22

Nie wiem czy było, ale jakby co przypomne:

Od poniedziałku drożeje najdroższa autostrada w europie-A2 od Nowego Tomyśla do Konina. Nie omieszkam nie przypomnieć że umowę z Kulczykiem, zwanym nie wiem dlaczego filantropem, podpisywał Sojusz Lewicy Demokratycznej. Oni też odpowiadają za utajnienie tej umowy. Pomiotem tej organizacji jest Jerzy Urban, obrońca morderców stanu wojennego, ulubiony redaktor @Chakalaka

0

@XBlairrX Aguero to jest po ciężkich kontuzjach. Czy złapie jeszcze formę?

0

@abram3k chodzi o fakt że wysoki i dobrze główkuje.

0

@sebasarna18 a ja jednego i to niedobrego:)

3

Ciekawe jakie zakłady są na to że Rafinha strzeli nam bramkę?:)

0

Komentarz usunięty

1

@tobiasson92 niezależni to ci od PO i SLD?

0

@Chakalaka zjadło mi "Ty":) teraz powinieneś się domyślić:)

4

@macio_944 nienawiść było najbardziej widać jak mówili o zabieraniu babci dowodu, dożynaniu watahy, jak podpalali budkę pod ambasadą, jak nachodzili niezależne redakcję, jak butowano przechodniów na MN...
Za podarowanie 1,2mld zł w zamian za najdroższy gaz w UE go jeszcze pochwal. Za wyłudzenia VAT i przemyt paliw też możesz.

0

@Chakalaka widzę że nie przyjmujesz. Dlatego zwolenników PO nazywa się tak a nie inaczej:)

1

@AlwaysBlaugrana ponad 400mld zadłużenia w 8 lat bez konieczności zamykania gospodarki. Super wynik:)

0

@macio_944 ponad 400mld zadłużenia w 8 lat. Jest go za co chwalić:)

0

A mi wczoraj brakowało Cou....

5

Mingueza też nie zostanie w Barcelonie jeśli wyjdziemy na prostą.

Strasznie podobał mi się Dembele. Nie tyle jego dryblingi co fakt że chyba 2x myślałem że to Firpo się cofa bądź odbiera piłkę a to był on.

0

@Hiri niby próbujesz tchnąć nadzieję, ale właśnie załamałem ręce po zerknięciu na ławkę:)

4

@MarioVeB! a jak mam nazwać urbana, głównego autora propagandy PRL w czasie stanu wojennego?:)

Popraw mnie jeśli gdzieś pomyliłem, bądź napisałem nieprawdę:)

0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 nie jest:) byłeś młodszy i się mniej interesowałeś polityką

1

@FIJI Rajmund Kaczyński to był stary komuch jak miller czy kwaśniewski. Z ust takiego to brzmi jak komplement

5

@Cochise też średnio wierzę że podatek zniosą:) Może Konfederacja by to zrobiła, reszta niemal na pewno nie. Z drugiej strony podatek od mediów, które w większości nie są polskie, nie jest taki zły. Niby się to odbije na nas, ale z drugiej strony coś więcej w Polsce na pewno zostanie

0

@kazbychu pisałem o prywatyzacjach które były skandaliczne ze względu na zaniżenie wartości a on pisał o tym jak ciężko było w komunie. To nie są wyjaśnienia tylko usprawiedliwianie oszustw.

0

@macio_944 też z wiadomości na tvp oglądam tylko te rolnicze ale jeśli chodzi o czasy PO PSL to szału nie robili. Niech świadczy o tym fakt, że poza pisioramibkwzdy myśli że za takie skoki odpowiada tylko PiS

0

@kazbychu a co tu rozumieć jak on na każde pytanie tak samo lał wodę?
Ostatnie zdanie to pytanie?

0

@Cule007 no to sugeruj się moim zdaniem:) Pedri miał o tyle lepiej że wszedł z Messim i dużo pochwał spadło na niego.

0

@prodigy szału nie zrobił ale widziałeś chyba jak zagrał Mingueza, Pjanic, Busquets? Moim zdaniem zagrał podobnie jak Pedri

0

@Borneo poczytaj o tych prywatyzacjach i wróć, bo odpowiadasz jak facet z kieleckich wodociagow.

0

@avexavi to Ty skłamałeś, nie ja

0

@kazbychu chodzi o to że było to na kredyt

0

@avexavi za dużo tvn i wybiórczej. Lewe dowody zbierali już od 1999, aresztowali go na kilka miesiecy przed tym jak Kaczynski został MS i PG, a skazali go 3 lata po tym jak przestał nim być

0

@Borneo bajką to jest pisanie o jakimś klubie paryskim który już w 2009r był spłacony. Pisiory tyle samo lat go spłacali co po/psl:) Nie rozumiesz tematu bankructw i mydlisz mi oczy wychodzeniem z komuny.
PS. Nie było kasy skoro oddawali za grosze polskie huty stali, radomską fabrykę łączników, czy PZU

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?