0

@Matix90 gnietliśmy ich. Dopiero zmarnowany karny przez Messiego ostudził nasze zapędy. Mając szybkich piłkarzy nie stworzyli do samego końa niemal żadnego zagrożenia.

0

@zwyklykibic93 "haha" to możesz z tego że nie pojmujesz. Progres od zmiany taktyki jest ewidentny. PSG nie istniało w rewanżu, Seviile rozbiliśmy, a z Realem graliśmy jak równy z równym.

0

@ziomal62 póki co było minęło. Podnieśli się i to widać. Wiele nie brakło i z PSG i z Realem.

2

Nie oglądałem meczu drugi raz by , ale wydaje mi się że ponownie w ważnym meczu zawiódł Alba.
Messi też dużo lepiej prezentował się z Sevilla czy PSG. Zabrakło mi jego zaangażowania w pressing
Co do meczu to brakło trochę szczęścia. Piłkarskiego i jeśli ktoś pamięta faul na Ramosie jesienią, do decyzji sędziowskich:)

0

Gdyby mecz był przed przerwą reprezentacyjną to większość z nas miała by lepszy humor:)

0

@Colon osierocił 15 dzieci:/

2

@FC1899Barca Busquets jaka asysta:O :)

0

@MESSIah16 fakty są takie że za organizację skazany został kolega tuska a on sam oddał z własnej woli śledztwo tym którym później umorzył ponad 1mld długu

0

@gumazi drugie tyle na trybunach:)

0

@ventriloquist1 i to wszystko pro Barcelona bono:)

0

@Ronaldinho10VB osobiste uwagi zostaw dla siebie dzieciaku, póki nie wiesz na prawdę co myśli o tym boiskowym bandycie.
Swoją drogą kibic Realu pisał o ogólnym szacunku do Ramosa. Nadal nie widzę podstaw do tego


0

Zapytać wprost Dembele czy prawdą jest że chce podwyżki. Powiedzieć mu że nie ma opcji, a jak nie będzie chciał przedłużyć umowy to opylic, albo może zamienić z tym krnąbrnym, już dość dojrzałym, ale dużo lepszym piłkarzem.

0

@Ronaldinho10VB to że rozmawiali czy przybijali pione to świadczy dobrze o Leo. Głupio mu się fochować. Nie sądzę by miał dobre zdanie o kimś kto mógł zakończyć jego karierę "bo emocje". Ja tym bardziej nie mam

2

@AmigoBlancos szacunek człowiekowi który tyle razy chciał złamać nogę Messiemu ? Dobre...

2

@agrad0 Iniesta miał średnie początki. Rok temu były powtórki el clasico z ery Rijkaarda i często nawet niecelnie podawał. Zamienił bym Alene za Pjanica, ale nie za Pedrirgo

1

@JANEK777 to teraz bym go bronił:) wybacz, ale o dużej części lekarzy nie mam dobrego zdania:)

1

@JANEK777 a skąd wiesz za co ten lekarz ma odpowiadać? Może to jeden z wielu w tym zawodzie cwaniaków i zdziercow?

0

@BarcaInfo odejść ze względu na Bartomeu to chluba

2

Gdybyś nie wystawił kolana to można by mówić że sędzia Was skrzywdził. Dla mnie to Ty powinieneś wyleciec

0

@TaKeSe na moje wersja zależy od wyposażenia.
Swoją drogą jeśli rozwazasz kupno to najpierw choć poczytaj o tej jednostce w której mieszało BMW:)

2

@Xxxbarca4ever dziękuję Ci:)

0

@Kondziubarca nikt z Was nie liczy;) uwzieliscie się na mnie:) lige mistrzów wygralismy późną wiosną, kilka miesięcy po banie. Przecież w sądzie to ja bym wygrał, bo tłumaczenie o tym że w styczniu mało kto kupuje przyjąłby chyba tylko sędzia tuleja:)

0

@Ghazul3293 jedyne czego nie doczytałem to dat w Twoim poście:) zalozylem z góry że jeśli mnie poprawiasz, to źle wystawiłeś daty. A jednak potwierdziłes moje słowa. Bana mieliśmy przed wygrana w CL. Czyż nie?

28

Najgorszy sędzia,
Najlepsze 3 pkt

1

@JohnnyBarca poprawcie mnie jeśli się myle, ale przed wygrana w CL za Enrique mieliśmy bana na transfery:)

0

@patrykzmc2000 to z minionej soboty?

1

@Encore sędzia był dla mnie tragiczny. Brak karnego na Descie, ten z 14 powinien wylecieć za łokieć i ręke, a zamiast Plano powinien jak już chciał, to wyrzucić Bruno. Widać że chciał zrobić krzywdę Dembele.

0

@Rewolucja123 na moje to Bruno wystawił kolano. Ewidentnie

2

@_Specjalista cała La Liga. Przez 65min masz wrażenie że sędzia chce Cię udu pić, a tu nagle klops w drugą stronę.
Swoją drogą, kolano Bruno to był kryminał. Nie wiem czy nie on winien wylecieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?