0

@Mns21 pewnie z pół Messiego:)

0

@AdiKingu96 wszystko zaczęło się podczas poprzednich wyborów...

3

Zdecydowanie odkrycie idzie na Koemana. Ja już dawno bym go odprawił do rezerw, a tu ostatnio mocny postęp. Oby tak dalej

9

Były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który zasłynął między innymi z tego że sprywatyzował Radomska fabrykę łączników za 1,4mln sprzedajac ja warszawskiej spółce powstałej kilka miesięcy wcześniej z kapitałem zakładowym minimum 5tys zł, nadal jest w EPL:) dodam że firma poszła później za prawie 10mln:)

0

@Olkovsky9 czuje że mimo wielu prób już nie da rady złamać mu nogi

0

@Tabi9 zapytaj rodziców o rządy choćby SLD:) PO PSL to też ten sam poziom co pis

0

@Rourke widzę że nie tylko ja od razu sobie przypomniałem jak to było za Portugalczyka.

15

I jest tak jak mówią. Wyniki idą w świat. Nikt już nie pamięta skandalicznego sędziowania w sezonie 11/12. Mou nie miałby tego rekordu gdyby nie pomoc sedziow

0

@Sulimo kiedy może się wydarzyć ta "najblizsza przyszłość"i czy można obstawić u buka że się długo nie wydarzy?;)

1

@Pilka_jest_okragla już chyba kiedyś była w rocznicę smoleńska... Obstawiamy 2-0?:)

0

@Sulimo reklamuj:)

0

Nie trudno było przewidzieć że będzie mowa o pomocniku

0

@jedrek7000 jeśli to ma być jakiś kabel to ja dziękuję:)

0

Jest dobrze a i tak są momenty że nie uderzamy:)

1

@chojecky powiedz mu że chce koszulkę Leo;)

7

Niby się nie nadaje a kopara opada jak się okazuje że to on tyłek cofnął by skasować groźny atak przeciwnika. Ech....

0

@DarkMax zgadza się. Mała różnica:)

0

@totalcrack to było to:)

0

@Pawel13sz wstawił bym zdj jak Messi w rękawicach frunie w bramce, ale zostało na 3 telefonie wstecz:)

5

Myślałem że Collado będzie pojawiać się częściej w pierwszym zespole. Mimo ciągłego postępu trzeba go oglądać w rezerwach. Niby dużo mamy nazwisk na prawą stronę, ale czy mają taki potencjał?

0

@wojtek_debiec4 będzie ciężko ale może się uda. Pzdr

0

@AlexDark00 śmiało, nie krępuj się, wymieniaj dalej:)

0

@Hosh na dziesiątki wychowanków podałeś wyjątek z filmiku?

0

Myślę że jeśli ktoś chce krytykować pociąg do pieniędzy ojca Moriby, powinien najpierw zweryfikować czy wieść o zaawansowanych rozmowach z City to prawda.

0

@wojtek_debiec4 Dembele pozbył bym się tylko jeśli ktoś da powyżej 75mln. A za resztę 140 powinno się udać dostać.
Oczywiście jakbyśmy byli w Fifie:)

3

@FC1899Barca no właśnie nie widać:) ktory wychowany tu tak strzelał?

2

Pewnie nie podoba mu się sprowadzenie Aguero

0

@MaŁolat serio myślisz że on zagrał 1 dobry mecz? Ech...

0

@patrykzmc2000 a co tam sędzia odwalił?

0

@MaŁolat to nie mit. Grał bardzo dobrze. Pamiętam ten mecz. Oczywiście nie przeczę że jest przeplacony, tylko że robił super wrazenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?