La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

11

Różnica jest jednak dramatycznie duża. Pamiętam, że wielokrotnie TVN czy TVP za czasów Platformy potrafiło ich skrytykować. M.in. tak było odnośnie ACTA, gdzie na TVN puścili film od Anonymous, a retoryka również była negatywna wobec tamtej ustawy. Tak samo było odnośnie tego ziomka z KOD-u, który rozpieprzył dużo kasy. Też była krytyka i do nawet dość spora. To samo z Petru. W Szkle Kontaktowym niezłą mieli polewkę z Niego. A TVP wiadomo. Żadnych afer, kraj mlekiem i miodem płynący i ciągłe szukanie sobie wrogów. Różnica jest kolosalna pomiędzy tym co było, a tym co jest teraz.

Swoją drogą to też jest ciekawe, że jak ludzie (w tym i ja ofc) się zbuntowali odnośnie ACTA, to to nie weszło. Nie w takiej formie. A jak ludzie się buntują i protestują odnośnie aborcji, teraz mediów, czy wcześniej sądów czy innych rzeczy to PiS i tak nic sobie z tego nie robi. To pokazuje jak ta partia ma ludzi w d*pie...


0

@macio_944 Fezet to pisowski propagandysta, znany z Wtylewizji

0

@macio_944 Fuzetka , wazeliniarz pisu.

0

@macio_944 też z wiadomości na tvp oglądam tylko te rolnicze ale jeśli chodzi o czasy PO PSL to szału nie robili. Niech świadczy o tym fakt, że poza pisioramibkwzdy myśli że za takie skoki odpowiada tylko PiS

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?