endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 o Puigu nie mówił:)
0
Ja to się zastanawiałem skąd optymizm niektórych.
0
Kogo jeszcze denerwuje komentator na Polsacie?;)
0
Średniak w formie podejmuje giganta bez formy:)
0
@kamyk_23 nadzwyczajna kasta ogląda fakty na TVN:)
0
@klopx nie było tam wielkiej szybkości. Za to pełno sprytu i balansu. Cały on:)
0
@Mathew16 ustaw się w kolejce takich samych. Masz numerek 43685930
0
@klopx myślę że takie akcje to zawsze będą w stylu Iniesty. Swego czasu co el clasico był na sport.pl wstawiany filmik 2-3 minutowy jak się tak Andrzej bawi
0
@batoosz jak ściemniasz to się obrażam:)
1
@DaPi to zależy od tego o jakim klubie jest w krzyżówkach:) jak byłem młodziutki to często było o klubie z Madrytu na 4 litery. A że ja lubię pod prąd to wybrałem największego wroga:)
0
@barcelonaLM myślę że jednak broni się tym że to jego zdanie a nie partii co podkreśla
4
@majaczek chodzi o fakt że przepłaciliśmy za wielu grajków. Teraz z każdego eurocenta będą się smiac
0
@KacperVEB pewnie Marca na podstawie tego rajdu będzie chciała go widzieć w walce o złotą piłkę:)
0
@Chakalaka przecież to Ty wrzucasz wypociny strony tego obrońcy morderców Polaków
0
@Chakalaka Urban ma ludzi od pałowania
0
@KacperVEB opowiadaj:)
0
@Veysel wstyd:(
3
W Evertonie mimo wszystko odrzyl i ostatnio z Utd zagrał super. Widać że go coś u Nas blokowalo
1
Mingueza chyba się trochę rozwinął. Moriba dziś źle, ale ma czas by zostać Pogbą:) Firpo progres:)
Najgorsze że to był słaby przeciwnik.
1
@FutbolToMagia lubię tego "narwanego kurczaka", jak go nazwała moja żona, ale moim zdaniem za rzadko otwiera podaniami. Firpo potrafił olać w pierwszej połowie kilka razy.
Sporo pracy przed nim:)
0
@Roobo jestem wielkim fanem Puiga ale Pedri nawet w obronie jest lepszy.
Po cichu liczę że obaj z Moribą zdominują kiedyś środek boiska w Europie:)
0
@MarcelNJ11 dla mnie zagrał źle. Po początkowych minutach było widać potencjał, ale później sporo się mylił. Oby dostawał regularnie minuty:)
0
Jeśli spłacą nasze długi to ok:)
1
@4drian0 już lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Dla mnie Carlsberg to piwo z półki do 1.50zl
0
@ShinobiQWE a wyborcy PO czy lewicy to nie jest oglupiony?:)
0
@yzyr mają 13 i 14. Taniej za leki... Widzę po rodzicach i wujostwie że lepiej im się żyje
0
@maroon zatem nie głosuj na sld(lewicę), po, psl i pis:) Na Hołownie też nie, bo ściąga do siebie wszystkich jak leci:)
0
@VamosB Już poprawić nie mogę, ale dzięki. Będę mądrzejszy:)
0
@Chaoss cyklicznie będę wrzucał "osiągnięcia" tuska :) oznaczyć Cię?:)
0
@MESSIah16 a wiesz dlaczego? Bo starsi się boją rządów PO/PSL/SLD i teraz siedzą cicho byle znowu nie mieć problemów z dotrwaniem do pierwszego.