0

De Jong niech lepiej zejdzie bo bankowo z tym sędzia dostanie kartke

1

@SkilledHydra16 rzeźnik obok mnie i fryzjerka lubią. Mają wtedy wolne:)

0

@Murazor wierzę. Dlatego oglądałem choćby rewanż z PSG. Po prostu każdy trochę lubi zabawić się we wrozke:)

0

@zeko0 tu jestem:)

0

@JohnnyBarca mecze Kobe powinny być tak samo omawiane przez redakcję:)

1

@obiektywny12 macie więcej clasicow*ierdoli niż my euro:)

1

Trzymać kciuki za Borussię:) chcę go w drużynie ale nie takim kosztem.

0

@ricardo0705 chyba po 10 min Silva miał żółta i po niej jeszcze faulował. Nie wiem czy tak można, ale po kontrach gości ja bym zmienił swój typ:)

1

Będzie szukał pieniędzy. Nie sądzę by wybrał projekt zamiast nich.

0

@DonMatteo901 ech...jak ja bym chciał cofnąć czas i namówić Laporte na Suareza w ostatnim okienku za Guardioli....

1

@MaaNDooG 3 sek próbowałem wyprzeć widok tyłka:)

0

@matsu myślę że chodząc po oddziale onkologicznym sam sobie facet wystawił laurkę. Nie lepsza od instytucji panstwowych

5

Na telefonie i kiepskim streamie zdarzało mi się mylić Rafinhie z Messim:)

2

@Firestone Casemiro, Casemiro, Ramos:)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@brains jesli o kogoś biją się najlepsze kluby, to nie potrzebuje kogoś kto w zamian za pogaduchy z klubami skasuje roczna pensje

4

Ja rozumiem że taki Raiola może wciskać nieopierzonych, ale nie widzę sensu trzymać się takiego agenta jeśli ktoś ma markę. Ta prowizja może przecież w dużej części zostać u piłkarza, albo chociaż w klubie do którego idzie

0

@LS słońce świeci, piękny dzień się szykuje. Ciesz się. Ja dopiero się kładę:)

0

@Coutinho007 kiedyś chyba w stanach ktos spełnił takie marzenie i po ponad miesiącu tamten oddał:) jakaś inna bryka oczywiście

1

@krefi10 jeśli już będziesz miał ofertę pracy dla Barcy za dużo mniejsza kasę niż dla innych i ja wybierzesz, wtedy możesz tak pisac

0

@Mario96w nie na temat, ale cicipas to ksywa czy nazwisko?:)

1

@Ojciec5tkidzieci takich zgasił kiedyś bul Komorowski:)

0

@JarekS Oriol Busquets zarabia 2,5mln funtów? Dość ciekawe....

0

Coś krótko.......

5

Trzymajmy kciuki by Borussia odżyła. Moze rok zostanie i damy juz radę się włączyć do walki o niego

1

@Bykunn ITI. Poczytaj jak powstali

0

@tomek8756 by powstało TVN też nam ukradli pieniądze. Teraz się żrą...

0

@Encore liczyłem że to my z Ajaxu go chapniemy. No ale wtedy pakę mieliśmy i nie był priorytetem

0

Pamięta ktoś ile ten wynalazek zarabia?
Ps. Swoją drogą w debiucie źle nie zagrał:)

0

@MarioVeB! @Chakalaka Niczego mi nie musicie wyjaśniać. Ludzie ginęli, byli bici a naczelny tego pisemka ich bronił i kłamał. Trzeba wam wyjaśnić łopatologicznie o co mi może chodzić? To aż przykre...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?