0

@kazbychu pis nie miało na 500plus. Widać to było po deficycie w pierwszych latach. Dopiero jak uszczelnili podatki i granice to zrobiło się lepiej

0

@Borneo wybieram budowę dróg bez bankructw, z jasnymi przepisami. A Ty nie?

3

prawdopodobnie wiele mniej nie będzie kosztował...

0

@Borneo pamiętam ile firm padło przy budowach najdroższych autostrad w europie. Sukces donka i tvn

0

@david89 takiej to nie mamy na scenie politycznej. Jestem za Konfederacją a też czuję zażenowanie niektórymi ich wpisami.

1

@Kgorecki2500 trzeba by być sld by być kimś gorszym od PO. Dla mnie to sztuczny twór. Widać to chociaż po wpłatach od "zwolenników".

19

@Kgorecki2500 też się nie mogę doczekać jak przyjmie do siebie ludzi z lewicy i platformy i będzie głosić że to coś nowego:)

3

PiS to socjalizm i kolesiostwo, ale skoro tusk bez zamykania gospodarki zadłużył nas na ponad 400mld w 8 lat, cieszmy się że pogoniliśmy jego koleżków

https://www.money.pl/gospodarka/polska-zielona-wyspa-stabilnosc-fiskalna-doceniona-przez-komisje-europejska-6606329941654176a.html

0

@blazeq faktycznie jest, pod tabelką. Dzięki:) Oceny Bartomeu nie podniesie, ale samej ligi opuści.

1

@macio_944 moja żona została nie tak dawno zwyzywana od jeb... pisiorki za to że w sklepie gdzie pracuje zwróciła uwagę na brak maseczki. Kierowca u mnie w firmie jest wytykany bo jawnie mówił że głosował na Dudę. A przy artykułach o aborcji zostałem dziesiątki razy zwyzywany (na fb) i to mimo że chciałbym by kobieta w przypadku wad letalnych miała wybór, no i by wymusić na pis opiekę dogłębną w przypadku problemowych ciąż i poronień,
Jedyne co na moje jest prawdopodobne to wyższe niz "prawicowcy" wykształcenie.

4

Tych którzy odroczyli wybory powinno się pozbawic wszelkich praw. Przecież nowy prezydent będzie potrzebował mnóstwo czasu by już nie tyle posprzątać tą stajnię Augiasza, co chociaż zobaczyć ile tego gnoju jest

Pamięta ktoś kiedy klika Bartomeu zmieniła sposób naliczania długu? Kojarzę że to w latach, ale nie pamiętam a w artykule nie widziałem. Wtedy już facet powinien być przez cule wytykany. Masakra


"Nie biorąc pod uwagę wartości marketingowej Messiego, jego wynagrodzenie jest większym obciążeniem dla budżetu niż podpisywane w ciągu kolejnych dwóch lat kontrakty z Gerardem Piqué, Sergio Busquetsem i Samuelem Umtitim"

Myślę że biorąc wartość marketingową pod uwagę to nadal jest to kwota większa niż później wymienionych zawodników.

0

@Comentateiro tak. Bo PO to były tylko ośmiorniczki... Litości

2

Nie wiem czy to pisać, ale... Raz kozie śmierć- z takich pechowych rzeczy w drużynie to nie mieliśmy jeszcze koronawirusa:)

0

@LuisSalvano dlatego jak idę spać do wchodzę do samolotu:)

3

La rambla eksploduje zaraz:) 2:2:)

0

@SzymonBarsa kontuzji by też może nie miał

5

Na PSG to by się przydała defensywa Valverde ze sławetnego el clasico z tysiącami wrzutek:)

0

może to i lepiej. Wyjdą na nich bardziej zmotywowani. Przyda się biorąc pod uwagę brak Araujo

0

@Simusamu10 niewielu takich pozostało:(

0

@LeoMessi1994 kupuj:)koniecznie wytnij krocze:)

0

@Janas11224 jechałem w poprzedni śnieg do roboty na noc i wyprzedziłem kilka aut i co najmniej połowa to były BMW:) jednego to wyprzedził za mną nawet tir

1

@Sulimo o Tusku pisze tylko pochwaly i ewentualnie słodzi sobie podobnym. Krytyka i afery donka mu sie nie wyświetlają na ekranie;)

0

@Cule007 pisze o wczorajszym meczu, wyluzuj:) whoscored ocenił ich niemal jednakowo:)

0

@Patryk1998 wiem. Po prostu sobie o nim przypomnialem:)

5

Moim zdaniem Puig nie zagrał dziś gorzej niż choćby Pedri. Po prostu Riki musi mieć kogoś do podań.
Ps. Przydałby się taki Toure do gry z Puigiem i Pedrim;)

1

Gdy zaczął się mecz to sobie pomyślałem że mimo krytyki on w końcu może odpalic bo ma predyspozycje. Mnie zawsze irytował kiwkami z opuszczoną głową. Może to się zmieni?

6

Mimo woli walki jeden z najsłabszych.

2

Puig w końcu wychodzi:) co w rodzinie to nie zginie:)

2

@Chakalaka koledzy założyciele wsypali Donalda T. jeśli chodzi o "bezinteresowne" wsparcie z Niemiec. Co do reszty to nie tylko wymysły Leppera:
https://www.salon24.pl/u/wojciechsumlinski/860747,wszyscy-ludzie-donalda-tuska-to-tylko-mafia-4

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mafia-finansowala-po-przekazano-mi-informacje-na-ten-temat/7m27j

1

@FC1899Barca jechałem na nockę. Jak jechałem prosto to z radości wierzgalem rękami i głową, jak skręcałem to nogami:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?