1

@michaleu to konkurs juz bardziej polityczny, a nas po donosach platformy co raz mniej sie lubi

3

Cóż za czasy... Dziwne że nikt Bartomeu nie grozi. Przecież chyba w Katalonii nie wierzą że to wszystko przez pandemie?

0

@MaziFCB albo PO, Lewicy, Hołowni;)

0

@Rust_Cohle kochmanski ma fajne portfele a to Polska firma:)

1

a ile za złozenie podpisu?

4

Nie stać nas na nikogo lepszego. A kto wie może z czasem nabierze sił i zacznie grać z głową. Kreatywny to jest na pewno i w tym widzę nadzieję dla niego

0

@Kettger z klasą się zataczał ten komunistyczny kłamca wyborczy

11

Bartomeu miał łeb na karku. Wiedzial co zrobić by Real nie zdobył mistrza:)

0

@itmustbejoke przypomnę tylko że jesteśmy na 3 miejscu. Raczej Realowi go zabrał:)

0

@DaPidejpi głównie dostawaliśmy od Lyonu. Dziwne że one odpadly

0

@Tomek54321 idź dalej pić piwo, a nie bierzesz się za dyskusje z ludźmi

0

@Hanok tą miał naciągana więc jeszcze ostrzej raz może zagrać:)

1

Czy za faul na Dembele nie powinna być żółta? Czy ręka gdzie Griezmann podawał nie była powiększeniem powierzchni ciała? Czy w pierwszej połowie nie było nawet sekundy przerwy że sędzia niczego nie doliczył?
A komentatorzy na eleven tak samo bystrzy

0

@Herbert albo "de Jong chce konkurencyjnej drużyny":)

16

Tyle karnych obronic i nie zapewnić awansu....

1

@Ls0811 niestety obie strony są w tym mocne. Moim zdaniem najlepszym przykładem są Skoki. Nie znajdziesz chyba zwolennika opozycji który by przyznał że platforma przy nich była winna. To co że mieli podległe służby, KNF, że pieniądze z takiego skok Wołomin zaczęły wypływać po wprowadzeniu przez nich ustawy w 2012.

7

@horang ostatnio nie graliśmy z Bayernem :)

0

@Janas11224 myślę że ze wszystkich rzeczy jakie masz, ego jest największe:)

0

@JimMorrisonFCB jak wpiszesz w google ile kosztował to się podpowiada:) do końca nie będzie wiadome ile dali, ale kwota jest zbliżona do kwoty za Cou

3

@Janas11224 co w głowie mają ludzie którzy swoje ego podbudowują takimi wymysłami? Mnie samemu zdarzyło się jechać w zeszłym roku w masce latem mimo upału. Po prostu mi nie przeszkadzała i o niej zapomniałem

0

@JimMorrisonFCB za Cou nie zapłaciliśmy jeszcze 20mln zmiennych a Hazard najprawdopodobniej kosztował 160mln

3

Ale muszą mieć biedę że go nominowali;)

3

Wracamy do korzeni:)

1

@JarekS nikt nie widzi Puiga przez 90minut w la lidze. Widzę go jako zmiennika choćby Pedriego który nie kreuje niemal nic. Puig udowadniał że sporo widzi i myśli "do przodu"

0

@Encore myślę że za piątka mogą znowu mieć Pjanica. Niech probuja

1

Już wiemy że się opłacało, ale nie wierzę że miernota Bartomeu wiedział że to będzie Pan piłkarz. Ściska go teraz pewnie na myśl że jednak się opłacało.

1

@dorkizos zwycięski gol w finale LM za rok?:)

0

Skoro z pilka w wolna przestrzeń z przodu odwagę ma wejść tylko Messi albo Dembele i Moriba jak grają, to o czym my mówimy?

0

Najlepsze jest to że to piłka i wszystko się może zdarzyć:)

0

@RobiS babcia odbiera moje dzieciaki o 14. Ja się urywam tylko gdy pada. W tym tyg codziennie do 14 ładnie a później deszcz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?