endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomcio dla mnie każdy kto po golu odstawia cieszynke jest dziwny. Tylko dziwność to nie argument.
Swoją drogą on je daje na boisku. Potrafi opanowac piłkę z rywalem obok, uderzyć z pierwszej piłki, jest szybki z i bez piłki. Jest lepszy od Zlatana
0
@denis9401 Dembele robił co chciał z Bayernem przed odejściem. Cena oczywiście absurdalna, ale zarobki jeszcze bardziej
0
@denis9401 myślę że Cou czy Griezmann to max 40mln a Pjanica to bym opylil nawet za 15mln
0
@Tomcio jeszcze napisz jak mamy rozumieć "jest dziwny":)
1
@karszun Mbappe przy dobrym ustawieniu druzyny jest do zatrzymania. Suarez bardziej pasował do Leo i Neymara. Oczywiście 5 lat temu:)
0
@Chakalaka merytoryka i etyka nie jest Twoją mocną stroną
1
Rzadko się zakładam, ale dałbym 100 na to że zostanie:)
2
@Bobo25 nie tylko Ty:)
1
@Chakalaka popierający morderców Tobie nie przeszkadza? Boki zrywac....
0
@BarcaInfo Josko Gvardiola to bałkańska rodzina Josepa z City?
0
Dajmy sobie jeszcze jeden sezon przejściowy i zbierajmy na Haalanda:)
1
@l0Messini zapłakać za Bartomeu? Nigdy w zyciu
0
Niewykluczone? Jaka łaska...
1
@AlexDark00 jak Lukaku:)
0
Tylko zaczął trzema dość groźnymi stratami. A jego brak chęci strzelania bym leczył. Busi też się powinien się załapać. Grupowo taniej
1
Zdarza się najlepszym. O ile 9 lat temu z Chelsea nie powinien strzelać tego karnego, robił to wtedy dużo gorzej, o tyle wczoraj nie bardzo miał go kto wykonywać poza nim.
1
Trener jest, nastawienie też, oszczędzać i spróbować walczyć o Haalanda za rok
1
@mikokarla a doczytałes że Laporta negocjuje ściągnięcie kontuzjowanego niemal cały czas od ponad roku, prawie 33 letniego, zarabiającego obecnie około 13mln funtów napastnika?
2
@dawinho80 a czy kopać to może tylko on w polu karnym?
9
A coś o Lenglecie?
1
@FcBforever221 Firpo zagrał dobrze, ale Mingueza jest obecnie dużo lepszy.
6
@BarcaInfo jak nikt nie zrobi bramki z Getafe albo Zlatana z przewrotki to będzie gol kolejki
1
Z taką pensja to proponuję byś spróbował powalczyć o LM gdzie indziej:) choć dziś źle nie grałeś:)
1
Lengleta to trzeba opylić choćby za zestaw piłek. Nawet ja wiedziałem co zrobi Mbappe pod koniec meczu. To był kryminał.
Zawiódł mnie jeszcze Dest. Miał przebłyski ale fizycznie strasznie odstaje. Reszta bez większych zarzutów. Pedri fatalnie zaczął ale się rozkręcił
3
Chłopaki chyba odpuścili....;/
1
Pocieszajmy się że kibice PSG i ich piłkarze mają pełne gacie:)
2
@Getek cieszmy się że nie ma Szpakowskiego, ale żałujmy braku Laskowskiego. Uwielbiam jego luz
0
@kkbarca albo przejdzie 3km albo 10?:)
0
@TheNekro94 jakbyśmy to zmielili to mamy 3-7. Też może byc:)
1
No to proponuję jednak wbrew temu co mówił Laporta, wdrożyć sezony przejściowe. Mamy sporo ludzi do sprzedania, bez uszczerbku na jakości. My jadąc krawędzią, zaczeliśmy się mocno przechylać ku przepaści. Spróbujmy się choć wyprostować, może jakiś mniej ważny puchar wpadnie