9

No to z Mingueza w składzie może być ciężko z PSG:/ jedyna nadzieja w imprezie siostry Neymara:)

0

@matirix20 Piotr Brożek, Paweł Brożek i Lewandowski;)

1

@DanielOOL bo Ci organizacja nominowana do pokojowej nagrody Nobla wleci na chatę:)

0

@Harnas2 bo odchodząc za free dostanie jeszcze sporą kasę za podpis

0

@martin3131 powiedział też że Pedro grał źle. Jakby obniżył loty

0

@Kwiatek67 na pewno coś ekstra od Bartomeu dostal

0

@JarekS kupuje ten artykuł. Łącznie z tym że trzeba mu obniżyć pensje i to znacznie

0

Czyli jednak nie był tani...no tak, Bartomeu...

1

@krajana oglądałem ostatnio porto benfica i źle nie było. A sporting to lider więc myślę że poziom będzie odpowiedni

24

@Chakalaka ja w rozmowach o Donaldzie T. przytaczam głównie raporty NIK:) np o umowie gazowej gdzie w zamian za najdroższy gaz w Europie dał ruskim 1,2mld(17 sasinow) i powiększył zadłużenie o ponad 400mld zł!

1

@Rewolucja123 też uważam że zagrał dobrze. Wbrew temu co mówili komentatorzy

0

@Avatarr dlatego Leo mysli o odejściu

1

@adaskooow jeden z tych którym kontuzje zniszczyły karierę. Pamiętam że miał kilka extra występów przed zerwaniem wiązadeł u nas

0

@Rastafarnianin z miłości do Polski to robię.

0

@maroon tylko że na PSG LM się nie skonczy

1

@maroon ekipa którą Owsiak ściskał swrdecznie podarowała 1,2mld Gazpromowi. Jedni warci drugich

0

@furiat25 myślę że jest lepszy niż Iniesta w jego wieku. Co nie oznacza że tak będzie zawsze. Mnie to się podoba fakt że on nawet w ostatniej tercji po stracie piłki zmusza się i cofa co sił.

2

@Comentateiro wraca Roberto, Umtiti jakby łapał formę, Messi też ciut więcej biega... Myślę że puchar króla i 2 miejsce jest w zasięgu.

6

@UncleDrew kupiłbym go jeszcze raz ale tak za 55mln ale z 5mln mniejszym kontraktem:)

0

@Tomek54321 dla mnie karny.
Swoją drogą oglądam często mecze nieskoncentrowany i polegam chcąc czy nie chcąc na opinii komentatorów. Jednak czasami jak mnie nic nie rozprasza, to odmienne zdanie niż oni. Nie skupili się na tej akcji co jest dziwne. Choć sam muszę jeszcze raz ja zobaczyć. Jeśli pozostajemy przy Dembele, nie uważam by zagrał dobrze w obronie. Nie to co Ci na canal Plus:) Robił to lepiej niż kiedyś, ale ciągle kilka razy w meczu odpuszcza i idą groźne akcje

11

@Barca_Big_Moment Stoch wygrał w turnieju 4 skoczni a nie jednej:)

0

@inFamous Klich póki co wygląda dobrze. Wróci do składu:)

1

@Tasde gdy tylko Bartomeu ktoś rzucił kłodę, Mundo już spieszyło by go nad nią przenieść.

0

Rozum podpowiada co innego niż serce...

2

To nieźle zgolili Bartomeu. Swoją drogą to Garcię mógłby kupić:)

0

@rado_Barca wszystkie te rzeczy nie opuszczają naszego kraju od PRL więc nie demonizuj. Damy radę:)

0

To może jutro:)

0

@konraden winno być "żałowałeś":)
Kończmy ta dyskusje. Coś zacząłeś ale się pogubiłes. Miłego wieczoru

0

@Bykunn podpuszcza lud. To daje i to chciał uzyskać.

0

Często mu się przyglądam i on bardzo rzadko skutecznie pomaga w obronie. Ma swoją wartość ale pewnego poziomu nie przejdzie.
Oczywiście nie powinniśmy go sprzedawać, chyba że ktoś by oszalał i dał że 100mln...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?