten pierwszy raz:)

0

@pax popieranie samo w sobie to nic złego. Gorzej jeśli to są denne pomysły.

1

Czuję duże zainteresowanie artykułem:)

1

@BorzyKrzys dobry doradca kredytowy nie jest zły:)

1

@skakun95 po Bosaku też zacząłem mieć co do Mazurka takie podejrzenia. Później jednak stwierdziłem że Mazurek to po prostu celebryta:)

1

@Bykunn u nas głównie ci dwaj tak mieli i na szczescie byli w mniejszosci:)

1

@koksik2700 wolałbym Inieste bez formy:)

1

@david89 skręca go teraz ze złości

4

Grosz do grosza i będzie...Haaland:)

1

@QUNJ masz rację, ale niestety media żyją z plotek

0

@dux nim posprząta to już będzie nowy sezon:)

1

Czym więcej oglądam Depaya tym bardziej jestem za jego przyjściem. To nie Neymar, ale ma inne zalety.
Ps. Ciekawe czy szukał domu węsząc dym z grilla?:)

6

@QUNJ Xavi to nasza legenda która jest jednym z kandydatów do zastąpienia Koemana. Nie ma za co:)

1

Ja tylko napiszę że mam złe przeczucia.

0

@amanter a masz link do tych sytuacji? Oglądałem chyba 2 obszerne skróty i byla tylko jedna sytuacja z faulem

1

@JarekS Ja też nie chcę zwolnienia Koemana bo też dobrze pamiętam że Valverde miał więcej szczęścia niż rozumu w lidze.
Choć z końcowa oceną i tak musimy poczekac do końca sezonu. Wszystko się może zdarzyć:)

0

@Mns21 oszczędź nam tego:(

0

Ja to nie wierzę w to że za to go zawiesili.

0

@DonMatteo901 miałem nadzieję że nasz to będzie ten murzynek który tak ładnie utrzymał się przy piłce:)

1

@Tomo_95 to nie byłem pewnie ja, ale też go chciałem:)

0

@msmsms ja się nie szczepie choc zdaje sobie sprawę że chipa tam nie znajdę bo przecież w niejednym laboratorium w różnych krajach będzie lub było przebadane.
Choć sam nie wiem co myśleć o bezpłodności po szczepieniach w choćby Kenii. Niby dementowali, ale co to dla władców świata napisać w mediach co się chce?

0

@kisielboss tylko że mimo wszystko już któryś trener na niego stawia. Jest uniwersalny. W formie nie prezentuje się gorzej niż Dest, choć wiem że Amerykanin się dopiero uczy.

0

@BorzyKrzys widać że z platformy bo kupil niemieckie siki:)

0

@Kacper1432 pamiętaj że nasza obrona to młody narybek albo dojrzali po kontuzjach. Poza Alba. A to obrona najczęściej zawala. Poczekajmy jeszcze z osądami

0

@dariooo a ja kojarzę że byli chętni i to za chyba 30 40 mln

0

Nie zarabia dużo(4mln jeśli dobrze pamiętam) i jest po kontuzji. Ja ofert bym wysłuchał i sprzedal jeśli była by atrakcyjna oferta. Jeśli ogarnął by się i nie chciał kosmosu za podpis, zostawilbym

2

Zaliczył spory progres względem pierwszej części sezonu. Oby nie spoczął na laurach. Umtiti po podwyżce obniżył loty

0

Sprzedawać a jeśli to nie prawda oskarżyć the sun i rządach 40mln:)

0

@marcin000019 bo przypominam mu że wspiera chłopa który bronił morderców Polaków.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?