endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 pewnie z pół Messiego:)
0
@AdiKingu96 wszystko zaczęło się podczas poprzednich wyborów...
3
Zdecydowanie odkrycie idzie na Koemana. Ja już dawno bym go odprawił do rezerw, a tu ostatnio mocny postęp. Oby tak dalej
9
Były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który zasłynął między innymi z tego że sprywatyzował Radomska fabrykę łączników za 1,4mln sprzedajac ja warszawskiej spółce powstałej kilka miesięcy wcześniej z kapitałem zakładowym minimum 5tys zł, nadal jest w EPL:) dodam że firma poszła później za prawie 10mln:)
0
@Olkovsky9 czuje że mimo wielu prób już nie da rady złamać mu nogi
0
@Tabi9 zapytaj rodziców o rządy choćby SLD:) PO PSL to też ten sam poziom co pis
0
@Rourke widzę że nie tylko ja od razu sobie przypomniałem jak to było za Portugalczyka.
15
I jest tak jak mówią. Wyniki idą w świat. Nikt już nie pamięta skandalicznego sędziowania w sezonie 11/12. Mou nie miałby tego rekordu gdyby nie pomoc sedziow
0
@Sulimo kiedy może się wydarzyć ta "najblizsza przyszłość"i czy można obstawić u buka że się długo nie wydarzy?;)
1
@Pilka_jest_okragla już chyba kiedyś była w rocznicę smoleńska... Obstawiamy 2-0?:)
0
@Sulimo reklamuj:)
0
Nie trudno było przewidzieć że będzie mowa o pomocniku
0
@jedrek7000 jeśli to ma być jakiś kabel to ja dziękuję:)
0
Jest dobrze a i tak są momenty że nie uderzamy:)
1
@chojecky powiedz mu że chce koszulkę Leo;)
7
Niby się nie nadaje a kopara opada jak się okazuje że to on tyłek cofnął by skasować groźny atak przeciwnika. Ech....
0
@DarkMax zgadza się. Mała różnica:)
0
@totalcrack to było to:)
0
@Pawel13sz wstawił bym zdj jak Messi w rękawicach frunie w bramce, ale zostało na 3 telefonie wstecz:)
5
Myślałem że Collado będzie pojawiać się częściej w pierwszym zespole. Mimo ciągłego postępu trzeba go oglądać w rezerwach. Niby dużo mamy nazwisk na prawą stronę, ale czy mają taki potencjał?
0
@wojtek_debiec4 będzie ciężko ale może się uda. Pzdr
0
@AlexDark00 śmiało, nie krępuj się, wymieniaj dalej:)
0
@Hosh na dziesiątki wychowanków podałeś wyjątek z filmiku?
0
Myślę że jeśli ktoś chce krytykować pociąg do pieniędzy ojca Moriby, powinien najpierw zweryfikować czy wieść o zaawansowanych rozmowach z City to prawda.
0
@wojtek_debiec4 Dembele pozbył bym się tylko jeśli ktoś da powyżej 75mln. A za resztę 140 powinno się udać dostać.
Oczywiście jakbyśmy byli w Fifie:)
3
@FC1899Barca no właśnie nie widać:) ktory wychowany tu tak strzelał?
2
Pewnie nie podoba mu się sprowadzenie Aguero
0
@MaŁolat serio myślisz że on zagrał 1 dobry mecz? Ech...
0
@patrykzmc2000 a co tam sędzia odwalił?
0
@MaŁolat to nie mit. Grał bardzo dobrze. Pamiętam ten mecz. Oczywiście nie przeczę że jest przeplacony, tylko że robił super wrazenie