endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Jong niech lepiej zejdzie bo bankowo z tym sędzia dostanie kartke
1
@SkilledHydra16 rzeźnik obok mnie i fryzjerka lubią. Mają wtedy wolne:)
0
@Murazor wierzę. Dlatego oglądałem choćby rewanż z PSG. Po prostu każdy trochę lubi zabawić się we wrozke:)
0
@zeko0 tu jestem:)
0
@JohnnyBarca mecze Kobe powinny być tak samo omawiane przez redakcję:)
1
@obiektywny12 macie więcej clasicow*ierdoli niż my euro:)
1
Trzymać kciuki za Borussię:) chcę go w drużynie ale nie takim kosztem.
0
@ricardo0705 chyba po 10 min Silva miał żółta i po niej jeszcze faulował. Nie wiem czy tak można, ale po kontrach gości ja bym zmienił swój typ:)
1
Będzie szukał pieniędzy. Nie sądzę by wybrał projekt zamiast nich.
0
@DonMatteo901 ech...jak ja bym chciał cofnąć czas i namówić Laporte na Suareza w ostatnim okienku za Guardioli....
1
@MaaNDooG 3 sek próbowałem wyprzeć widok tyłka:)
0
@matsu myślę że chodząc po oddziale onkologicznym sam sobie facet wystawił laurkę. Nie lepsza od instytucji panstwowych
5
Na telefonie i kiepskim streamie zdarzało mi się mylić Rafinhie z Messim:)
2
@Firestone Casemiro, Casemiro, Ramos:)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@brains jesli o kogoś biją się najlepsze kluby, to nie potrzebuje kogoś kto w zamian za pogaduchy z klubami skasuje roczna pensje
4
Ja rozumiem że taki Raiola może wciskać nieopierzonych, ale nie widzę sensu trzymać się takiego agenta jeśli ktoś ma markę. Ta prowizja może przecież w dużej części zostać u piłkarza, albo chociaż w klubie do którego idzie
0
@LS słońce świeci, piękny dzień się szykuje. Ciesz się. Ja dopiero się kładę:)
0
@Coutinho007 kiedyś chyba w stanach ktos spełnił takie marzenie i po ponad miesiącu tamten oddał:) jakaś inna bryka oczywiście
1
@krefi10 jeśli już będziesz miał ofertę pracy dla Barcy za dużo mniejsza kasę niż dla innych i ja wybierzesz, wtedy możesz tak pisac
0
@Mario96w nie na temat, ale cicipas to ksywa czy nazwisko?:)
1
@Ojciec5tkidzieci takich zgasił kiedyś bul Komorowski:)
0
@JarekS Oriol Busquets zarabia 2,5mln funtów? Dość ciekawe....
0
Coś krótko.......
5
Trzymajmy kciuki by Borussia odżyła. Moze rok zostanie i damy juz radę się włączyć do walki o niego
1
@Bykunn ITI. Poczytaj jak powstali
0
@tomek8756 by powstało TVN też nam ukradli pieniądze. Teraz się żrą...
0
@Encore liczyłem że to my z Ajaxu go chapniemy. No ale wtedy pakę mieliśmy i nie był priorytetem
0
Pamięta ktoś ile ten wynalazek zarabia?
Ps. Swoją drogą w debiucie źle nie zagrał:)
0
@MarioVeB! @Chakalaka Niczego mi nie musicie wyjaśniać. Ludzie ginęli, byli bici a naczelny tego pisemka ich bronił i kłamał. Trzeba wam wyjaśnić łopatologicznie o co mi może chodzić? To aż przykre...