2

Skład wydaje się kiepski, ale liczy się nastawienie i zaangażowanie

0

@HighestInTheRoom no jeśli tak to ok:)

0

@HighestInTheRoom no właśnie nie bardzo, bo gramy w Paryżu:)

2

Byle zagrać jak z Sevilla. Wynik nie ma znaczenia

2

Miałem nadzieję że z tym Aguero to bzdura, a tu serio chcą 33latka z problemami fizycznymi i bez formy który zarabia krocie...

2

@koziar w La lidze nam kiedyś któryś skończył przed upływem 45 min a drugą połowę przedłużyli o 2min też kończąc przed mimo ociągania się rywali. Chyba zremisowaliśmy wtedy

0

Dawać te Porto w ćwierćfinale;)

0

@Yakoob dzięki. Może dzięki temu będzie tańszy:)

0

@fabregas04 dzięki, zatem trochę go to usprawiedliwia

0

widzę że wszyscy oglądają juve porto, a tu druzyna Ivana strzela kontaktową:)

PS. ktoś widzial czy Haaland miał powód by zachować się jak burak?

0

@Homeopata8989 Van Persi próbował znokautować Alvesa i złamać nogę w kostce Messiemu. Dopiero pozniej wylecial za gre po gwizdku

0

@avanes wyniki na zywo przewidzialy wynik. 48minuta 2:0. włączam po chwili mecz a tam chyba 53 min i karny Haalanda:) pyk i 2:0:)

0

@ranger3120 mogłeś dać tą pierwszą dyszkę komus potrzebującemu

13

Już się lepiej przepękać i może za zaoszczędzone pieniądze na pensji i podpisie kupić rok później Haalanda? Jeśli w ogóle jest na to szansa....

0

@udarpawarotam ja to się dziwiłem optymistom przed pierwszym meczem:) Teraz jesteśmy solidniejsi, ale na tyle by nie przegrać, a nie żeby roznieść

0

@ArterkHD miałem civice, kupiłem mazde 6gh kombi, ale tylko dlatego że Accord ma za mały bagażnik jak na moją rodzinkę. Ogólnie to z rozrzewnieniem spoglądam na Hondę, bo benzynowe są nie do zajechania. Nawet głupoty się nie psują
PS jest wersja 200KM,

1

@AV0CAD0 nie będzie żałował Twoich pieniędzy skoro nie żałuje ofiar stanu wojennego.

0

@JimMorrisonFCB pokazuje tylko jak tusk lubi takich jak on, krętaczy i mataczy

1

@AV0CAD0 myślę że ma rodziców z otoczenia tych których broni i nie dociera do niego to jak źli to byli ludzie

2

@Bobo25 przypomnę że Chajzer z TVN niemal to samo zrobił z autem TVP:)

0

umowę z nim to warto przedłużyć jak najdłużej. Talent ogromny, a lepiej mieć umowę i go spieniężyć jeśli nie podoła

2

Nie rozumiałem optymistów przed pierwszym meczem. Teraz tym bardziej nie rozumiem:) Jedyne co daje nadzieję to fakt, że to piłka nożna. To daje ten 1-2%szans

0

@Chakalaka jakby zabijali jak za czasów gdy był rzecznikiem rządu PZPR, to by ich bronił. Teraz może drwić...

1

@BarcaInfo trzymam kciuki za Borussię w każdym meczu by czasami nie chciał za szybko odejść. Może za rok nasza sytuacja będzie lepsza. Dla mnie priorytet mimo że obrona też kuleje

0

@german_17 ich lepsza gra zaczęła się od kontuzji Bartry:)

0

@Nerazzurro a czy w skrócie widziałeś jak łokciem walnął Alvesa i ostro faulował Messiego? Moim zdaniem już go dawno nie powinno byc

0

@DonMatteo901 el Jarek zawsze był taki że nawet napisać nie można by bana nie dostać:)

1

City wczoraj było w czarnej d... a Aguero nawet nie wstał. Myślę że już starczy zaawansowanych wiekowo nazwisk z ogromnymi pensjami

0

@Brashearr sugeruje że to bzdet w stylu wyborczej:)

0

@Brashearr jakby ich redaktorzy nie współpracowali z zagranicznymi tytułami...geniuszu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?