0

@Tomek54321 o Puigu nie mówił:)

0

Ja to się zastanawiałem skąd optymizm niektórych.

0

Kogo jeszcze denerwuje komentator na Polsacie?;)

0

Średniak w formie podejmuje giganta bez formy:)

0

@kamyk_23 nadzwyczajna kasta ogląda fakty na TVN:)

0

@klopx nie było tam wielkiej szybkości. Za to pełno sprytu i balansu. Cały on:)

0

@Mathew16 ustaw się w kolejce takich samych. Masz numerek 43685930

0

@klopx myślę że takie akcje to zawsze będą w stylu Iniesty. Swego czasu co el clasico był na sport.pl wstawiany filmik 2-3 minutowy jak się tak Andrzej bawi

0

@batoosz jak ściemniasz to się obrażam:)

1

@DaPi to zależy od tego o jakim klubie jest w krzyżówkach:) jak byłem młodziutki to często było o klubie z Madrytu na 4 litery. A że ja lubię pod prąd to wybrałem największego wroga:)

0

@barcelonaLM myślę że jednak broni się tym że to jego zdanie a nie partii co podkreśla

4

@majaczek chodzi o fakt że przepłaciliśmy za wielu grajków. Teraz z każdego eurocenta będą się smiac

0

@KacperVEB pewnie Marca na podstawie tego rajdu będzie chciała go widzieć w walce o złotą piłkę:)

0

@Chakalaka przecież to Ty wrzucasz wypociny strony tego obrońcy morderców Polaków

0

@Chakalaka Urban ma ludzi od pałowania

0

@KacperVEB opowiadaj:)

0

@Veysel wstyd:(

3

W Evertonie mimo wszystko odrzyl i ostatnio z Utd zagrał super. Widać że go coś u Nas blokowalo

1

Mingueza chyba się trochę rozwinął. Moriba dziś źle, ale ma czas by zostać Pogbą:) Firpo progres:)

Najgorsze że to był słaby przeciwnik.

1

@FutbolToMagia lubię tego "narwanego kurczaka", jak go nazwała moja żona, ale moim zdaniem za rzadko otwiera podaniami. Firpo potrafił olać w pierwszej połowie kilka razy.
Sporo pracy przed nim:)

0

@Roobo jestem wielkim fanem Puiga ale Pedri nawet w obronie jest lepszy.
Po cichu liczę że obaj z Moribą zdominują kiedyś środek boiska w Europie:)

0

@MarcelNJ11 dla mnie zagrał źle. Po początkowych minutach było widać potencjał, ale później sporo się mylił. Oby dostawał regularnie minuty:)

0

Jeśli spłacą nasze długi to ok:)

1

@4drian0 już lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Dla mnie Carlsberg to piwo z półki do 1.50zl

0

@ShinobiQWE a wyborcy PO czy lewicy to nie jest oglupiony?:)

0

@yzyr mają 13 i 14. Taniej za leki... Widzę po rodzicach i wujostwie że lepiej im się żyje

0

@maroon zatem nie głosuj na sld(lewicę), po, psl i pis:) Na Hołownie też nie, bo ściąga do siebie wszystkich jak leci:)

0

@VamosB Już poprawić nie mogę, ale dzięki. Będę mądrzejszy:)

0

@Chaoss cyklicznie będę wrzucał "osiągnięcia" tuska :) oznaczyć Cię?:)

0

@MESSIah16 a wiesz dlaczego? Bo starsi się boją rządów PO/PSL/SLD i teraz siedzą cicho byle znowu nie mieć problemów z dotrwaniem do pierwszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?