0

@AxelF konfederacja. Mój ojciec cierpiał za baronów sld, ja za to osobiście przekonałem się co to jest platforma. PiS dużo daje ale widać że sobie skrobia rzepki na dużą skale
Konfederacja ma też sporo minusów ale liczę że choć wprowadza odpowiedzialność urzędnicza:)

0

Nie sądzę by Mundo było obiektywne jeśli chodzi o długi.

0

@Coutinho007 Messim nie będzie ale wydaje mi się że wykończeniem go trochę przewyższa

2

@Coutinho007 jak Messi schodził z kontuzją w meczu z Chelsea w 2006r to modliłem się by to było coś drobnego. Dla mnie był jednym z najlepszych.
Co prawda to rok po tej akcji z Bryantem, ale też wiedziałem że będzie naj:)

0

stajnia Augiasza

0

Nie zanosi się by jego przyjście dało nam jakiś puchar więc dałbym sobie z nim spokoj

0

@tomek8756 PiS możemy krytykować my, Kowalscy, a nie jeszcze gorsze komuchy z moskwy

1

@LuisSalvano ja Busiego nie mam za aktora, choć święty nie jest. Albe czy Suareza mam. Myślę większość cule go za takiego ma

1

@Ojciec5tkidzieci hehe. Miałem to samo pisać o sobie:)

4

@SzahMattmoim ulubionym wielbicielem Barto i Rosella jest @MarioVeB! :) Pozdrawiam:)

0

@Borneo każdy ma inne poczucie humoru:) mnie bawi (nie)odpowiedzialność za wyłudzenia VAT, za SKOK Wołomin, za ponad 400mld zadłużenia skarbu państwa, za najdroższe w europie autostrady przy których zbankrutowało mnóstwo firm, za podarowanie gazpromowi 1,2mld w zamian za najdroższy gaz w UE, za podpalanie i pobicia na Marszach Niepodległości....

0

@Borneo zabawnie to brzmi u kogoś kto tak zareagował na nazwanie i PiS i PO mafia:)

0

Na miejscu Garcii nie ruszalbym się. Może i gra rolę drugoplanową ale ma szansę na sukcesy. Miłość poczeka:)

7

@Naturopata pomysł poroniony...ale pewnie wyniki nie były by gorsze:) może za dużo w nas Fify czy managerów piłkarskich, ale człowiek w tym marazmie chciałby zaryzykować.

0

@oZinho nieprzewidywalni byliśmy 3-4 lata temu.

0

@Borneo internet jest pełny przykładów łamania konstytucji i nie pisz bzdur
https://www.salon24.pl/u/waw75/901564,iustitia-ostro-przeciw-przechodzeniu-w-stan-spoczynku-w-wieku-67-lat

https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-wojcik-grodzki-zlamal-dwa-artykuly-konstytucji,nId,4254201

Kiedyś na Rzeczpospolita.pl był artykuł o tym jak nasza książeczka jest pełna paradoksów i że każdy łamał jej prawa.
Swoją drogą tusk powinien odpowiadać karnie a nie bujać się po trybunałach stanu

0

@Gall do Xaviego w wieku 20 lat już mają bardzo blisko:)

0

Messi też strzelał:)

21

Myślę że de Jong już jest liderem środka.
A meczu faktycznie nie dało się oglądać:)

0

@Borneo konstytucja jest tak napisana że nie ma rządu który by jej nie łamał. Za jej łamanie nie idzie się do więzienia. Rozumiesz?;)
Nawet przez chwilę nie próbowałem Cię namawiać na pisiorow. Widzę co robią. Tylko Ty tu jesteś żeby bronić Tuska oszusta. Po co?

0

@Borneo edit . Ziobro nie będzie szczepiony.
I pytanie za co ma siedzieć komuch Piotrowicz?

0

@Borneo mieszkam w Poznaniu. Były prezydent mojego miasta, Ryszard G, wystawił park w centrum. Obniżał cenę aż w końcu kupił teren Kulczyk, po czym ...pozwolono mu wybudować kilkupiętrowe budynki. Mimo że teren przeznaczony był pod park i można tam było wybudować co najwyżej muszle koncertowa.
Uniewinniony!!!
Afery z kamienicami są Ci znane?
Pamietasz szefa ABW Kamińskiego? Jak dostał od sądu pozwolenie na prowokacje, później za to go chciano wsadzić do więzienia mimo, że tych dwóch wobec których mógł zastosować prowokacje poszli siedzieć!!!!!
U nas polityk czy urzędnik musi mieć pecha by trafić do wiezienia

0

@Borneo tusk to ta druga mafia:)

0

@Przemo91 i dodaj po jednej aferze:)

1

@szela1899 wyprzedziłem mnie. Choć podejrzewam że wyżej będą takie same komentarze jak nasze

12

Zatrudnijcie psychologa bo ewidentnie drużyna mentalnie leży.

7

@th@les @Chakalaka lubi to:)

6

Bawił się Bartomeu jak Ci na Titanicu

2

Oglądam Haalanda i nie rozumiem czego mu niby brakuje by grać w Barcelonie. Przecież on by się odnalazł nawet za Pepa

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?