endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@teacherakademicki gdyby za Valverde przeciwnicy mieli taką skuteczność jak teraz, przegrywałby wysoko
1
@barteggg08 współczuję tym co mają staż mniejszy niż 5 lat:)
1
Czuję bramkę po główce Lengleta:)
Ps. Nie samobójcza:)
0
@bobobob22 civice:)
1
@DonMatteo901 a odcina się od ojca zbrodniarza?
3
@Mixtape znam przykład zawinięcia interesu przez przemyt paliw za PO PSL. Myślę że kilka dużych baniek dzięki pisiorom zyskał budżet a jeszcze więcej sam Orlen
Co nie zmienia faktu że są niewiele lepsi. Zaorać cały sejm
0
@Miszcz Textu FCB czyli będzie pokój:)ufff
0
@AxelF w podobnym tonie pisze sport o Messim:)
5
@zadafcb w końcu komuchy najdłużej u koryta i to jeszcze po bogatych rodzinach
0
Potrafi wsadzić girkę gdzie trzeba i zaasekurować obrońcę.
1
@Kgorecki2500 a gdzie ja będę Czubównę oglądał?
2
@Mixtape gdzie płacą podwójne stawki, bo ja o takich nie słyszałem?
0
@Przemek2323 a kto otoczył się komuchami na scenie gdy PiS wygrał wybory? Kto uniewinnił Lewandowskiego J z PO za machloje? Sędziowie!! Dlaczego za aferę FOZZ nie odpowiadał członek jej rady Rosati(PO) ani minister finansow Balcerowicz(kolega Tuska z UW)? W Poznaniu sędzia też ułaskawił byłego już polityka PO i prezydenta tego miasta bo choć zrobił wałek za 7mln, to trzeba wybaczyć bo powstała fajna galeria
Nie chce mi się szukać kogo powoływała z PZPR platforma, ale to jest prawie ten sam miot co SLD.
Ps. Rokita z PO chciał swego czasu kryzę do ministerstwa. A ten co to jedyny był za tym by nie rozwiązywać WSI, Komorowski powiedział:
Szczerze mówiąc jestem ostatni, który chciałby pana sędziego Kryżego próbować ubrać w odpowiedzialność za zbrodnię komunistyczną – stwierdził
1
@Przemek2323 to ma być jakiś argument? Rozumiem że w wyborach poprzesz konfederację? Czy jednak mimo tego co piszesz zagłosujesz na tych bardziej umoczonych komuchów z totalnej opozycji?
5
Mam nadzieję że Koeman osobiście zadzwoni. :)
2
Najlepszy to był o dziwo chyba Busi:)
0
@konradinho11 po to kupiłem właśnie kamerkę:)
0
Dla mnie to on trochę Firpowaty. Choć też w sezonie oglądam góra 6-7 meczy betisu
0
@Barca1992 już kilka miesięcy temu japońscy wirusolodzy głosili że przylbice tak nie chronią jak maseczki. A polprzylbice to już w ogóle.
Chyba lepiej jak ich zakaża niż mają zamyka gospodarkę, nie sądzisz?
1
@LS miałem piątkę z pisanego polskiego na maturze a po ponad 15 latach zastanawiam się jak się pisze hak:)
3
@marcin62 brał bym go teraz z całym dobrodziejstwem inwentarza
1
@Przemek2323 i tak lepsza ta (nie) dobra zmiana niż męczarnie z platformą oszustów
0
@Przemek2323 niczego się nie nauczyli:) a mogli przeciez robić sieczkę z mózgu powoli jak powstały z ukradzionych Polakom pieniędzy TVN
Swoją drogą Polaków tak podzielono że czego by oba reżimy nie fundowały, to już chyba zainteresowanie zbytnio nie spadnie
1
Super. Tylko czasem jest tak że mógłby nacisnąć już nie tyle by odebrać piłkę co spowolnić kontrę, a on nic.
Nie będzie szybko drugiego takiego jak on, ale Leo czym drużyna słabsza tym on gorszy. Potrzebuje machiny by uwidocznić to co najlepsze
2
Nie pamiętam za kogo to było, ale kiedyś w el clasico Alves grał z Pique przeciwko Cristiano. Rzadko był tam tylko 1 obrońca.
Koeman za to wystawił młodzieniaszka po kontuzji któremu pomogła niecofajac sie Dembele
5
Na Haalanda to powinniśmy zrobić zrzute.
0
@KacperVEB przede wszystkim gazecie gdzie mnóstwo kolegów ma Bartomeu bym nie wierzył.
0
@pluszek o ile dobrze pamiętam to Meunier faulował ile wlezie w tym taktycznie 2x. Coś by się jeszcze znalazło:) choć fakt, skala nie ta:)
0
Chłopaki, głowa do góry. 6-1 jest realne:)
1
@Brashearr wystarczy jeden: to jest piłka:)