0

@teacherakademicki gdyby za Valverde przeciwnicy mieli taką skuteczność jak teraz, przegrywałby wysoko

1

@barteggg08 współczuję tym co mają staż mniejszy niż 5 lat:)

1

Czuję bramkę po główce Lengleta:)
Ps. Nie samobójcza:)

0

@bobobob22 civice:)

1

@DonMatteo901 a odcina się od ojca zbrodniarza?

3

@Mixtape znam przykład zawinięcia interesu przez przemyt paliw za PO PSL. Myślę że kilka dużych baniek dzięki pisiorom zyskał budżet a jeszcze więcej sam Orlen
Co nie zmienia faktu że są niewiele lepsi. Zaorać cały sejm

0

@Miszcz Textu FCB czyli będzie pokój:)ufff

0

@AxelF w podobnym tonie pisze sport o Messim:)

5

@zadafcb w końcu komuchy najdłużej u koryta i to jeszcze po bogatych rodzinach

0

Potrafi wsadzić girkę gdzie trzeba i zaasekurować obrońcę.

1

@Kgorecki2500 a gdzie ja będę Czubównę oglądał?

2

@Mixtape gdzie płacą podwójne stawki, bo ja o takich nie słyszałem?

0

@Przemek2323 a kto otoczył się komuchami na scenie gdy PiS wygrał wybory? Kto uniewinnił Lewandowskiego J z PO za machloje? Sędziowie!! Dlaczego za aferę FOZZ nie odpowiadał członek jej rady Rosati(PO) ani minister finansow Balcerowicz(kolega Tuska z UW)? W Poznaniu sędzia też ułaskawił byłego już polityka PO i prezydenta tego miasta bo choć zrobił wałek za 7mln, to trzeba wybaczyć bo powstała fajna galeria
Nie chce mi się szukać kogo powoływała z PZPR platforma, ale to jest prawie ten sam miot co SLD.
Ps. Rokita z PO chciał swego czasu kryzę do ministerstwa. A ten co to jedyny był za tym by nie rozwiązywać WSI, Komorowski powiedział:
Szczerze mówiąc jestem ostatni, który chciałby pana sędziego Kryżego próbować ubrać w odpowiedzialność za zbrodnię komunistyczną – stwierdził

1

@Przemek2323 to ma być jakiś argument? Rozumiem że w wyborach poprzesz konfederację? Czy jednak mimo tego co piszesz zagłosujesz na tych bardziej umoczonych komuchów z totalnej opozycji?

5

Mam nadzieję że Koeman osobiście zadzwoni. :)

2

Najlepszy to był o dziwo chyba Busi:)

0

@konradinho11 po to kupiłem właśnie kamerkę:)

0

Dla mnie to on trochę Firpowaty. Choć też w sezonie oglądam góra 6-7 meczy betisu

0

@Barca1992 już kilka miesięcy temu japońscy wirusolodzy głosili że przylbice tak nie chronią jak maseczki. A polprzylbice to już w ogóle.
Chyba lepiej jak ich zakaża niż mają zamyka gospodarkę, nie sądzisz?

1

@LS miałem piątkę z pisanego polskiego na maturze a po ponad 15 latach zastanawiam się jak się pisze hak:)

3

@marcin62 brał bym go teraz z całym dobrodziejstwem inwentarza

1

@Przemek2323 i tak lepsza ta (nie) dobra zmiana niż męczarnie z platformą oszustów

0

@Przemek2323 niczego się nie nauczyli:) a mogli przeciez robić sieczkę z mózgu powoli jak powstały z ukradzionych Polakom pieniędzy TVN
Swoją drogą Polaków tak podzielono że czego by oba reżimy nie fundowały, to już chyba zainteresowanie zbytnio nie spadnie

1

Super. Tylko czasem jest tak że mógłby nacisnąć już nie tyle by odebrać piłkę co spowolnić kontrę, a on nic.
Nie będzie szybko drugiego takiego jak on, ale Leo czym drużyna słabsza tym on gorszy. Potrzebuje machiny by uwidocznić to co najlepsze

2

Nie pamiętam za kogo to było, ale kiedyś w el clasico Alves grał z Pique przeciwko Cristiano. Rzadko był tam tylko 1 obrońca.
Koeman za to wystawił młodzieniaszka po kontuzji któremu pomogła niecofajac sie Dembele

5

Na Haalanda to powinniśmy zrobić zrzute.

0

@KacperVEB przede wszystkim gazecie gdzie mnóstwo kolegów ma Bartomeu bym nie wierzył.

0

@pluszek o ile dobrze pamiętam to Meunier faulował ile wlezie w tym taktycznie 2x. Coś by się jeszcze znalazło:) choć fakt, skala nie ta:)

0

Chłopaki, głowa do góry. 6-1 jest realne:)

1

@Brashearr wystarczy jeden: to jest piłka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?